Strateji

Heroic Magic Duel’in Son Güncellemesi PvE Serüveni, Sezonlar, Sosyal Özellikler ve Daha Fazlasını Sunuyor

Nordeus’un MOBA ile Clash Royale tarzını ele aldığı Heroic Magic Duel, görünüşe göre oyuncu geri bildirimlerinden sonra son derece büyük bir güncelleme aldı. Üç aylık bir süre boyunca geliştirilen oyunda bakın ne gibi değişiklikler var. İlk olarak, 25 bölüm ve 250 seviyenin üzerinde gerçekleşecek bir PvE serüven Modunu oyuna eklediler. Burada oyuncunun geçen yılki oyundan bu yana kullandıkları farklı Kahramanlar ve Minyonlar hakkında daha fazla bilgi edinebilecek. Bir nevi oyunun hikayesi yaşatılacak.

Serüven Modu boyunca kilidi açılacak ekipmanlar da olacak. Bu ekipmanlar, belirli seviyelerdeki savaşın gidişatını da etkileyecek yani eşyaların alınması bir sonraki seviye için gerekli gibi düşünebilirsiniz. Oyunculara ayrıca Portal Health, Minion Power ya da Spell Power gibi çeşitli takviyeler verecekler. Benzer şekilde, Serüven ve çeşitli PvE etkinliklerinde açılabilecek Artifacts da olacaktır. Bunlar belirli Minyonlara veya Büyülere takviye sağlayacaktır.

Heroic Magic Duel Nedir?
Heroic – Magic Duel. Heyecan arayan ve rekabeti sevenler, zorluklar karşısında “Hodri Meydan” diyenler için kapsamlı, strateji odaklı PvP savaş oyunu şeklinde açıklanabilir. Kahraman Arenalarında savaşarak ilerleyebilirsiniz ve Her birinin kendine has beceri ve özellikleri olan farklı Kahramanlarda ustalaşabilir kendi harika destenizi yaratabilir, kahramanlarınızı geliştirip daha güçlü hale gelebilirsiniz.

PvP dünyasında, özellikleri ve modları beraberinde getiren Eldonia adlı yeni bir dünya bu güncelleme ile tanıtıldı. Yeniliklerden ikisi Mevsimler ve Yükselişler olarak dikkatimizi çekti. Sezonlar dört hafta sürecek ve bu süre boyunca oyuncular Yükseliş Kulesi’nde olabildiğince yükseğe tırmanmaya çalışacaklar ve ne kadar yükseğe çıkabilirseniz o kadar değerli ödüllerin sahibi olacaksınız.

Bu aynı zamanda, Minion Yükselişi olarak adlandırılan Minyonların daha güçlü olma fırsatlarını da açacak. Oyuncuların stratejilerini değiştirmeden tercih ettikleri Minyonları geliştirmelerini sağlayacak bir sistem de oyuna bu güncelleme ile geldi.

Ayrıca oyuncuları çabalarından ötürü ödüllendirmek için Zorluklar ve Etkinlikler güncellemenin en önemli noktaları. Bu ödüllendirme sistemi oyuncuları sunulan çeşitli modları denemeye ikna etmenin bir yolu olarak kullanılacak. Belirli sayıda PvP karşılaşmasını tamamlama ve serüvendeki belirli noktalara ulaşma gibi başarılardan da sevindiren hediyeler gelecek. Benzer şekilde, etkinliklerin oyunculara daha büyük bir ilerleme hissi vermek amacıyla mevcut ödüller arasından seçim yapma şansı da oyuncuya sunulmuştur.

Son olarak, daha hızlı savaşlar düzenleyebilmeniz için diğer oyuncuları eklemeyi çok daha kolay hale getiren bir dizi sosyal özellik bu güncellemelerin detayları arasında bulunuyor. Rozetlerinizi ve başarılarınızı sergileme seçeneği de bulabileceğiniz bir başka değişiklik. Bunlardan bahsetmişken, Maç Sonrası ekranı, belirli Minyonların ne kadar etkili olduğuna ilişkin veri ve istatistiklerin yanı sıra rozetler konusunda ilerleme de oyunda sizi bekliyor.

Heroic Magic Duel Facebook
Heroic – Magic Duel Facebook hesabı üzerinden oyun hakkında detaylı bilgileri alabilir, gelen değişiklikleri görebilir ve oyun geliştiricileriyle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Heroic Magic Duel Facebook sayfasında oyunu oynamak için bir bağlantı bulunuyor. Heroic Magic Duel hakkında detaylı ve canlı bilgileri almak diğer Heroic Magic Duel oyuncularıyla iletişim kurmak isterseniz buradan Heroic Magic Duel Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Heroic Magic Duel APK
Heroic – Magic Duel Apk eğer resmi kanallardan oyunu indiremediyseniz kullanabileceğiniz geçerli bir yöntem. Eğer telefonunuz Heroic – Magic Duel çalıştırmıyorsa ya da bulunduğunuz bölgede oyun aktif değilse Heroic – Magic Duel Apk indirebilirsiniz.

‎Heroic - Magic Duel
‎Heroic - Magic Duel
Geliştirici: Nordeus
Fiyat: Ücretsiz+
Heroic - Magic Duel
Heroic - Magic Duel
Geliştirici: Nordeus
Fiyat: Ücretsiz

Bu yollardan Heroic Magic Duel indiremiyorsanız aşağıdaki bağlantılardan oyunu indirebilirsiniz.

ApkPure

Heroic Magic Duel Hile
Heroic – Magic Duel Hile bulmak oldukça zordur. Bu açıklamayı sizi aydınlatmak adına yazıyoruz. Online oyunlarda genelde hile yapılamaz. Kısa süreli oluşturulsa bile ilk güncellemede bertaraf olur. Ayrıca banlanma riski %100’dür. Bunun dışında geçerli olabilecek ve banlanmayla sonuçlanacak tek hile Google Play üzerinden alışveriş yapıp oyun içinde hemen o parayı kullanıp Google Play’den parayı iade almaktır. Bu yöntemi bir çok kişi kullanmaktadır.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Fortnite

Fortnite'ın Sızan Haritaları ve Mekanları

Açık DünyaAksiyon

Assassin's Creed Odyssey 60 FPS Güncellemesi

Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Güney Kore’deki Overwatch Ligi Oyunları Koronavirüs Endişeleri Nedeniyle İptal Edildi