AksiyonPCRol Oyunu

Ubisoft Massive Hala Avatar Oyunu Üzerinde Çalışıyor

İlk kez 2017 yılında Avatar Projesi’ni duyurduktan sonra, Ubisoft mavi insanların hikayesi konusunda oldukça sessiz kaldı ve oyunun The Division 2 gibi başka bir oyun için geri plana atıldığını herkese düşündürdü. Ubisoft Massive’deki yapımcı – Jesper Karabanov – oyunun hala aktif şekilde geliştirildiğini doğruladı, ancak Avatar hakkında daha fazla konuşmasına izin verilmediğini de ekledi. Ubisoft, 2017 yılında PC Gamer‘a Massive’ın her proje için iki ayrı takımı ayrılarak çalıştığını söylemiş ve birinin diğerini etkilemediğini de vurgulamıştı.

İşte o açıklamalar

“Avatar kendi özel ekibiyle yeni bir proje ve Massive şu anda bu oyunu geliştirmek için işinde iyi insanları işe alıyor. Avatar’ın geliştirilmesinin The Division üzerinde çalışan ekip üzerinde ya da uzun vadede oyunu ve markayı sürekli olarak destekleme ve güncelleme planlarımız üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Ekibin The Division ile neler başardığıyla gurur duyuyoruz. Topluluğumuzun özverisi ve oyun için yakında ne olacağı hakkında daha fazla bilgi vermek için sabırsızlanıyoruz.”

Avatar 2 filmi için mevcut çıkış tarihi 17 Aralık 2021’dir ve oyunla ilgili tüm duyurular filmin tanıtımına bağlı olacaktır diye bir görüş bulunuyor. Ubisoft’un oyun tanıtımında filmin etkisini en faydalı şekilde kullanmalıdır. Zira Avatar 2’den sonra iki film daha sonraki yıllarda çıkış yapacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Haber

Avatar: Frontiers of Pandora sadece ışın izleme ile çalışacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Pubg Mobile’da Neden UC Almalısınız?