Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

RehberStrateji

Legends of Runeterra: En İyi Yaygın Kartlar Rehberi

Legend of Runeterra’daki en iyi Yaygın Kartlardan bazılarını öğrenmeyi umuyorsanız, doğru yere geldiniz. Bir destede olması avantaj getiren birkaç kart var ve tam olarak bunu ele alacağız. Rehberimiz, bazı kartları değerlendirecektir. Diğer kartları yazmadık diye kötü olduğunu düşünmeyin, sadece yeni başlayanlar için fark yaratacak kartları seçmeye çalıştık. Bu nedenle, oyundaki en iyi kartlar hakkında farklı seçimleriniz varsa, aşağıdaki yorumlarda bizimle paylaştığınızdan emin olun, çünkü en sevdiğiniz kartların ne olduğunu merak ediyoruz!

Omen Hawk

Bölge: Freljord

Etkisi: “Çağırıldığımda, destedeki en iyi 2 müttefiki + 1 / + 1 veririm”

Bu, genel olarak iyi bir karttır, çünkü 1 Mana maliyeti vardır, bu yüzden en başından itibaren çağrılabilir ve elinizdeki iki müttefiki güçlendirecektir.

Deny

Bölge: Ionia

Etkisi: “Hızlı büyü, yavaş büyü veya beceriyi durdurun.”

Bu kart, Ionia destenizde bir zorunluluktur, çünkü bir düşmanın büyüsünü iptal edebilen mana değeri düşük bir büyüdür, böylece rakibinizin planlarını tamamen mahvedebilir. Daha iyi bir oyun için bir kaç tane destenize eklemeniz gereklidir.

Vengeance

Bölge: Shadow Isles

Etkisi: “Bir birimi öldür.”

Bazı Shadow Isles kartlarına sığabilecek kartları her kullandığınızda, bu iyi bir seçimdir. Bu kart ne kadar güçlü ya da zayıf olup olmadığına bakmaksızın herhangi bir birimi öldürebilir. Süper güçlü kartları olan bir rakibe karşı olduğunuzda ve en iyi kartlarını oynadığı zaman onun hayallerini yıkabilir.

Absorb Soul

Bölge: Shadow Isles

Etkisi: “Müttefik bir birimden 4 can çeker.”

Bu kart çok kullanışlıdır, kartın canı 1 HP olsa bile Nexus’unuzu 4 iyileştirir. Acil bir durumda olması iyidir, çünkü fazladan 4 HP can sizi kurtarabilir kurtarabilir.

The Ruination

Bölge: Shadow Isles

Etkisi: “TÜM birimleri öldür.”

Bu, düşmanınızı şaşırtmak için çok eğlenceli bir kart olabilir, çünkü hem sizin hem de rakibinizin oynanan kartlarını yok edecektir. Bu, diğer birkaç Shadow Isles kartı ile birlikte gerçekten eğlenceli bir deste oluşturabilir.

She Who Wanders

Bölge: Freljord

Etkisi: “Oynat: Oyunda ve elinde 4 veya daha az Gücü olan TÜM takipçileri yoket.”

Bu kart sayesinde düşman birimlerinin çoğunu yok edebilirsiniz.

The Undying

Bölge: Shadow Isles

Etkisi: “Son Nefes: Tur başında beni canlandır ve her öldüğümde bana +1 | +1 ver.”

Bu, çağırdıktan sonra asla kurtulamayacağınız bir kart. Tekrar tekrar ölmeye devam eder ve 9/9 veya 10/10 ‘a kadar çıkar ve düşmanın başına bela olur. Elinizde bir kaç tane olması güzel olur.

Atrocity

Bölge: Shadow Isles

Etkisi: “Bir müttefiki öldürmek için Gücü’ne eşit hasar verir.”

Bu kart, doğru oynanırsa düşmanın Nexus’unu saniyeler içinde yok edebilir. Bu karttan en iyi şekilde yararlanmak için Komutan Ledros ile birlikte oynamalı ve onun üzerinde kullanmalısınız çünkü 8 ATK sahibi ve bu kartla birlikte çok daha güçlü hale geliyor.

Commander Ledros

Bölge: Shadow Isles

Etkisi: “Oynat: Düşman Nexus Health’i yarıya indirin. Son Nefes: Beni ele ver. ”

Oyunun en sevilen kartlarından biri. 8 Mana’ya çağırılsa da rakibin Nexus’unu çok hızlı bir şekilde yok edecek ve düşmanın Deny’si yok ise kullanılabilir. Yani, kartın oynandığı zaman eline geri dönmeye devam edecek olan “Son Nefes” nedeniyle yeteneği tekrar tekrar atılabilir, böylece beceriyi tekrar tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Warmother’s Call

Bölge: Freljord

Etkisi: “Destenizdeki üst düzey bir kartı her turun başında çağırır.”
Bu kart 12 Mana’ya mal oluyor, ama büyük bir yatırımdır. Her yeni turda ücretsiz olarak yeni birimleri çağırmaya devam eden bir karttır. Bu kart en erken 9. turda oynanabilir ve 3 adet Spell Mana yedeklenmiş olabilir.

Avarosan Hearthguard

Bölge: Freljord

Etkisi: “Çağırıldığımda, yerdeki kartlara +1/+1 veririm.”

Bu, nispeten düşük bir maliyeti (5 – çok düşük değil, çok yüksek de değil) ve istatistikleri oldukça iyi olduğundan oyun başında çağırmak için iyi bir karttır. Ayrıca tüm müttefikleri güçlendirir, bu nedenle bu kartı kesinlikle destenizde bulundurmalısınız.

Detain

Bölge: Demacia

Etkisi: “Bir müttefik birim bir birimi yakalar.”

Bu kart iyidir, çünkü bir birimi rakipleriniz tarafından kullanılamaz hale getirir. Bu işlemi sizin bir kartınız yapar. Yakalayan kartınız ölene kadar bu iş sürer.

The Harrowing

Bölge: Shadow Isles

Etkisi: “Oyunda öldürülen en yüksek 6 Güç sahibi kartınızı canlandırın ve onlara Geçici Yardım verin.”

Bu, saldırırken oynamanız gereken bir karttır. Elinizde kart olmadığında  ve en güçlü kartlarınız öldüğü sırada düşmanın da savunması yoksa rakibinizi bitirmek için idealdir.

Bunlar, Legeter of Runeterra’daki en iyi yaygın kartlar için seçimlerimiz! En iyi kartlar için sizin seçtikleriniz nelerdir? Bunun oyundaki tüm kartların bir kısmı olduğunun farkındayız, ama çok sayıda kart olduğundan vazgeçilmeyenleri ya da işinize çok yarayanları seçtik.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Strateji

Total War: Elysium, Kart Destesi Oyunu, Yakında Testlere Başlıyor

RehberStrateji

Hearthstone'un Demon Hunter Sınıfını Yenmek İçin İpuçları

Strateji

Legends of Runterra, Android ve iOS için 30 Nisan'da Çıkacak

HaberStrateji

Gwent the Witcher Card Game, Android İçin Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Gwent the Witcher Card Game, Android İçin Çıktı