KonsolMobil Oyun

Bioshock, Xcom 2, ve Borderlands Switch İçin Çıkıyor

Nintendo’nun en son yaptığı yayını birkaç ilginç duyuru ortaya koydu, ancak hiçbiri 2K tarafından yapılan kadar dikkate değer değildi, Switch sahiplerinin yakında Bioshock Collection, Xcom 2 ve 29 Mayıs’ta hibrid konsola çıkan Borderlands Legendary Collection oyunlarını oynama imkanı olacak.

Bioshock Collection, oyuncuları Bioshock Remastered, Bioshock 2 Remastered ve Bioshock Infinite (tüm tek oyunculu DLC ile birlikte) aracılığıyla Rapture ve Columbia’ya geri götürecek. Bu oyunlar için 16Gb alan gerekiyor ancak daha sonra içerik ve DLC’nin indirilmesi gerekiyor.

The Xcom 2 Collection, bir sürü DLC (the Resistance Warrior Pack, Anarchy’s Children, Alien Hunters ve Shen’s Last Gift) içerir. Oyun 8GB’lık bir dosya boyutuyla gelecek ancak 24GB’lık zorunlu bir indirm de oynamak için gerekli olacak.

nintendo switch

Son olarak, Borderlands Legendary Collection ilk iki oyunu ve The Pre-Sequel’i içeriyor. Borderlands 8GB’lık bir dosya boyutuna sahip, ancak 6.6GB’lık ek bir indirme gerektirecek ve diğer iki oyun ayrıca indirilebilir olacak, onun da dosya boyutu 35GB olarak belirtilebilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Game PassKonsolXbox

Xbox Game Pass Abonelik Çeşitleri ve Özellikleri

HaberKonsolSwitch

Nintendo, Switch 2'nin bileşen sıkıntısı çekmeyeceğini söylüyor

HaberKonsolSteam

Steam, arka planda oyun kaydetme ve paylaşma özelliği

HaberKonsol

Konsol Savaşları Biter Mi? Eski PlayStation Yöneticisinden Fikirler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Resmi Olarak Onaylanmış PS5 Oyunları Listesi