Battle Royale

Pubg Mobile’da Neden UC Almalısınız?

Pubg Mobile’da UC’nin ne işe yaradığını gösteren rehber niteliğinde bir yazı. Pubg Mobile UC hakkında merak ettiğiniz herşey burada gelin başlayalım.

PUBG Mobile oyunu, konsol ve PC tabanlı sürümde bulunmayan çeşitli özellikler içerir. İkisi arasında her ikisini de almak için yeterli farklar bulunuyor, Pubg’deki temel mantık, oyuncuların battle royale maçından son kurtulan olmak için yarışmasıdır. Dikkat çeken bir özellik de PUBG Mobile, UC premium para birimidir. Oyun mağazasındaki bazı sevilen eşyaların karakterinizin farklı görünmesini veya en sevdiğiniz araçların, silahların ve teçhizatın, yeni kaplamaların daha eğlenceli görünmesini istiyorsanız veya profilinizi yeniden adlandırmak istiyorsanız bunu satın almalısınız.

Pubg Mobile UC Nasıl Alınır?

PUBG Mobile’da UC almanın en basit yöntemi, gerçek dünya parasını kullanarak satın almaktır. Bunu doğrudan oyunun mağazasından yapabilirsiniz ve hesabınıza eklemek istediğiniz UC miktarı için seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler vardır.

60 UC – 0,99 ABD doları
300 + 25 UC – 4,99 ABD doları
600 + 60 UC – 9,99 ABD doları
1.500 + 300 UC – $ 24.99
3.000 + 850 UC – 49.99 dolar
6.000 + 2.100 UC – $ 99.99

Buradaki fiyatlar zaman içinde değişebilir. Ülkemizdeki fiyatlar kur farkından ve dalgalanmalardan ötürü farklılık gösterebilir.
Mağazadan satın almak, hesabınız için UC kazanmanın en hızlı yöntemidir. Alternatif olarak, zaten bir miktarınız varsa, oyunun sezon geçişi üzerinden UC alabilirsiniz. Sezon boyunca seviyeleri tamamlayarak 600 UC kazanabilirsiniz, ancak kartı satın almak için 600 UC (Battle Pass) ödemeniz gerekir. Bu nedenle, sezon kartını bir kez satın alır ve UC’yi harcamazsanız sezon sonunda kazandığınız UC ile para ödemeden tekrar satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile’daki görevlerin ve başarımların çoğu, size kuponlar ve oyunun ücretsiz para birimi BP ile ödüllendirir. Ödül olarak UC veren hiçbir görev veya başarım bulamazsınız.

Bir çok kişi bedavadan UC almak için bu tür aramaları internette yapıp durur. Bundan faydalanmak isteyenler ise gelir elde etmek için Pubg Mobile UC Hack konusunda yazılar yazıp durur. Oysa bu hack işi oldukça zordurç Muhtemelen yapamayacaksınız. Sizden telefonunuza çeşitli programlar yüklemenizi, telefonunuzu rootlamanızı isteyenler olur. Bunlara aldırış etmeyin kendinizi hackletmeyin.

Son uyarı olarak şunları eklemek isteriz. Bu bir hayal ve bu hayale kapılmayın. Zaten oyunda kozmetikten başka bir alınamıyor. Oyuna herhangi bir etkisi olmuyor. Bu açıdan oyun kısmında kendinizi geliştirmeye çalışın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Legends of Runeterra: En İyi Yaygın Kartlar Rehberi