Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Apex Legends’ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir. Bunun yanında muhtemelen Xbox Series X/S versiyonun da aynı zamanda çıkması bekleniyor. PSN’de bulunan dosya bilgilerine göre PlayStation 5 kullanıcılarının Apex Legends’ın yerel sürümü için daha fazla beklemeleri gerekmeyebilir. PlayStationSize’a göre, güncellemeler için PSN’ye bakarken, güncelleme olmadan 80 GB’ın üzerinde indirme boyutuna sahip bir PS5 girişi bulundu. Bu, oyunun bir PS5 sürümünün yakında olduğu anlamına gelebilir ve bu aynı zamanda Xbox Series X/S sürümünün muhtemelen aynı gün olmasa da yakın zaman içinde gelmesini bekleyebileceğiniz anlamına gelir.

Daha Fazla Oku

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Xbox

Xbox Series X|S, aynı zaman diliminde diğer tüm Xbox konsollarından daha fazla sattı

Xbox başkanı Phil Spencer, aynı sürede Microsoft’un “önceki Xbox sürümlerinden daha fazla Xbox Series X|S sattığını” ortaya koyuyor. The New York Times ile yaptığı son röportajda konuşan Spencer, Xbox Series X|S’in sınırlı stoğu ve aynı zamanda PlayStation 5 ile ilgili sorunlardan ve diğer şeylerin yanı sıra yeni nesil konsollara yönelik inanılmaz talepten bahsetti. Spencer, arzın hiç olmadığı kadar iyi olduğunu, ancak Microsoft’un bu talebi karşılama çabalarına rağmen talebin arzı aştığını açıkladı.
Daha Fazla Oku

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Elder Scrolls 6, görünüşe göre hala ön üretim aşamasında

Playstation

PlayStation, Twisted Metal serisi üzerinde çalışıyor

Söylentiler doğruydu. Sony, CES 2022’de resmi olarak duyurulduğu üzere Twisted Metal serisi geri dönüyor. PS1 döneminin popüler araç savaş oyunu Twisted Metal geri geliyor. Sony, CES 2022 açılış konuşmasıyla ilgili heyecan verici haberi duyurdu ve şu anda yeni bir oyunun yapım aşamasında olduğunu doğruladı. Ne yazık ki, Japon yayıncı proje hakkında herhangi bir ek bilgi açıklamadı, bu da serinin hala üretimin ilk aşamalarında olduğunu gösteriyor.
Daha Fazla Oku

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

Among Us'a Arkadaş Listesi Özelliği Geliyor

Diablo 4 İle İlgili Yeni Bilgiler Bu Ay Sonuna Doğru Ortaya Çıkacak

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

Game Pass

Mass Effect: Legendary Edition, Xbox Game Pass'e Geliyor

Ocak ayının ilk yarısında Xbox Game Pass, PC Game Pass ve Xbox Game Pass Ultimate servislerine çıkacak oyunların listesini öğrendik. Microsoft, kesinlikle yılı yüksek bir notla açmak için elinden gelenin en iyisini yaptı – abonelik, Mass Effect: Legendary Edition, atmosferik Outer Wilds ve son derece zor Spelunky 2 gibi oyunları sunacak. Platformer ve bulmaca oyununun ilginç bir melezi olan Pedestrian ve sıra dışı mekaniklerle karakterize edilen Gorogoa adlı ikinci türün bir temsilcisi. Game Pass’te görünecek oyunların yanı sıra artık Game Pass’te olmayacak oyunların tam listesi (platformlar ve tarihlerle birlikte) aşağıda mevcuttur.
Daha Fazla Oku

Elder Scrolls 6, görünüşe göre hala ön üretim aşamasında

Bu oyun kolu, Android telefonunuzu taşınabilir bir Xbox'a dönüştürüyor

Final FantasyKonsol

Final Fantasy 7 Remake PS Plus Sürümü için Ücretsiz PS5 Yükseltmesi Şimdi Mevcut

Final Fantasy 7 Remake’i bu yılın başlarında PS Plus aracılığıyla indirenler nihayet bugünden itibaren PS4 sürümlerini PS5 sürümüne yükseltebilirler. Final Fantasy 7 Remake, bu yılın başlarında bir PS Plus PS4 oyunu olarak yayınlandı ve 2020’de kaçırmış olabilecek birçok oyuncuya deneme fırsatı verdi. Ancak, bu oyuncular bugüne kadar kopyalarını PS5 sürümüne yükseltemediler ve sonunda Final Fantasy 7’nin yeniden tasarlanan sürümünü deneyimlemelerine izin verdi.
Daha Fazla Oku

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

Konsol

Steam Deck, Proton Sayesinde Windows Oyunlarının %80'ini Çalıştırabilecek

Steam Deck, çoğu Windows oyununu proton sayesinde Steam’den başlatacak. Favori oyunlarınızın listede olup olmadığına bakın. Steam Deck, Steam’deki en popüler 100 oyunun 80’ini zaten destekliyor. Tüm bunlar, Windows oyunlarının Linux tabanlı sistemlerde çalışmasını sağlayan bir tür uyumluluk arabelleği olan Proton yazılımı sayesinde – Steam Deck söz konusu olduğunda SteamOS’un ön plana çıkartılması gerekiyor. Şu anda oynanabilen oyunların listesini Protondb web sitesinde bulabilirsiniz.
Daha Fazla Oku

God of War Steam Oyuncu Sayısı İlk Günden Etkileyici Veriler Sunuyor

Hitman Trilogy Yakında Game Pass ve Steam'de Yayınlanacak

Konsol

Steam Deck Bir Daha Ertelenmeyecek ve CS:GO ile Half-Life Güncellemesi Alacak

Bileşen kullanılabilirliği ile ilgili devam eden sorunlara rağmen Steam Deck’te başka bir gecikme yaşanmayacak. Bu arada Valve, yaklaşan konsolu düşünerek Half-Life, Counter-Strike: Global Offensive ve diğer oyunlar için güncellemeler hazırlıyor. Steam Deck’in piyasaya sürülmesinin son gecikmesinin sonuncusu olması bekleniyor. Tasarımcı Greg Coomer, PC Gamer’a verdiği bir röportajda, Şubat 2022’de piyasaya sürülecek konsol için her şeyin yolunda olduğuna dair güvence verdi:
Daha Fazla Oku

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Among Us'a Arkadaş Listesi Özelliği Geliyor

Game Pass

Mortal Kombat 11, Xbox Game Pass'e geliyor

Xbox Game Pass, aralarında günümüzün en iyi dövüş oyunlarından biri olan, yakında başka bir oyun grubuyla zenginleştiriliyor. Mortal Kombat 11 tartışmalardan nasibini aldı ama sonunda oldukça sevilen bir dövüş oyunu ve seriye giriş oldu. Daha da önemlisi, serinin uzun vadede başarısı için, bir sürü kopya sattı, ancak oyunu zaten satın alan ancak yine de denemek isteyenler arasında değilseniz, Game Pass size yardımcı olabilir.
Daha Fazla Oku

Elder Scrolls 6, görünüşe göre hala ön üretim aşamasında

Bu oyun kolu, Android telefonunuzu taşınabilir bir Xbox'a dönüştürüyor