MMORPG

Black Desert Mobile’a World Season 2 Geldi

Black Desert Mobile dünya bossu sezon 2’ti aldı. Ayrıca Dark Knight ön kayıtları da başladı.

World Boss 2.Sezon Black Desert Mobile’da başladı ve onlarla yüzleşmeye hazırsınız. Nouver, Karanda ve Kzarka gibi dünya bossları artık çok daha zor. Tabii ki, daha güçlü bossları yendiğiniz zaman daha iyi ödüller alacaksınız. Örneğin daha yüksek seviyeli eşyalarla birlikte daha kaliteli black stonelar alacaksınız.

Ayrıca bir basın bülteninde, gümüş ve magical essence gerektiren aksesuarlar için büyülü parçalar da açıklandı. Kara Ruhu istenmeyen öğelerle besleyerek öz kazanabilirsiniz veya İnci Dükkanından alabilirsiniz.

Son olarak, Dark Knight sınıfı ön kayıt olmak için açıldı. Dark Knight birincil silahı olarak iki elli bir Kriegsmesser kullanıyor. Ölümcül yakın dövüş saldırıları ve tehlikeli orta menzilli kara büyüleriyle oldukça etkili bir sınıf olacak gibi görünüyor. Aynı zamanda son derece hareketli, hızlı bir şekilde ayağa kalkar ve hızlı bir şekilde son derece güçlü saldırıları yapar. Dark Knight beklediğiniz sınıf olabilir ve şimdi ön kayıt olunabilir durumda.

Black Desert Mobile Nouver

Black Desert Mobile Nouver şimdi Black Desert Mobile’ın Avrupa sürümündeki en güçlü dünya bossu olarak karşımızda. Elbette diğerlerine göre düşürdüğü ödüller de o kadar kaliteli oluyor. Nouver ‘i öldürdüğünüz zaman bir ikincil silah düşürme ihtimaliniz var. Bunun yanında Grand Black Stones düşürme ihtimaliniz de diğer bosslara göre daha yüksek.

Higher-Grade Mystical Gear

Bu güncelleme oyuna ayrıca daha kaliteli eşyaları da getirdi. Higher-Grade Mystical Gear artık oyunda zor da olsa düşürülebilir durumda. Zaten üzerini kaliteli bir şekilde dizmiş oyunlar bu güncelleme ile daha kaliteli olanları aramaya başlayabilecek. Black Desert Mobile’da Higher-Grade Mystical Gear elde etmek artık mümkün.

Black Desert Mobile Dark Knight

Black Desert Mobile’a ayrıca yakın zaman içinde Dark Knight sınıfı da ekleneceğini ilettik. Bu güncelleme ile Black Desert Mobile Dark Knight ön kayıtlarını toplamaya başladı. Bu ön kayıt aşamasıyla oyuncuların sınıf için önceden hazırlık yapmalarına imkan veriliyor. Ayrıca çıkışından önce Black Desert Mobile Dark Knight ile ilgili bir etkinlikte yayınlanıyor. Bu sayede yeni sınıf için tam olarak hazır olmanız isteniyor.

Black Desert Mobile Dark Knight gameplay

Dark Knight’ı geldiği zaman oynamak isterseniz şimdi nasıl bir sınıf olduğunu nasıl yeteneklerinin bulunduğunu görmeniz için sizlerle aşağıda bir video sunuyoruz. Bildiğiniz gibi bu sınıf uzak doğu versiyonunda çok uzun zamandır oynanabilir durumda. Dark Knight şimdi Avrupa sürümüne geliyor. Bakın nasıl bir sınıf;

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone Nasıl İndirilir?