Rol OyunuStrateji

LEGO Legacy: Heroes Unboxed Mobil Oyunu Çıktı

LEGO Legacy: Heroes Unboxed mobil oyunu bugün telefonunuza 50’den fazla ikonik LEGO karakteri getiriyor. Geçtiğimiz gün, LEGO Group ve Gameloft uzun zamandır beklenen LEGO® Legacy: Heroes Unboxed mobil oyununun çıkışını gerçekleştirdi. Mayıs 2019’da tanıtılan oyun nihayet üç ana platformda piyasaya sürülüyor ve bugün App Store, Google Play ve Microsoft Store’da oyunu bulabilirsiniz.

LEGO® Legacy: Heroes Unboxed, son 40 yılda yayınlanan 50’den fazla LEGO minifigürü içeren ücretsiz bir rol yapma oyunudur. Hayranlar, 6285 Black Seas Barracuda’daki Kaptan Redbeard gibi ikonlarla ve daha yeni koleksiyon minifigürlerinin dijital kopyalarıyla tanışacaklar. Oyun biraz stratejik planlama ve uygun takım yönetimi gerektiren sıra tabanlı savaşlar sunuyor. Güçlü bir takım oluşturmak oyunun bir başka yönü olarak karşımıza çıkıyor; başka bir takımla savaşmadan önce yeni karakterlerin kilidini açmalı ve eğitmelisin. Bu sayede daha güçlü hale gelebilirsiniz.

Şu an itibariyle oyun tamamen ücretsiz; ancak oyunun mekaniği ve oynanışı kuşkusuz gelecekte bazı para kazanmaların getirileceğini gösteriyor.

Kaynak: BB

LEGO Legacy: Heroes Unboxed Nedir?
LEGO Legacy: Heroes Unboxed 2019 yılında Gameloft tarafından geliştirilmeye başlanan neredeyse bütün Lego karakterlerinin bulunabileceği 2020 yılının başlarında piyasaya sürülen bir sıra tabanlı rol oyunudur.
LEGO Legacy: Heroes Unboxed İndir
LEGO Legacy: Heroes Unboxed indirme bağlantılarını sizlerle paylaşalım. Oyun iOS, Android ve Wİndows Store için yayınlanmış durumdadır. İndirme bağlantıları aşağıdadır. Bununla birlikte oyunu mağazadan indiremeyenler için LEGO Legacy: Heroes Unboxed APK dosyası da paylaşıyoruz.

‎LEGO® Legacy: Heroes Unboxed
‎LEGO® Legacy: Heroes Unboxed
Geliştirici: Gameloft
Fiyat: Ücretsiz+
LEGO® Legacy: Heroes Unboxed
LEGO® Legacy: Heroes Unboxed
Geliştirici: Gameloft SE
Fiyat: Ücretsiz
LEGO® Legacy: Heroes Unboxed
LEGO® Legacy: Heroes Unboxed
Geliştirici: Gameloft SE
Fiyat: Ücretsiz

APK

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount and Blade 2: Bannerlord'da Cellat Baltası Nasıl Elde Edilir?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3: Çoklu Sınıf (Multiclass) Rehberi

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3: Tuzakları nasıl etkisiz hale getirirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
EVE Echoes Çıkışı Koronavirüs Nedeniyle Ertelendi