ListeMobaMobil Oyun

Honor of Kings Ocak 2020’nin En Çok Kazanan Oyunu Oldu

SuperData’ya göre, Tencent’in Honor of Kings’i Ocak ayında en iyi hasılat yapan mobil oyun oldu. Oyun Avrupa ve ülkemizde Arena of Valor olarak biliniyor. Dijital oyun geliri geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 3 artışla 9.4 milyar dolara ulaştı. Daha spesifik olarak, mobil cihazlardan elde edilen kazanç geçen yıla göre yüzde 13 arttı.

En iyi beş

Fate / Grand Order, Ocak 2020’de ikinci en yüksek hasılat yapan ikinci mobil oyundu. Bu oyunun ardından ise ilk beşi tamamlamak için King’s Candy Crush Saga, Gardenscapes – New Acres ve Clash of Clans geliyor. Gardenscapes – New Acres ‘in geliri Eylül 2019’dan bu yana iki kattan fazla arttı. Ocak 2020’de 111.9 milyon dolar gelir elde etti. Şu anda, Homescapes ile birlikte, iki bulmaca oyunu her ay Candy Crush serisinden daha fazla gelir elde ediyor.

Aralık 2019’da Gardenscapes, yaşam boyu geliri 1.5 milyar doları aştı. Bu arada Clash of Clans, Aralık 2019’da gelmiş geçmiş en iyi gelirini elde etti.

Honor of Kings Nedir?
Honor of Kings ve ayrıca internet üzerinde Honour of Kings olarakta bulunur, TiMi Studios tarafından geliştirilen ve Tencent Games tarafından iOS, Android ve Nintendo Switch için Çin’de yayınlanan çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası, Wangzhe Rongyao’nun bir uyarlamasıdır. Çin dışında ise daha öncelerinde Strike of Kings sonrasında Arena of Valor olarak bilinir. Ülkemizde Arena of Valor mobil moba olarak bilinen oyuna ilk yenilikler Honor of Kings’e gelirken sonrasında Arena of Valor’a getirilir.
Honour of Kings English
Honour of Kings için bir İngilizce sürüm mevcut değildir. İngilizce ya da yayınlanan başka bir dilde oynamak isteyenler Arena of Valor’u oynamalıdır. Temelde aynı olan bu iki oyunda tek fark Honour of Kings’te yeniliklerin ilk olarak görülmesidir. Aynı içeriği Arena of Valor’da görmek için belki bir kaç aydan fazla beklemeniz gerekecektir.
Honour of Kings Download
Honour of Kings download etmek için bir qq hesabınız olması gerekir. Orjinal olarak indirip denemek isterseniz https://pvp.qq.com/ sitesine gitmeniz gerekiyor. Bu siteye bir WeChat hesabıyla da girmek mümkün. Bununla birlikte Honour of Kings oyununun apk dosyasını da indirmeniz mümkündür. Bunun için bağlantıları hemen alt kısımda veriyoruz.

QooAppApkPure

Ayrıca daha fazla detay almak isteyenler buradan konuya daha fazla detay veren reddit paylaşımına bakabilirler.

Honour of Kings Play Store
Honour of Kings Play Store sayfası ülkemiz ya da herhangi bir Avrupa ülkesi için geçerli değildir. Bu sayfaları görüntülemeyi başarsanız bile öğe ülkenizde kullanılamıyor uyarısı alırsınız çünkü Tencent bu oyunu Arena of Valor ismiyle Avrupa’da yayınlamıştır. Onu indirmeniz gerekiyor.

‎Arena of Valor
‎Arena of Valor
Geliştirici: PROXIMA BETA PTE.LIMITED
Fiyat: Ücretsiz+
Arena of Valor: 5v5 Arena Oyunu
Arena of Valor: 5v5 Arena Oyunu
Geliştirici: PROXIMA BETA
Fiyat: Ücretsiz
Honour of Kings Mod Apk
Honour of Kings Mod Apk paylaşımları son zamanlarda ivme kazandı ama buradan sizler için basit ama kalıcı bilgiler verelim. Telefon üzerinden Honor of Kings hilesi yapmanız pek mümkün görünmüyor. Bunun sebebi oyunun çevrim içi olması. Yapılamaz değil ama biraz zor. Bununla birlikte oyunu bilgisayardan bir emülatörle oynayanlar hile konusunda biraz daha avantajlı durumda. Lakin bunun sonucunun ban olduğunu unutmayın. Ayrıca Honour of Kings Mod Apk hilelerinden en popüleri sınırsız elmas hilesi olarak paylaşılıyor lakin böyle bir şey çok mümkün görünmüyor. Tek yapabileceğiniz Google Play üzerinden indirilen oyunlarda oyun içi satın alma yaptıktan ve gerçek parasını ödedikten sonra aldığınızı derhal kullanmanız ve hemen parayı Google’dan iade almanızdır. Bu durumda yine hesabınız banlanacaktır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Heroic Magic Duel’in Son Güncellemesi PvE Serüveni, Sezonlar, Sosyal Özellikler ve Daha Fazlasını Sunuyor