Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile 3. Sezonla Oyuna Eklenen Özellikler

Çıkışıyla rekorlar kıran, sanki uzun zamandır açlık duyulan oyun Call of Duty Mobile 2 sezondur harika istatistiklere imza atarken şimdi 3. sezonu yayınladı. Herkes 20 Ocak’ı beklerken güncelleme aniden yayınlandı. Hala güncellemeyi yapmadıysanız ve oyuna girmediyseniz ya da geri dönmek konusunda ikna edebileceklerimizden biriyseniz Call of Duty Mobile’a gelen 3. sezon özelliklerini listeliyoruz.

Call of Duty Mobile 3. Sezon Başladı

Yeni ödüllerle birlikte oyuna yeni Battle Pass Sezonu eklendi. Battle Pass’ta seviye aldıkça hediyeleri elde etmeniz mümkün. Elbette daha değerli ödüllere sahip kısmı ücretli. Ücretli kısımda ayrıca daha hızlı sezon seviyesi atlamanız mümkün. Daha değerli ödüller sizi bekliyor ama oyunda yapılan ödemeler oyun içi adaleti bozmuyor.

Sezon başlangıcıyla oyuna yeni Scrapyard haritası eklendi. Yeni haritalar insanların ilgisini canlı tutmaya yarayan en önemli unsurlardan birisi. Sürekli aynı haritada oynamak sıkıcı mı geliyor. Call of Duty Mobile’ın yeni haritasına bir göz atın.

Yeni eklenen harita gibi oyuna zaman sınırlı yani yakın zaman içinde oyundan kaldırılacak yeni modları da oyuna eklediler. Bu sayede oyuncu ilgisini taze tutarken yeni içerikleri de keşfetmiş oluyor.

20’ye 20 oynanışa sahip olan battle royale modu ile battle royale kısmına yeni bir soluk getirildi. Bildiğiniz gibi battle royale haritaları 100 kişilik olur ama bu oyunun çok daha uzun sürmesine neden oluyor. Özellikle mobil cihazlar için Pubg, Lite sürümüyle oyuncu sayısını kısıp haritayı küçültüp daha kısa maçlara daha önce imza atmıştı. Call of Duty Mobile’da geri durmadı.

Multi-Player için Hızlı Ateş modu eklendi. Bu sayede oyun stilinizi dahi değiştirebilirsiniz. Bu yeni özelliğin sadece Multiplayer haritalarında geçerli olduğunu hatırlatalım. Battle Royale modunda kullanılamaz.

Ekipmanlar için Python kamuflaj setleri ve Black Ops II ekipmanları oyuna eklendi. Geçmişten gelen bazı içerikleri görme fırsatınız olacak. Belki de özlediğiniz görüntüler karşınızda olacak.

Artık oyuncular Call of Duty hesapları ile oyuna giriş yapabilecekler. Yeni giriş seçeneği daha fazla insana hitap etme konusunda faydalı bir yenilik. Oyun ilk çıktığında sadece Facebook girişine izin veriyordu. Şimdi daha fazla seçenekle insanlara alternatifler sunuluyor.

Cal of Duty Mobile indir / güncelle

Daha fazlasını Call of Duty Mobile girerek şimdi görebilirsiniz. Güncellemeyi yapmadıysanız bağlantımız hemen alt kısımda.

‎Call of Duty®: Mobile
‎Call of Duty®: Mobile
Fiyat: Ücretsiz+
Call of Duty: Mobile 10. Sezon
Call of Duty: Mobile 10. Sezon
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En Çok Oynanan Ücretsiz Mobil Oyunlar