Battle RoyaleWarzone

Call of Duty: Warzone – Daha Başarılı Bir Karşılaşma İçin İpuçları

Call of Duty: Warzone nihayet bilgisayarlarımıza geldi ve battle royale türünde taze bir heyecan kattı. Ancak, yeni gelen biriyseniz, oyun size biraz zor gelebilir, bu yüzden Warzone Victory ekranını görmenize yardımcı olacak bazı genel ipuçlarını sizler için derledik.

Warzone, tıpkı PUBG, Apex Legends ve Fortnite gibi bir battle royale oyunu olabilir, ancak hiçbir zaman Modern Warfare veya Call of Duty oyununu oynamadıysanız, Warzone sizin ve ekibiniz için sıkıntılı bir deneyim olacaktır.

Oyun, Contracts, Gulag ve Plunder gibi çeşitli benzersiz özelliklerle birlikte gelir ve silah elde etmek bile aynı türden diğer oyunlardan biraz farklıdır. İlk kazancınızı elde etmenize yardımcı olmak için, Warzone Zafer ekranını almak istiyorsanız izlemeniz gereken 10 genel ipucunun bir listesini yaptık. Listenin tüm maddeleri yani bütün Call of Duty Warzone ipuçları için ileriki sayfalara geçmeyi unutmayın

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Fortnite - Nasıl Shadow Olunur?

Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Daredevil Kostümü Nasıl Alınır?

Battle RoyaleRehber

Black Panther'in Kinetic Shockwave Gücünü Bulma ve Kullanma - Fortnite Rehberleri

Battle Royale

Apex Legends Sonunda Crossplay'e Kavuşuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Horizon Zero Dawn Bu Yaz PC Platformuna Geliyor