Auto ChessStrateji

Might & Magic: Chess Royale / Yeni Auto Chess

Auto Chess oyunları oldukça popüler olmuştu. İlk oyundan bu yana yenileri eklenip duruyor. Kategorinin son üyelerinden birisi de Ubisoft‘tan geliyor. Might & Magic: Chess Royale, Might & Magic dünyasından bir auto chess oyunu olarak yakın zaman içinde yayınlanıyor. Gelin bir kaç detay verelim. BakalımMight & Magic: Chess Royale sizlere neler sunacak.

Might & Magic: Chess Royale

Videodan ve açıklamalardan anladığımız kadarıyla oyun 100 kişilik olacak. 100 kişilik oyunun normalde oldukça uzun sürmesi lazım ama diğer auto chesslerden farklı olarak bu 100 kişi çok fazla sayıda tur oynayamayacak çünkü yenilen oyundan çıkıyor. İsminden de anlaşılacağı üzere oyun satranç ve battle royale karşımız Chess Royale.

Battle Royale oyunlara baktığımız zaman 100 kişinin savaşıp her birinin sona kalma mücadelesini görüyoruz. Might & Magic: Chess Royale mobil oyununda da aynı durum mevcut. 100 kişi aynı oyuna giriyor ve eşleşiyor. Yenildiğiniz zaman da üstünüz çiziliyor. Burada da sona kalan son kişi olmak için mücadele ediyorsunuz. Bu bilgiler ışığında karşılaşmaların 10 dakika civarı süreceği geliştirici tarafından açıklanmış.

Diğer özeliklere bakacak olursak bildiğimiz auto chess otomatik satranç savaş oyunu. Para, kahramanlar, kahraman geliştirme, turlar herşey size tanıdık gelecek. Might & Magic’e özel bir dünyada auto chess için 30 Ocak’ta yayınlanacak oyun şimdiden kaydolmanız mümkün.

Might & Magic: Chess Royale indir

Might & Magic: Chess Royale -
Might & Magic: Chess Royale -
Geliştirici: Ubisoft Entertainment
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Mobil OyunStrateji

Total War: Medieval II'nin iOS ve Android İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Magic: ManaStrike / Netmarble / Strateji Oyunu