Battle RoyaleListe

2020’de Oynayabileceğiniz En İyi Battle Royale Oyunları

Mobil oyunlar her geçen gün daha iyi hale gelirken bu yazıda telefonunuzdan oynayabileceğiniz en iyi mobil battle royale oyunlarını sizler için listeleyeceğiz. Bunun yanında yakın zaman içinde en azından 2020 yılı içinde çıkacak battle royale oyunlarını da yazımıza ekleyeceğiz. Battle Royale türünü kısaca tanıyacak olursak, belirli bir sayıda insanın aynı haritaya atılması neticesinde sona kalanın kazandığı oyun türüdür. FPS, TPS kamera açılarında oynanabildiği gibi emülatör aracılığıyla bilgisayarda da oynanabilir. Gelin listemize bir göz atalım.

Call of Duty Mobile

Geçtiğimiz sene çıkmasına rağmen çok kısa sürede hızlıca büyüyen oyun sadece battle royale moduna sahip değil. Küçük iki grubun karşılaştığı tehlikeli maçlara da ev sahipliği yapıyor. Ama battle royale modunun oldukça etkileyici olduğu söylenebilir. Kısa sürede indirme rekorlarıyla birlikte gelir rekorları kıran oyun kendine özgü özellikleri ile gönlümüzde taht kuruyor.

call of duty mobile battle royale

Oldukça stabil yapısıyla oldukça iyi bir battle royale denetimi sunan Call of Duty Mobile gerçekçi silahların yanında silah çeşitliliği ve ilginç haritasıyla da insanların beğenisini kazandı. Helikopter gibi çeşitli ulaşım ve savaş araçlarına sahip olan oyun bu onuda da başarılı olmuştu. Zira Pubg Mobile’a bu araç kısıtlı olarak sonradan eklendi.

Sınıf yetenekleri, farklı özellikler, farklı ama gerçekçi silahlar gibi bir çok özelliğiyle çıkışını yapan ve sonradan da zombi gibi çeşitli modlara sahip olan oyun hala en sevilen nişancı oyunlarının başında geliyor.

Call of Duty Mobile indir

Call of Duty: Mobile 4. Sezon
Call of Duty: Mobile 4. Sezon
‎Call of Duty®: Mobile
‎Call of Duty®: Mobile
Fiyat: Ücretsiz+

Pubg Mobile için bir sonraki sayafaya geçebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Game PassListe

Xbox Game Pass: Beş Saatten Kısa Sürede Bitirilebilecek Oyunlar

ListeSimülasyon

En İyi Ticaret Simülasyonu Oyunları

Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Table Top Racing: World Tour – Araba Yarışı