MMORPGPC

Black Desert Online Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Pearl Abyss, muhteşem görünümlü MMORPG Black Desert Online’ı Steam’de ücretsiz olarak sunuyor. Oyun 02 Mart 2020’ye kadar kitaplığınıza ekledikten sonra sonsuza dek sizin olacak. Yani kısa süreli oynamak için ücretsiz değil, bir kere kütüphaneye ekleyin sürekli sizin olsun.

Black Desert Online, piyasadaki en iyi görünümlü MMORPG olmasa da en iyilerinden biridir. Oyun ayrıca etkileyici savaş sistemi ve daha fazlası gibi diğer benzersiz özellikleri de barındırıyor. Steam üzerinde de oldukça popüler bir oyun olduğu söylenebilir.

Oyunu satın almadan önce denemek isteyenler, geliştirici ve yayıncı Pearl Abyss’in oyunu sınırlı bir süre için ücretsiz sunduğunu duymaktan mutluluk duyacaksınız. Black Desert Online Steam sayfasına gidin, oyunu kütüphanenize ekleyin ve ömür boyu erişim kazanın.

Teklif 02 Mart 2020 Pazartesi, 2 Mart 16:00 CET / 07: 00 PST / 10: 00 EST / 15: 00 UTC’ye kadar devam edecek. Pearl Abyss, promosyon sırasında oyunu alanların Başlangıç ​​Paketi’ni alacağını ve etkinliğe girmenin herhangi bir açığını ve anormal yolunu kullananların da hesabının bu durumdan etkilenebileceğini söylüyor. Yani işin özeti bir tane Steam hesabınız varsa oyunu alın. Buna yeni hesaplar açıp sonra bir sürü hesaba bir sürü Black Desert Online ekleyip daha sonra o hesapları satmaya çalışmayın.

Black Desert Online’a aşina değilseniz, oyun şu anda Steam üzerinde çok olumlu eleştirilere sahip, benzersiz savaş mekaniği ve daha önce de belirttiğimiz gibi muhteşem grafikler ile büyük bir açık dünya sunuyor.

Pearl Abyss kısa bir süre önce halefi olan Crimson Desert’ı duyurdu ve Black Desert Online’ın ücretsiz verilmesinin sebebi Crimson Desert olabilir. Yeni oyun çıkmadan önce son hamlesini yapan şirket oyuncu topluyor olabilir. Bu sayede daha fazla kazanç elde edebileceği gibi diğer oyunun duyurusunu da daha fazla insana da ücretsiz şekilde yapabilir.

Black Desert Online PC, PlayStation 4, Xbox One cihazlarda kullanılabilir. Ayrıca Black Desert Mobile adında bir de mobil oyunu bulunmaktadır.

Black Desert Online MENA
Black Desert Online MENA, Black Desert Online’ın Türkiye ve Orta Doğu sürümüdür. Avrupa ya da uzak doğu ülkelerinden ayrı bir sunucuda oyuna erişilebilir ve ayrıca satın alınması gerekir. Black Desert Online ‘da bölge kilidi olduğundan başka bir bölgeden doğal yollarla bu oyun sunucularına bağlanamazsınız. Ya da MENA bölgesinde olup Avrupa sunucusuna normal şartlar altında bağlanamazsınız.

Black Desert Online Steam

Oyunun kendi başlatıcısıyla beraber PC’den ve konsollara özel sürümüyle konsollardan da oynanabilmekle birlikte PC’de farklı bir alternatif arayanlar için Steam’den de edinilebilir. Aşağıdan indirebilirsiniz.

Black Desert Online MENA İndir

Black Desert (Retired)
Black Desert (Retired)
Geliştirici: Pearl Abyss
Fiyat: Ücretsiz
Black Desert Online Türkiye
Black Desert Online Türkiye, Black Desert Online MENA sunucularından erişilebilir oyundur. Ülkemizden Black Desert Online oynamak isteyenlerin Black Desert Online MENA sunucusundan oyunu satın almaları gerekiyor. Black Desert Online Türkiye için çok büyük bir kitlesi olmasa da ülkemizde bilinen bir oyundur. Güncellemeler uzak doğu sunucularından ve Avrupa sunucusundan sonra Black Desert Online MENA’ya gelir
Black Desert Online Mobile
Black Desert Online Mobile aslında Black Desert Mobile olarak bilinir. Uzun zamandır uzak doğuda oynanan mobil sürüm geçtiğimiz sene sonunda Avrupaya ve ülkemize geldi. Temelde Black Desert Online hikayesine sahip olsa da oynanış ve mantık açısından belirgin farklar vardır.

Black Desert Online Mobile indir

‎Black Desert Mobile
‎Black Desert Mobile
Geliştirici: Pearl Abyss Corp.
Fiyat: Ücretsiz+
Black Desert Mobile
Black Desert Mobile
Geliştirici: PEARL ABYSS
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Oyuncu DonanımlarıPC

Oyun Dizüstü Bilgisayarlar için En İyi RAM Seçimi Rehberi

AksiyonPCRol Oyunu

The Lord of the Rings: Gollum PC Sistem Gereksinimleri ve Ray-Tracing Detayları

MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

MMORPG

World of Warcraft'ın Dragonflight yol haritası "oyunculara daha sık içerik sunacak"

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
LEGO Legacy: Heroes Unboxed Mobil Oyunu Çıktı