Battle Royale

Pubg Mobile 0.17.0 Güncellemesi Detayları, Yeni Karakter, Death Cam, Extreme Cold Mode ve Daha Fazlası

Pubg Mobile, her güncelleme ile oyuncuların ilgisini çekerken v0.17.0 güncellemesi daha da ilgi görecek gibi. Bunun sebebi Carlo isminde yeni bir karakterin eklenmesi ve ayarlar kısmına oyun deneyimini arttıracak yeni bir özelliğin eklenmesi olarak gösterilebilir. Gelin Pubg Mobile’ın yeni güncellemesi 0.17.0 güncellemesi detaylarına bir bakalım.

Pubg Mobile Carlo yeni karakter

Hindistanda bir haber sitesinde yayınlanan bilgilerde çok fazla Carlo ile bir bilgi yok. Carlo, özel bir karakter olarak oyuna eklenecek. Carlo özel bir yeteneğe sahip olacak ve güncellemeden sonra kullanılabilir hale gelecek.

Pubg Mobile diğer yenilikler

PC sürümünde hali hazırda var olan Death Cam, oyuna eklenecek. Bu özelliğin ayarlar kısmından açılabileceği söyleniyor. Ne işe yaradığına bir bakarsak, oyuncuların oyun esnasında ne hata yaptıklarını görebilmelerine imkan verecek. Bunun yanında hile yapan oyuncuların hilelerinden  emin olmak ve şikayet etmek için kullanılabilecek.

Extreme Cold Mode

En çok beklenen diğer özellik Aşırı Soğuk Modu, Extreme Cold Mode, en ilgi görecek yeniliklerden biri olacak. Bu mod ile ilgili bilinenlere bakacak olursak, ayrı bir oyun modu olarak eklenecek, bununla birlikte aşırı soğuk canınızı götürecek. Bunun için yiyecek ve yakacak bulmanız gerekecek. Bu şekilde hayatta kalmaya çalışacaksınız. Bu modda silah olup olmayacağı kaynak için diğer oyuncularla mücadele edilip edilmeyeceği konusunda şimdilik bilgi yok.

Yeni Silah, Pubg Mobile

12-Gauge DBS av tüfeği güncelleme ile birlikte oyuna gelecek. Bu tüfeğe Holo, X2 ve X6 dürbünleri eklenebilecek. İstatistikleriyle ilgili bilgi ise yok.

Güncellemenin şu sıralar Çin’de Beta sürecinde olduğu konuşulurken global versiyonun betasına ne zaman geleceği bilinmiyor.

Bahsi geçen içeriklerin hepsi ya da bir kaçı 0.17.0 güncellemesiyle gelebilir. Hazır olmayan yenilikler sonrakine bırakılabilir. Yetişmezse bu içerikler veya farklı içerikler bir sonraki güncellemeyle gelebilir. Şu an için resmi bir açıklama olmadığı için yeniliğin ne olduğunu biliyoruz ama ne zaman geleceğinden tam emin değiliz. Şu an için en iyimser tahmin bu içeriklerin 17 güncellemesiyle oyuna ekleneceği.
Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
G.I. Joe : War On Cobra Mobil Oyun İndir