AksiyonStrateji

Rogue Games, Knockdown Heroes Kart Tabanlı Strateji Oyununu Yayınladı

Dijital oyun yayıncısı Rogue Games, iOS ve Android’de oynaması ücretsiz yeni bir mobil strateji oyunu olan Knockdown Heroes’u piyasaya sürüyor. Çek Cumhuriyeti merkezli stüdyo Craneballs markası, yukarıdan aşağıya bire bir arena mücadelesini, hayatta kalma mücadelesiyle ortaçağ kahraman kart tabanlı oyun temasında birleştiriyor.

Rogue Games CEO’su Mike Delaet bir röportajda, şirketinin 2020’de bir dizi yeni mobil oyun duyuracağını söyledi. Knockdown Heroes bu oyunların ilki oluyor. Oyuncular, her biri kendi yeteneklerine ve dövüş stillerine sahip dokuz ortaçağ kahramanı toplayabilir ve seçebilir, daha sonra lig lider tablosunda yukarılara tırmanmak ve klanınızı zafere götürmek için arkadaşlarınıza veya diğer oyunculara karşı yarışabilirsiniz. Kazanılan, savaş ve sandıklardan kupalar, beceriler, güçlendirmeler ve büyüler toplayabilir, kahramanlarını özelleştirmek ve lig oyunlarında rekabet etmek için kullanılabilecek yükseltmeleri ve yeni yetenekleri açabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Might & Magic: Chess Royale / Yeni Auto Chess

Craneballs daha önce hardcore nişancı oyunu Overkill’i yaptı. Ancak bu oyun, sezgisel kontrollere, eğlenceli bir karakter kadrosuna ve her birinin doğru kombinasyonunu keşfetmenin kazanmanın anahtarı olduğu zengin bir stratejik deneyime odaklanmaktan daha basit olarak görülebilir.

Görsel: Rogue Games

Knockdown Heroes’da ek olarak, oyuncular bir klan oluşturabilir veya bir klana katılabilir, arkadaşlarıyla sohbet edebilir ve lig oyunda hakimiyet için diğer klanlarla savaşabilirler. Klan sohbet odaları, oyuncuların savaş stratejisini tartışmalarını, klan üyelerinden yardım istemelerini veya dost PvP savaşlarında takım arkadaşlarına meydan okumalarını sağlar.

Craneballs’un kurucu ortağı Jan “Cefo” Cefelin, yaptığı açıklamada, geliştirici ekibe, küçük oğluyla eski gladyatörler hakkında bir konuşma hakkında bilgi verirken oyuna ilham verdiğini söyledi. Bu aşamadan sonra ise olaylar hızlı bir şekilde tarihi gerçeklerden kurgusal gladyatör kişilikleri yaratmaya doğru saptı.

Ayrıca Bakınız:   God of War PC İçin Çıkacak Söylentileri Yayılıyor

Kaynak: VentureBeat

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunStrateji

Warhammer 40,000: Lost Crusade, MMO Strateji Oyununun Yakında Çıkması Planlanıyor

Strateji

Legends of Runterra, Android ve iOS için 30 Nisan'da Çıkacak

AksiyonKorku

Resident Evil 8'in FPP ile Önümüzdeki Yıl Çıkacağı Konuşuluyor

AksiyonKorku

Resident Evil 3: Nemesis'i Yenebilir Misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
EVE Echoes Çıkışı Koronavirüs Nedeniyle Ertelendi