Strateji

Magic: ManaStrike / Netmarble / Strateji Oyunu

Netmarble’ın yeni duyurulan oyunu Magic: ManaStrike ön kayıt aşamasında ve daha çıkmadan oyun hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Magic: ManaStrike strateji oyunları kategorisinde yer alıyor. Kart destesi oyunları gibi oynanıyor. Gelelim detaylara;

Hızlı maçlar

Oyun her zaman ve her yerde erişebileceğiniz 3 dakikalık maçlar vaadediyor. Bu sayede sıkılmadan her zaman ve heryerden oyuna erişmeniz ve basitçe maç yapmanız mümkün hale geliyor. Oynanışa baktığımız zaman ise basit sürükle bırak yapısıyla yine basit bir oynanış sunuyor.

The Magic: The Gathering evreninde geçen hikayede 5 farklı büyü rengi bulunuyor. Oyunun takipçileri konuya vakıftır. Beyaz, Mavi, Siyah, Kırmızı ve Yeşil mana renklerinin birbirinden farklı özellikleri bulunurken bu farkları da kendi benzersiz stratejinizi oluştururken kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Marvel Future Fight'a Ant-Man ve Wasp Geldi

Kahramanlar

Bir birinden farklı özellikte kahramanlar kendilerine has mana renkleriyle özel strateji oluşturmanız için sizleri bekliyor. Planeswalkers denilen bu kahramanlar ayrıca geliştirilebilirler. Mana renginize göre seçiminizi yapıp stratejinizi ona göre belirlemeniz mümkün.

Dünyaca ünlü The Magic: The Gathering evreni hayranları için tasarlanmış bambaşka bir oyunla Netmarble karşınızda olacak. Ön kayıt yaptırmak isteyenler için bağlantı aşağıda. Yayınlanan videoda biraz daha fazla bilgi almanız mümkün. Magic: ManaStrike ile ilgili daha fazla haber için takipte kalınız.

Magic: ManaStrike indir

Magic: ManaStrike
Magic: ManaStrike
Geliştirici: Netmarble
Fiyat: To be announced
Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Auto ChessStrateji

Might & Magic: Chess Royale / Yeni Auto Chess

Strateji

G.I. Joe: War On Cobra / Yeni Strateji Oyunu

Strateji

Gwent, Witcher Kart Destesi Oyunu Güncellendi

Strateji

Avatar Pandora Rising Seneye Telefon ve Tabletlerde

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
SpongeBob: Krusty Cook-Off Mobil Oyunu