Klasik Oyunlar

SpongeBob: Krusty Cook-Off Mobil Oyunu

Dünya çapında çocukların çok sevdiği bir çizgi dizi kahramanı olan SpongeBob şimdi de en iyi haliyle telefonlarınıza geliyor. Oldukça sevilen bir kategoride SpongeBob: Krusty Cook-Off oyunu yakında çıkıyor. Gelin mobil oyun olan SpongeBob: Krusty Cook-Off’un detaylarını birlikte inceleyim. Hem sizin hem de çocuklarınız için ideal olabilecek oyun bize neler sunacak, oyunda neler bulabileceğiz görelim.

SpongeBob: Krusty Cook-Off mobil oyun olarak karşımıza çıkıyor

Tilting Point tarafından yayınlanan oyun Bikini Kasabası’nı televizyondan sonra şimdi de telefonlarımıza getiriyor. Sünger Bob Kare Pantolon çizgi dizisinde gördüğünüz en ünlü karakterlerin hepsi oyunda ve çizgi dizi akışına benzer bir yapıda ilerleyen bir mobil oyun karşımızda. En azından bir açıdan çizgi dizinin akışına uygun olduğunu söylemek doğru olacak. Oyunda Sünger Bob dizi de olduğu gibi mutfakta çalışıyor.

  • Bir yiyecek hazırlama oyunu
  • Heyecanlı ve eğlenceli mücadeleler şeklinde yiyecek hazırlarken oyuna kendinizi kaptıracaksınız.
  • Bay Yengeç, Patrick, Squidward, Sandy ve Bikini Kasabası’nda gördüğünüz bir çok bilinen karakter oyunda sizlerle olacak.
  • Bikini Kasabası çeşitli alanları ziyaret edilebilir şekilde oyuna entegre edilmiş.
  • Oyun yemek hazırlama üzerine olduğu için elbette kasabada yer alan bir çok restoranı siz kendi tarzınıza göre düzenleyebileceksiniz.

Temel amacınız küçük bir işten çok daha büyük işler yapmaya çalışmak. Elbette Sünger Bob’un en iyi olduğu iş üzerine yani yemek pişirmek, sandiviç yapmak gibi işlerde çalışıyorsunuz. Sünger Bob’un Bikini kasabasının en iyi olmasına yardım etmelisiniz.

SpongeBob: Krusty Cook-Off mobil oyunu

Oyun geliştirici tarafından ön kayıt aşamasına alındı. Denemek isterseniz verdiğimiz bağlantıdan ön kayıt olabilir, oyun indirilmeye açıldığı zaman bildirim alabilirsiniz. Bununla birlikte ön kayıt ödülleri de mevcut. Ön kayıt yaptıranlara özel bir ödülün yanında harika dekorasyonların da sahibi olacaksınız. Oyunu sonradan indirenlerden bir adım önde olmak ve daha güzel bir Bikini Kasabası inşa etmek için aşağıdaki bağlantıdan ön kayıt olun.

SpongeBob: Krusty Cook-Off
SpongeBob: Krusty Cook-Off
Geliştirici: Tilting Point
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
BulmacaKlasik Oyunlar

Damb Ways to Die - İlginç Bir Mobil Oyun - Çocuklar İçin Uygunsuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
G.I. Joe: War On Cobra / Yeni Strateji Oyunu