Savaş Oyunları

Zula Mobile İndir – Türk Yapımı FPS Oyunu

Bir süre ön kayıtta bekledikten sonra beta ile oyunculara açılan mobil oyun Zula Mobile bir süredir oyuncuların beğeniyle oynadığı bir oyun. Siz de aksiyon dolu çatışmaların yaşandığı bu oyuna girmek isterseniz yazımızın sonundaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Ondan önce oyundan biraz bahsedelim, Zula Mobile hakkında bilgisi olmayanlar için küçük bir tanıtım yapalım. İlk söylenmesi gereken özelliği şu sıralar oyunun App Store’da Aksiyon kategorisinde 1 numara olması. Android tarafında ise en popüler ücretsiz oyunlar arasında 2. sırada yer alıyor olması kesinlikle bahsedilmesi gereken bir konu.

Oyunun geliştiricisi Lokum Games, Türk şirketi olarak dikkat çekiyor ve PC için geliştirdikleri Zula oyununun mobil sürümünü piyasaya sürdüler. Zula Mobile kısa süre içerisinde uygulama mağazalarında popüler oyunlar arasına girmeyi başardı.

İki taraftan birini seç Gladyo mu Zula mı?

Oyunda genelde fps oyunlarında bulunmayan bir durum var. Zula Mobile’da iki farklı taraf bulunuyor. Hikayeye göre bu iki taraf bir birine düşman ve savaşıyor. Oyunun asıl kahramanı Demir’in ailesini katleden Gladyo’dan intikam almasını konu alan oyunda Demir gibi Zula tarafında olabilirsin ya da Gladyo için savaşabilirsin.

Kart sistemi

Zula Mobile’da iki taraf için 20 farklı karakter bulunuyor. Karakterleri güçlendirmek için karakter kartları toplanabiliyor. Hatta oyuna eklenen takas sistemi sayesinde dilerseniz kullanmak istemediğiniz kartları diğerleriyle takas edebilirsiniz. Kart sistemi oyun eşyaları ve silahlar için de geçerli. Geliştiricinin verdiği bilgiye göre oyunda 8000’den fazla özelleştirme yapabileceğiniz kart içeriyor.

Ücretsiz fps görüş açılı savaş oyunu

Zula Mobile ücretsiz olarak hem Google Play hem de App Store’da indirilebilir durumda. Tamamen oynaması ücretsiz olan oyun Battle Pass sistemi sayesinde para kazanıyor. Battle Pass ile birlikte oyunculara kozmetik eşyalar dağıtan oyun daha renkli hale getirilebiliyor.

Son olarak oyunda klan sisteminin de mevcut olduğunu söylemek gerekiyor. Klanda ayrıca kart hediye edebilir ya da klan üyelerinden hediye kart talep edebilirsiniz. Oyunu aşağıdan indirin.

Zula Mobile İndir

Zula Mobile hem Google Play Store’dan hem de App Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz. Oyunu bilgisayarda oynamak isteyenler Bluestack gibi emülatörleri kullanabilirler.

‎Zula Mobile: 3D Online FPS
‎Zula Mobile: 3D Online FPS
Geliştirici: Lokum Games
Fiyat: Ücretsiz+
Zula Mobile: 3D Online FPS
Zula Mobile: 3D Online FPS
Geliştirici: Lokum Games
Fiyat: Ücretsiz
Bluestack için Zula İndir
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Nexon'dan Darkness Rises Mobil Aksiyon Rol Oyunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Realm of Alters The Lost Relic Mobil Oyun İndir