MMORPG

Mu Origin 2 Evlilik Güncellemesi Yayınlandı

Webzen’in popüler MMORPG’si MU Origin 2 bir kez büyük bir güncelleme aldı. Buna Düğün, İlahiyat ve Ekipman Uyanışı gibi yeni özellikler dahildir. Şimdi MU Origin 2’de oyun içinde evlenebilirsin. Başka bir oyuncunun profil sayfası üzerinden teklif verebileceksiniz, ancak doğal olarak başka bir evliliğiniz olmadığından emin olmanız gerekir. Bununla birlikte evlenmeden olmaz.

Yeni evliliğinizi sevgilinizle kutlamak için oyuncular, kendinizin ve misafirlerinizin Zen harcadıkları takdirde deneyim kazanabilecekleri bir kutlama ziyafeti düzenleyebilirler. Evlenmeyle güçlendirilebilecek başka avantajları da olacak.

Yeni özelliklerin ikincisi İlahi Vasıf’tır. Bu, oyuncuların Master II seviye 1’i vurduktan sonra güçlü geliştirmeleri aktif etmelerine izin verecektir. Diamonds veya Zen ile Uyanış Parçacıkları kullanılarak daha da gelişebilirler. Bu parçalar, Alter’deki eşyaları sunarak veya bu ayın etkinliğinde bossları yenerek elde edilebilir.

Divinity Tier 2’ye ulaştıktan sonra, gücünü daha da artırmak için bir Moon Jewel kullanabilirsiniz. Buna İlahi Uyanış denir ve ilgili simgeye dokunarak etkinleştirilebilir.

Yeni özelliklerin sonuncusu Ekipmanların Uyanması, oyuncuların ekipmanlarını daha da güçlü hale getirmelerini sağlıyor. Master II Level 1’e ulaştıktan ve Devil Ring görevlerini tamamladığınızda kilidi açılacaktır. Süreci gerçekleştirmek için mücevherleri, Ölümsüz Özü ve Zen’i toplamanız gerekecek.

mu origin 2 evlilik güncellemesi

Bunun yanında oyuncuların İlahi Varlıklar ile savaşacakları ve böylece ölümsüz güçlerini kazanabilecekleri İlahi Deneme adı verilen yeni bir etkinlik var. Bu kısımda Bosslar ise 10 aşamadan oluşacaklar. MU Origin 2 artık App Store‘da ve Google Play’de. Uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz bir oyundur.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Diablo Immortal

Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?

Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal Ne Kadar Sürede Bitirilir?

Diablo Immortal

Diablo Immortal : Arkadaşlarınla Nasıl Oynarsın?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Söylentiye Göre GTA 6 Hikayesi Çoktan Tamamlandı