Rol Oyunu

Glu Mobile, Disney Sorcerer’s Arena Mobil Oyununu Yayınlamaya Hazırlanıyor

Oyun yayıncısı Glu Mobile, yakında çıkacak olan Disney Sorcerer’s Arena oyununun “ön kayıt” için hazır olduğunu aktardı. Bu, oyunun çıkış tarihinin yakın olduğu anlamına geliyor. Disney Sorcerer’s Arena, 86 milyar dolarlık mobil oyun endüstrisinde bir başka Disney tabanlı popüler olan Star Wars Galaxy of Heroes’un aksine, tanıdık Disney ve Pixar karakterlerini içeriyor. Tek oyunculu ve pvp modları oyunda mevcut olacak. Disney için, Glu ile olan bu işbirliği, entelektüel özelliklerine dayalı oyunlar yapmak için kilit geliştiriciler bulma konusuna odaklanmanın bir sonucu olarak görülüyor.

Disney Sorcerer’s Arena, Glu için önemli bir oyun, son zamanlarda oyunun, şirketin 2020’de piyasaya sürdüğü dört ana başlıktan biri olduğu açıklamalara eklendi. Glu, 2019 son çeyrek için gelirlerinin % 18 artışla 112.9 milyon $ olduğunu resmi olarak açıkladı. Design Home ve Covet Fashion gibi oyunlar bu gelirlerin büyük bir kısmında payı bulunuyor. Glu’nun oyun katoloğu hem orijinal hem de lisanslı oyunların karışımından oluşuyor.

Glu Mobile kıdemli başkan yardımcısı Mike Olsen, geliştirme ekibinin dünya çapındaki lansmana bir adım daha yakın olmaktan heyecan duyduğunu söyledi. Beta boyunca ekibin yeni özellikleri test ettiğini ve oyunculardan geri bildirim topladığını ve bunu çekici bir rekabet deneyimi olmasını umduğu şeylere dahil ettiğini söyledi.

“Ön kayıt” ile oyuncular dünya çapında piyasaya sürüldüğünde oyuna erişmekle kalmayıp, aynı zamanda özel bir Disney Sorcerer’s Arena Mickey kıyafeti de dahil olmak üzere savaş alanında kullanacakları ödüllerin kilidini açacaklar.

Disney Sorcerer's Arena
Disney Sorcerer's Arena
Geliştirici: Glu
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

HaberRol OyunuStarfield

Starfield's Shattered Space DLC Duyuruldu

AksiyonHaberRol Oyunu

Black Myth: Wukong Xbox İçin Ertelendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dünyanın En Büyük FPS’si Film Oluyor