ListeMobil Oyun

En Çok Oynanan Ücretsiz Mobil Oyunlar

Zaman zaman ücretsiz en popüler mobil oyunlar listesi yapıyoruz. Bu listemizde değişiklikler var. Yeni yılın ilk ayında en popüler ücretsiz mobil oyunları sizler için derliyoruz. Verileri Android üzerinden oluşturduk. İlginç oyunlar karşımızda gelin, son zamanlarda herkesin oynadığı ücretsiz mobil oyunlara bir bakalım. Listenin ilk oyunuyla başlıyoruz. Diğer oyunlar için sonraki sayfalara geçmeyi unutmayın.

#1 – Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları

Oyun sizde çeşitli problemleri ve bilmeceleri çözmenizi istiyor. Bunu da interaktif şekilde ekrana dokunarak gerekirse iki parmağınızı kullanarak yapıyorsunuz. Örneğin “fili buzdolabına nasıl sığdırırsın?” sorununu çözmeniz isteniyor. Ekranda bir buzdolabı bir de fil bulunuyor. Ekrana dokunmak suretiyle fili buzdolabına koymak için çabalıyorsunuz.

Ayrıca Bakınız:   March of Empire Strateji Oyunu 19. Güncelleme

Oyunu daha iyi tanıtmak için bir örnek daha verelim. “Televizyon çalışmıyor.” Burada televizyonun sorununu görüp çözüm üretmeniz gerekiyor. Oldukça basit ama eğlenceli yüzlerce bölüm bulunuyor. Beyin egzersizi için hem kendiniz oynayabilir hem de çocuğunuza güvenle oynatabilirsiniz.

Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları ‘nın en iyi özelliklerinden bir kaçı, ücretsiz olması, çevrim dışı oynanabilmesi ve dik ekran sayesinde her zaman her yerde rahatça oynanabilmesi.

Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları indir

Scary Teacher 3D için sonraki sayfaya geçin.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Battle RoyaleListe

2020'de Oynayabileceğiniz En İyi Battle Royale Oyunları

ListeMobil Oyun

En İyi Multiplayer Oyunlar 2019

ListeMMORPG

En İyi 5 Mobil MMORPG Listesi

MMORPGMobil Oyun

Black Desert Mobile'a Yeni Sunucular Geliyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
2020’de Oynayabileceğiniz En İyi Battle Royale Oyunları