Battle Royale

Pubg Mobile’da Neden UC Almalısınız?

Pubg Mobile’da UC’nin ne işe yaradığını gösteren rehber niteliğinde bir yazı. Pubg Mobile UC hakkında merak ettiğiniz herşey burada gelin başlayalım.

PUBG Mobile oyunu, konsol ve PC tabanlı sürümde bulunmayan çeşitli özellikler içerir. İkisi arasında her ikisini de almak için yeterli farklar bulunuyor, Pubg’deki temel mantık, oyuncuların battle royale maçından son kurtulan olmak için yarışmasıdır. Dikkat çeken bir özellik de PUBG Mobile, UC premium para birimidir. Oyun mağazasındaki bazı sevilen eşyaların karakterinizin farklı görünmesini veya en sevdiğiniz araçların, silahların ve teçhizatın, yeni kaplamaların daha eğlenceli görünmesini istiyorsanız veya profilinizi yeniden adlandırmak istiyorsanız bunu satın almalısınız.

Pubg Mobile UC Nasıl Alınır?

PUBG Mobile’da UC almanın en basit yöntemi, gerçek dünya parasını kullanarak satın almaktır. Bunu doğrudan oyunun mağazasından yapabilirsiniz ve hesabınıza eklemek istediğiniz UC miktarı için seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler vardır.

60 UC – 0,99 ABD doları
300 + 25 UC – 4,99 ABD doları
600 + 60 UC – 9,99 ABD doları
1.500 + 300 UC – $ 24.99
3.000 + 850 UC – 49.99 dolar
6.000 + 2.100 UC – $ 99.99

Buradaki fiyatlar zaman içinde değişebilir. Ülkemizdeki fiyatlar kur farkından ve dalgalanmalardan ötürü farklılık gösterebilir.
Mağazadan satın almak, hesabınız için UC kazanmanın en hızlı yöntemidir. Alternatif olarak, zaten bir miktarınız varsa, oyunun sezon geçişi üzerinden UC alabilirsiniz. Sezon boyunca seviyeleri tamamlayarak 600 UC kazanabilirsiniz, ancak kartı satın almak için 600 UC (Battle Pass) ödemeniz gerekir. Bu nedenle, sezon kartını bir kez satın alır ve UC’yi harcamazsanız sezon sonunda kazandığınız UC ile para ödemeden tekrar satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile’daki görevlerin ve başarımların çoğu, size kuponlar ve oyunun ücretsiz para birimi BP ile ödüllendirir. Ödül olarak UC veren hiçbir görev veya başarım bulamazsınız.

Bir çok kişi bedavadan UC almak için bu tür aramaları internette yapıp durur. Bundan faydalanmak isteyenler ise gelir elde etmek için Pubg Mobile UC Hack konusunda yazılar yazıp durur. Oysa bu hack işi oldukça zordurç Muhtemelen yapamayacaksınız. Sizden telefonunuza çeşitli programlar yüklemenizi, telefonunuzu rootlamanızı isteyenler olur. Bunlara aldırış etmeyin kendinizi hackletmeyin.

Ayrıca Bakınız:   Pubg Lite Türkiye Testleri Başlıyor

Son uyarı olarak şunları eklemek isteriz. Bu bir hayal ve bu hayale kapılmayın. Zaten oyunda kozmetikten başka bir alınamıyor. Oyuna herhangi bir etkisi olmuyor. Bu açıdan oyun kısmında kendinizi geliştirmeye çalışın.

Pubg Mobile UC Hilesi

Pubg Mobile'da UC hilesi yaptığını söyleyen kimseye itibar etmeyiniz. Online bir oyunda gerçek parayla satın alınan bir malzemeyi hileyle almak oldukça zordur. Pubg Mobile'da hile var ama bu oyunun mekaniklerine müdahale eden hilelerdir. Bu durum alışveriş etmekten farklıdır. Bu açıdan Pubg Mobile'da UC hilesi yapıldığını iddia eden sitelere ve kimselere pirim vermeyin.

Daha önce UC hilesi diyerek piyasaya çıkan programlar oldu. Ama bunlar işe yaramıyor. Sebebi ise sadece otomatik rastgele kod oluşturması. UC yüklemek için Pubg Mobile'da bir kod oluşturulur. Bu kod hesabınıza işlenir. Bahsi geçen program bu koda benzer kodları rastgele üretir. Programın yazılımcısı sayısız deneme yapmanızı ister. Program UC kodu üretir ama bu kodlar geçerli değildir. Bakınız: UC Yükleme Programı

Pubg Mobile UC Kodu

Pubg Mobile'da UC almak için bir kod oluşturuluyor. Bunun yanında Pubg Mobile hediye UC yüklemek için de aynı kodu girmeniz gerekiyor. Bazen ücretsiz hediye olarak bazı siteler ya da Pubg Mobile'ın kendisi bedava uc almanız için size UC kodu verebiliyor. Bunun yanında 3. taraf sitelerden daha ucuza PUBG Mobile UC bulabilirseniz bu UC'yi hesabınıza yüklemeniz için size bir kod verilecektir.

Pubg Mobile UC Kodu Nasıl Kullanılır?

Oyun içinden değil de internet üzerinden aldığınız Pubg Mobile UC Kodlarını kullanmak için buradaki adrese gidip oyun ID'nizi yazıyorsunuz ve oyuncu isminin gelmesini bekliyorsunuz. Daha sonraki adımlarda kodunuzu girip uyguluyorsunuz. Bunun için aşağıdaki örnek videoyu izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/q6CA6UiKhcM

Pubg Mobile Ucuz UC

Pubg Mobile'da ucuz UC bulmak mümkündür. Bunun için sitelerin kampanyalarını kovalamalısınız. Ayrıca oyun içinden oyunun kendi yaptığı indirimleri takip etmelisiniz.

Buraya mutlaka dikkat edin. Ucuz UC bulacağım diye dolandırılmayın. Bilinmeyen kişi ve sitelerden kesinlikle UC almayın. UC'nin değeri zaten bellidir. PUBG Mobile'dan başkası bu değeri düşüremez. Bilindik siteler satışları arttırmak için maliyetlerinin altında satış yapabilir. Bunlar her zaman olmaz ve sınırlıdır. Bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Pubg Mobile Yoldaş Şahin Nasıl Alınır?

Pubg Mobile UC Fiyatları

Pubg Mobile'da UC fiyatları genelde ülkelere göre belirlenebilir. Genel manada fiyatları aşağıdaki gibidir.

60 UC - 0,99 $
300 + 25 UC - 4,99 $
600 + 60 UC - 9,99 $
1.500 + 300 UC - 24.99 $
3.000 + 850 UC - 49.99 $
6.000 + 2.100 UC - 99.99 $

Bu fiyatlar zaman içinde değişiklik gösterebilir. Ülkemiz için fiyatlar ayrıca belirlenebilir.

Pubg Mobile Ucuz UC Satın Alma

Pubg Mobile için ucuz UC satın almak istiyorsanız bilinmeyen sitelerden veya aşırı düşük olan fiyatlardan uzak durun. Kampanyalar dışında fiyatlar hemen hemen aynıdır. Bildiğiniz ve kullanıcı yorumları iyi olan sitelerden satın alma yapın. Bunun dışından Pubg Mobile UC alırken tasarruf etmek isterseniz EnPara gibi bankaların Google Play ya da App Store kampanyaları oluyor. Belirli bir miktara kadar Google Play üzerinden yapılan alışverişlerin belirli bir miktarını bir sonraki ayın ilk haftası hesabınıza iade ediyorlar. Bu kampanya çeşitli zamanlarda düzenlenir her zaman bulunmaz.

Pubg Mobile UC Alma

Pubg Mobile'da UC almak için en güvenli yöntem oyun içinden almaktır. Bunun için Google Play hesabınızda bir tanımlı kart bulunmalı ya da telefonunuzun mobil ödeme yöntemi açık olmalıdır. Kart kullanırsanız ücreti karta yansırken mobil ödemenin ücreti faturanıza yansıyacaktır.

UC almak için diğer alternatiflere bakacak olursak,

  1. Razer
  2. Perdigital
  3. Oyunfor
  4. ByNoGame

Bunlar bilinen en güvenli alternatiflerdir. Verilen bilgiler zaman içinde değişebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Pubg Mobile UC Hack

Bir çok kişi bedavadan UC almak için bu tür aramaları internette yapıp durur. Bundan faydalanmak isteyenler ise gelir elde etmek için Pubg Mobile UC Hack konusunda yazılar yazıp durur. Oysa bu hack işi oldukça zordurç Muhtemelen yapamayacaksınız. Sizden telefonunuza çeşitli programlar yüklemenizi, telefonunuzu rootlamanızı isteyenler olur. Bunlara aldırış etmeyin kendinizi hackletmeyin.

Son uyarı olarak şunları eklemek isteriz. Bu bir hayal ve bu hayale kapılmayın. Zaten oyunda kozmetikten başka bir alınamıyor. Oyuna herhangi bir etkisi olmuyor. Bu açıdan oyun kısmında kendinizi geliştirmeye çalışın.

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Battle Royale

Pubg Sonunda PS4 ve Xbox One Oyuncularının Birlikte Parti Kurmasına İzin Veriyor

Battle Royale

Pubg Mobile Huawei Mate X'te Nasıl Görünüyor?

Battle Royale

Apex Legends Mobile Hakkında Basın Açıklaması

Battle RoyaleNasıl YapılırPC

PC'de PUBG Mobile Nasıl Oynanır: PUBG Mobile PC ve Dizüstü Bilgisayar Kullanıcıları İçin İndirin

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Legends of Runeterra: En İyi Yaygın Kartlar Rehberi