Epic GamesHaber

Marvel's Midnight Suns muhtemelen Epic Games Store'un bir sonraki ücretsiz oyunu olacak

Şirketin devam eden Mega Satış promosyonunun bir parçası olarak bir sonraki Epic Games Store ücretsiz oyunu Marvel’s Midnight Suns olacak gibi görünüyor.

Bu bilgi her zaman güvenilir olan Dealabs’ın billbil-kun’undan geliyor. Oyunun önümüzdeki hafta Perşembe günü 6 Haziran’dan Perşembe günü 13 Haziran’a kadar indirilebileceğini söylüyor.

Daha Fazla Oku

Dune: Awakening, Ekran Görüntüleri ve Video Yayınlandı

Gigantic: Rampage Edition Epic Games Store'da Ücretsiz Deneme Haftasına Başlıyor

HaberKonsolPlaystation

Sony'nin En Çok Kar Ettiren Konsolu

PS5, Bugüne Kadar Sony’nin En Karlı Konsolu Oldu. Sony, PS5’in tam olarak istediği hızda satılmadığını söylese de, Sony için hala büyük bir başarı olduğu tartışılmaz. 31 Mart itibariyle konsol dünya çapında 59,3 milyonun üzerinde sattı ve yaşam döngüsünün kabaca yarısında olduğunu düşünürsek, bu sayının önümüzdeki yıllarda önemli ölçüde artacağını tahmin edersiniz.
Daha Fazla Oku

Dune: Awakening, Ekran Görüntüleri ve Video Yayınlandı

Gigantic: Rampage Edition Epic Games Store'da Ücretsiz Deneme Haftasına Başlıyor

Diablo 4, Xbox Game Pass'e Gelecek Mi? Çıkış Tarihi?

Xbox Game Pass: Beş Saatten Kısa Sürede Bitirilebilecek Oyunlar

KonsolPlaystationRol Oyunu

Sea of Thieves'in PS5'te Dikkat Çeken Ön Sipariş Başarısının Sebepleri

PlayStation’da Korsan Temalı Oyun Eksikliği: PlayStation platformunda Uncharted serisi gibi ikonik korsan temalı oyunlar olsa da, son yıllarda bu tarzda yeni bir oyun çıkmadı. Sea of Thieves’in PS5’e gelmesi, bu boşluğu dolduran ve PlayStation oyuncuları için heyecan verici bir gelişme oldu. Sea of Thieves’in Kendine Has Özellikleri: Oyunun açık dünya, sandbox yapısı, denizcilik teması, co-op ve PvP oyun modları gibi birçok özelliği PlayStation oyuncularını cezbediyor. Oyuncular, denizlerin hakimi olmak için arkadaşlarıyla birlikte yelken açabilir veya diğer gemilerle
Daha Fazla Oku

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

Diablo 4Hack & SlashXbox

Diablo 4, Xbox Game Pass'e Gelecek Mi? Çıkış Tarihi?

Diablo 4’ün Xbox Game Pass’e geleceği resmi olarak doğrulandı. Microsoft Gaming CEO’su Phil Spencer, daha önce Activision Blizzard oyunlarının Game Pass’e geleceğini belirtmişti. Diablo 4’ün 28 Mart 2024’te Game Pass’e dahil olacağı açıklandı. Henüz diğer Activision Blizzard oyunları Overwatch ve Call of Duty için bir duyuru yapılmadı. Microsoft, bu oyunları Game Pass’e eklemek ve oyun topluluklarını genişletmeyi hedefliyor. Bu, Diablo serisine ve Xbox Game Pass üyelerine katkı sağlayacak. Diablo 4, Haziran 2023’te çıktı ve büyük beğeni topladı. Oyun, daha tehlikeli zindanlar, sınıf özelleştirmesi ve çeşitli ganimetler sunuyor. Microsoft’un Xbox Game Pass aboneliği, oyunculara Diablo 4’ü satın almadan önce deneme ve oynamalarına olanak tanıyacak.
Daha Fazla Oku

Diablo 4'te Primary Resource nedir?

Diablo 4'ün Yıldönümü Kutlaması İçin Dağıttığı Hediyelere Göz Atın

Epic GamesKonsolRehber

Epic Games'te Oyun İadesi Nasıl Yapılır?

Birisi oyun iadesi yapabileceği birkaç neden vardır. Oyun beklentilerini karşılamıyor. Oyun, satın almadan önce oyuncunun düşündüğü gibi olmayabilir. Örneğin, oyunun oynanışı, hikayesi veya grafikleri oyuncunun beklentilerini karşılamayabilir. Oyun hatalı veya bozuk. Oyun, teknik sorunlardan dolayı oynanamaz durumda olabilir. Örneğin, oyun sık sık çöküyor olabilir, kare hızı çok düşük olabilir veya oyun içi hatalar olabilir. Oyuncu oyundan memnun değil. Oyun oyuncunun zevkine uymayabilir. Örneğin, oyun çok zor olabilir, çok kısa olabilir veya oyuncunun ilgisini çekmeyebilir.
Daha Fazla Oku

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

RehberSteam

Steam'de Arkadaş Nasıl Eklenir?

Bu makale, Steam web sitesi, masaüstü uygulaması ve mobil uygulaması üzerinden Steam’e nasıl arkadaş ekleyebileceğinizi ve arkadaşlık isteği gönderebileceğinizi açıklamaktadır. Arkadaşınızın Steam profil adını tam olarak bilmiyorsanız, masaüstü uygulaması veya Steam Topluluğu web sitesini kullanarak arkadaşlarınızı bulabilir ve ekleyebilirsiniz. Ayrıca, arkadaşınıza davet bağlantısı göndererek de arkadaş ekleyebilirsiniz. Mobil uygulama ile de Steam’de arkadaş eklemeniz mümkündür. Ancak, Steam’de arkadaş bulmak ve eklemek bazen zor olabilir ve Valve’ın sorunu çözmesini beklemeniz gerekebilir. Ayrıca, Steam hesabınızla ilişkili dört isim bulunmaktadır ve insanların sizi bulabilmesi için Steam ID’nizi bulmalı ve özel bir URL adı belirlemelisiniz. Ancak, kullanıcıların isimlerini değiştirmesi bazen arkadaş bulmayı zorlaştırabilir.
Daha Fazla Oku

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

RehberSteam

Steam'de Yavaş İndirme Sorunu Nasıl Düzeltilir?

Bu makalede Steam’de Windows için yavaş indirme hızını düzeltmek için birkaç ipucu paylaşılmıştır. İlk olarak, internet bağlantısının yavaş olmadığından emin olmak için bağlantı hızı test edilmelidir. İnternet hızı düşükse, internet hızını artırmak için gerekli adımlar atılmalıdır. Steam’e mümkün olduğunca fazla bant genişliği ayrılması, kaynak tüketen tarayıcıların ve gereksiz uygulamaların kapatılması önerilmiştir. Windows’un ölçülü bağlantısının devre dışı bırakılması ve VPN’in kapatılması da hızı etkileyebilecek faktörler arasındadır. Ayrıca, Steam’in kendi bant genişliğini sınırlamaması sağlanmalı ve indirme önbelleği temizlenmelidir. Bu adımların uygulanmasıyla Steam’de daha hızlı bir indirme hızı elde edilebilir. Ancak, temizleme adımının bir mod indirme önbelleğini silebileceği unutulmamalıdır.
Daha Fazla Oku

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

KonsolRehberSteam

Steam FPS Sayacı Nasıl Açılır?

Hızlı tempolu oyunlarda FPS değeri önemlidir, çünkü bu değer oyun sırasında her saniye gördüğümüz görsel kare sayısını temsil eder. Steam oyunları oynayanlar, oyun içi FPS değerlerini kontrol etmek için FPS sayacını etkinleştirebilirler. Steam’de FPS sayacını etkinleştirmek için Steam ayarlarına girip oyun içi FPS sayacının konumunu seçmek gerekmektedir. FPS sayacı oyun performansını test etmek için kullanılabilir ve düşük FPS değerleri, ayarlar veya donanım sorunlarına işaret edebilir. FPS sayacı oyun oynanırken sürekli olarak güncellenir ve herhangi bir performans sorunu olduğunda kontrol edilebilir. FPS sayacını kapatmak için ise Steam ayarlarından bu seçeneği devre dışı bırakmak gerekmektedir. Performansı iyileştirmek için oyun içi grafik ayarlarının düzenlenmesi veya grafik sürücülerinin kontrol edilmesi önerilmektedir.
Daha Fazla Oku

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Game PassListe

Xbox Game Pass: Beş Saatten Kısa Sürede Bitirilebilecek Oyunlar

Xbox Game Pass, oyuncuları tek başına bir ay boyunca eğlendirebilecek oyunlar içeriyor. Fallout, Dragon Age, Forza Horizon ve Starfield, potansiyel olarak 30 saati aşan bir yatırım gerektirebilecek uzun senaryolar üretmeleriyle bilinir. Fable, Halo ve Gears of War gibi seriler ise yaklaşık 10-20 saat arasında süren tek oyunculu maceralar arayanlar için harika seçeneklerdir. Geniş kapsamlı bir açık dünya oyunu ne kadar keyifli olsa da, daha kısa hikayelerin de yeri ve zamanı vardır. Bu oyunlar, daha etli paketler arasında güzel bir damak temizleyi
Daha Fazla Oku

Call of Duty: Black Ops 6, Xbox Game Pass'te İlk Gün Oynanabilir

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber