Strateji

Magic: ManaStrike / Netmarble / Strateji Oyunu

Netmarble’ın yeni duyurulan oyunu Magic: ManaStrike ön kayıt aşamasında ve daha çıkmadan oyun hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Magic: ManaStrike strateji oyunları kategorisinde yer alıyor. Kart destesi oyunları gibi oynanıyor. Gelelim detaylara;

Hızlı maçlar

Oyun her zaman ve her yerde erişebileceğiniz 3 dakikalık maçlar vaadediyor. Bu sayede sıkılmadan her zaman ve heryerden oyuna erişmeniz ve basitçe maç yapmanız mümkün hale geliyor. Oynanışa baktığımız zaman ise basit sürükle bırak yapısıyla yine basit bir oynanış sunuyor.

The Magic: The Gathering evreninde geçen hikayede 5 farklı büyü rengi bulunuyor. Oyunun takipçileri konuya vakıftır. Beyaz, Mavi, Siyah, Kırmızı ve Yeşil mana renklerinin birbirinden farklı özellikleri bulunurken bu farkları da kendi benzersiz stratejinizi oluştururken kullanabilirsiniz.

Kahramanlar

Bir birinden farklı özellikte kahramanlar kendilerine has mana renkleriyle özel strateji oluşturmanız için sizleri bekliyor. Planeswalkers denilen bu kahramanlar ayrıca geliştirilebilirler. Mana renginize göre seçiminizi yapıp stratejinizi ona göre belirlemeniz mümkün.

Dünyaca ünlü The Magic: The Gathering evreni hayranları için tasarlanmış bambaşka bir oyunla Netmarble karşınızda olacak. Ön kayıt yaptırmak isteyenler için bağlantı aşağıda. Yayınlanan videoda biraz daha fazla bilgi almanız mümkün. Magic: ManaStrike ile ilgili daha fazla haber için takipte kalınız.

Magic: ManaStrike indir

Magic: ManaStrike
Magic: ManaStrike
Geliştirici: Netmarble
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Age of Empires 4RehberStrateji

Age of Empires 4 En İyi Irklar / Medeniyetler Listesi

RehberRol OyunuStrateji

Baldurs Gate 3: Lockpicking Rehberi, Kilitli Kapılar Nasıl Açılır?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Kahraman Kaldırma, Satma, Kapasite Artırma

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Karakter İstatistikleri Açıklaması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
SpongeBob: Krusty Cook-Off Mobil Oyunu