RehberStrateji

Legends of Runeterra: En İyi Yaygın Kartlar Rehberi

Legends of Runterra Rehber

Legends of Runterra genel manada bir strateji oyunudur. Oyunla ilgili rehber niteliğinde içerik oluşturmak bu yüzden çok zor. Çünkü herkesin kendine göre bir stratejisi oluyor. Bu yazımızda olduğu gibi bir kaç kart tanıtımını içeren en iyi kartlar rehberi daha sonralarda da yapılabilir. Rehberler için bizi takip etmeye devam edin.

Legends of Runterra Yayınlanma Tarihi

Legends of Runterra'nın yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020'dir. Tek sıkıntı burada oynayanların ön kayıt yapmışlar olması. Siz de kendi sitesinden ön kayıt olabilirsiniz. Oyunun tam sürümünün yakın zaman içinde yayınlanacağı söyleniyor. Haberler için takip etmeye devam edin.

Legends of Runterra Decks

Legends of Runterra bir kart destesi strateji oyunudur. Bunun anlamı önceden belirlediğiniz yine belirli sayıda kartla maçlara girdiğiniz. Stratejinizi burada oluşturuyorsunuz. Belirlediğiniz bu kartlar sizin desteniz yani Deck denilen şey oluyor. Bu desteden kartlar şans eseri elinize geliyor ya da oynadığınız kartın özelliğine göre belirli kriterlerde kart çekmeniz mümkün ölüyor.

Legends of Runterra Türkçe

Legends of Runterra 'da Türkçe dil seçeneği olmasa da yama yapmak mümkün.

Legends of Runterra nasıl Türkçe Yapılır?

  1. Riot Games oyunun kurulu olduğu dosyaya gidin.
  2. Lore - Live dosyalarına girin.
  3. PatcherData - PatchableFiles dosyasına girin.
  4. GameplayData dosyasına girin.
  5. Bu kısımda sonu en_us.bin olan dosyayı silin.
  6. tr_tr.bin dosyasının adını sonundaki .bin uzantısına DOKUNMADAN en_us yapın.
  7. Oyunu Başlatın.

Legends of Runterra APK

Bildiğiniz üzere Legends of Runterra PC'nin yanında mobil oyun olarak da tanıtıldı. Mobil oyunun şimdilik resmi bir tarihi bulunmuyor. Legends of Runterra Mobile'ın global yayınlama ile birlikte çıkacağı söyleniyor. Şu an apk siteleri de tıpkı Legends of Runterra gibi ön kayıt toplamaktalar. Çıktığı zaman paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Takipte kalınız.

Legends of Runeterra Meta Deck

Legend of Runeterra’daki en iyi Yaygın Kartlardan bazılarını öğrenmeyi umuyorsanız, doğru yere geldiniz. Bir destede olması avantaj getiren birkaç kart var ve tam olarak bunu ele alacağız. Rehberimiz, bazı kartları değerlendirecektir. Diğer kartları yazmadık diye kötü olduğunu düşünmeyin, sadece yeni başlayanlar için fark yaratacak kartları seçmeye çalıştık. Bu nedenle, oyundaki en iyi kartlar hakkında farklı seçimleriniz varsa, aşağıdaki yorumlarda bizimle paylaştığınızdan emin olun, çünkü en sevdiğiniz kartların ne olduğunu merak ediyoruz!

Bu tür strateji ya da kart destesi oyunlarında meta denilen güçlü fikirler olur. Açıklamak gerekirse uygulandığı zaman gerçekten başarılı olan, yerleşmiş bir taktiği olan ve başarı oranınızı arttıran deste oluşumuna meta deck denir. Burada herkes tarafından kabul gören bir deste söz konusudur.

Ayrıca Bakınız:   Clash of Kings v4.29.0 Güncellemesinde Bizleri Neler Bekliyor?

Legends of Runeterra Meta Deck

Bunun için size en yaygın kabul görmüş deckleri ayırdım. Galeriden kontrol edin. Burada bütün kartları toplayamayanlar için farklı tierlerde oluşturabileceğiniz en iyi deckler paylaşıldı.

Legends of Runeterra Beta

Legends of Runeterra'nın beta süreci kısmen devam etmektedir. Oyun aktif şekilde oynansa da 2020 yılının başında global olarak yayınlanmamıştır. Sınırlı oyuncuyla oynanmaktadır.

Legends of Runeterra'nın betasından sonra ilerlemenizin silinmeyeceği biliniyor. Yani global sürümü beklemenize gerek yok. Şimdi sitesinden ön kayıt olup oynayabilirsiniz.

Legends of Runeterra beta süreci oyunun global olarak yayınlanmasıyla son bulacak. Oyun herkese açılacak. Bu tarih şimdilik bilinmiyor ama yaza kadar oyunun global olarak yayınlanması bekleniyor.

Ayrıca Bakınız:   Gwent, Witcher Kart Destesi Oyunu Güncellendi

Omen Hawk

Bölge: Freljord

Etkisi: “Çağırıldığımda, destedeki en iyi 2 müttefiki + 1 / + 1 veririm”

Bu, genel olarak iyi bir karttır, çünkü 1 Mana maliyeti vardır, bu yüzden en başından itibaren çağrılabilir ve elinizdeki iki müttefiki güçlendirecektir.

Deny

Bölge: Ionia

Etkisi: “Hızlı büyü, yavaş büyü veya beceriyi durdurun.”

Bu kart, Ionia destenizde bir zorunluluktur, çünkü bir düşmanın büyüsünü iptal edebilen mana değeri düşük bir büyüdür, böylece rakibinizin planlarını tamamen mahvedebilir. Daha iyi bir oyun için bir kaç tane destenize eklemeniz gereklidir.

Vengeance

Bölge: Shadow Isles

Etkisi: “Bir birimi öldür.”

Bazı Shadow Isles kartlarına sığabilecek kartları her kullandığınızda, bu iyi bir seçimdir. Bu kart ne kadar güçlü ya da zayıf olup olmadığına bakmaksızın herhangi bir birimi öldürebilir. Süper güçlü kartları olan bir rakibe karşı olduğunuzda ve en iyi kartlarını oynadığı zaman onun hayallerini yıkabilir.

Absorb Soul

Bölge: Shadow Isles

Etkisi: “Müttefik bir birimden 4 can çeker.”

Bu kart çok kullanışlıdır, kartın canı 1 HP olsa bile Nexus’unuzu 4 iyileştirir. Acil bir durumda olması iyidir, çünkü fazladan 4 HP can sizi kurtarabilir kurtarabilir.

The Ruination

Bölge: Shadow Isles

Etkisi: “TÜM birimleri öldür.”

Bu, düşmanınızı şaşırtmak için çok eğlenceli bir kart olabilir, çünkü hem sizin hem de rakibinizin oynanan kartlarını yok edecektir. Bu, diğer birkaç Shadow Isles kartı ile birlikte gerçekten eğlenceli bir deste oluşturabilir.

She Who Wanders

Bölge: Freljord

Etkisi: “Oynat: Oyunda ve elinde 4 veya daha az Gücü olan TÜM takipçileri yoket.”

Bu kart sayesinde düşman birimlerinin çoğunu yok edebilirsiniz.

The Undying

Bölge: Shadow Isles

Etkisi: “Son Nefes: Tur başında beni canlandır ve her öldüğümde bana +1 | +1 ver.”

Bu, çağırdıktan sonra asla kurtulamayacağınız bir kart. Tekrar tekrar ölmeye devam eder ve 9/9 veya 10/10 ‘a kadar çıkar ve düşmanın başına bela olur. Elinizde bir kaç tane olması güzel olur.

Atrocity

Bölge: Shadow Isles

Etkisi: “Bir müttefiki öldürmek için Gücü’ne eşit hasar verir.”

Bu kart, doğru oynanırsa düşmanın Nexus’unu saniyeler içinde yok edebilir. Bu karttan en iyi şekilde yararlanmak için Komutan Ledros ile birlikte oynamalı ve onun üzerinde kullanmalısınız çünkü 8 ATK sahibi ve bu kartla birlikte çok daha güçlü hale geliyor.

Commander Ledros

Bölge: Shadow Isles

Etkisi: “Oynat: Düşman Nexus Health’i yarıya indirin. Son Nefes: Beni ele ver. ”

Oyunun en sevilen kartlarından biri. 8 Mana’ya çağırılsa da rakibin Nexus’unu çok hızlı bir şekilde yok edecek ve düşmanın Deny’si yok ise kullanılabilir. Yani, kartın oynandığı zaman eline geri dönmeye devam edecek olan “Son Nefes” nedeniyle yeteneği tekrar tekrar atılabilir, böylece beceriyi tekrar tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Warmother’s Call

Bölge: Freljord

Etkisi: “Destenizdeki üst düzey bir kartı her turun başında çağırır.”
Bu kart 12 Mana’ya mal oluyor, ama büyük bir yatırımdır. Her yeni turda ücretsiz olarak yeni birimleri çağırmaya devam eden bir karttır. Bu kart en erken 9. turda oynanabilir ve 3 adet Spell Mana yedeklenmiş olabilir.

Avarosan Hearthguard

Bölge: Freljord

Etkisi: “Çağırıldığımda, yerdeki kartlara +1/+1 veririm.”

Bu, nispeten düşük bir maliyeti (5 – çok düşük değil, çok yüksek de değil) ve istatistikleri oldukça iyi olduğundan oyun başında çağırmak için iyi bir karttır. Ayrıca tüm müttefikleri güçlendirir, bu nedenle bu kartı kesinlikle destenizde bulundurmalısınız.

Detain

Bölge: Demacia

Etkisi: “Bir müttefik birim bir birimi yakalar.”

Bu kart iyidir, çünkü bir birimi rakipleriniz tarafından kullanılamaz hale getirir. Bu işlemi sizin bir kartınız yapar. Yakalayan kartınız ölene kadar bu iş sürer.

The Harrowing

Bölge: Shadow Isles

Etkisi: “Oyunda öldürülen en yüksek 6 Güç sahibi kartınızı canlandırın ve onlara Geçici Yardım verin.”

Bu, saldırırken oynamanız gereken bir karttır. Elinizde kart olmadığında  ve en güçlü kartlarınız öldüğü sırada düşmanın da savunması yoksa rakibinizi bitirmek için idealdir.

Bunlar, Legeter of Runeterra’daki en iyi yaygın kartlar için seçimlerimiz! En iyi kartlar için sizin seçtikleriniz nelerdir? Bunun oyundaki tüm kartların bir kısmı olduğunun farkındayız, ama çok sayıda kart olduğundan vazgeçilmeyenleri ya da işinize çok yarayanları seçtik.

[sp_easyaccordion id=”9702″]
Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Strateji

Gwent, Kısa Süre Google Play Ön Kayıtta Kaldıktan Sonra Android İçin Çıkabilir

PCRehber

Call of Duty: Modern Warfare'de Crossbow Nasıl Açılır?

Strateji

Warhammer Quest: Silver Tower, Sıra Tabanlı Strateji Oyunu, Bu Sene Çıkış yapacak

Kağıt OyunlarıStrateji

Realm of Alters The Lost Relic Mobil Oyun İndir

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Gwent, Kısa Süre Google Play Ön Kayıtta Kaldıktan Sonra Android İçin Çıkabilir