KonsolMobil Oyun

Bioshock, Xcom 2, ve Borderlands Switch İçin Çıkıyor

Nintendo’nun en son yaptığı yayını birkaç ilginç duyuru ortaya koydu, ancak hiçbiri 2K tarafından yapılan kadar dikkate değer değildi, Switch sahiplerinin yakında Bioshock Collection, Xcom 2 ve 29 Mayıs’ta hibrid konsola çıkan Borderlands Legendary Collection oyunlarını oynama imkanı olacak.

Bioshock Collection, oyuncuları Bioshock Remastered, Bioshock 2 Remastered ve Bioshock Infinite (tüm tek oyunculu DLC ile birlikte) aracılığıyla Rapture ve Columbia’ya geri götürecek. Bu oyunlar için 16Gb alan gerekiyor ancak daha sonra içerik ve DLC’nin indirilmesi gerekiyor.

The Xcom 2 Collection, bir sürü DLC (the Resistance Warrior Pack, Anarchy’s Children, Alien Hunters ve Shen’s Last Gift) içerir. Oyun 8GB’lık bir dosya boyutuyla gelecek ancak 24GB’lık zorunlu bir indirm de oynamak için gerekli olacak.

nintendo switch

Son olarak, Borderlands Legendary Collection ilk iki oyunu ve The Pre-Sequel’i içeriyor. Borderlands 8GB’lık bir dosya boyutuna sahip, ancak 6.6GB’lık ek bir indirme gerektirecek ve diğer iki oyun ayrıca indirilebilir olacak, onun da dosya boyutu 35GB olarak belirtilebilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RobloxSwitch

Roblox, Nintendo Switch İçin Çıkacak Mı?

AksiyonKonsol

Doom Eternal'in Switch Sürümü Çok Yakında Çıkış Tarihine Kavuşacak

Battle Royale

Apex Legends Sonunda Switch İçin Yayınlanıyor

Bulut Oyun

EA, FIFA, Star Wars Jedi: Fallen Order ve Diğer Üç Ünvanı Stadia'ya Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Resmi Olarak Onaylanmış PS5 Oyunları Listesi