MMORPG

Black Desert Mobile’da Dark Knight’ı Şimdi Kontrol Edin

Pearl Abyss, Dark Knight’ın en son güncelleme ile Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Buna ek olarak, oyuncular da Tower of Trial’ı kontrol edebilirken, Portekizce destekte oyuna eklendi. Evet, hala Türkçe yok. Bu sene içinde de çıkacağıyla ilgili bir bilgi yok.

Dark Knight oynayarak ödül kazan

Dark Knight, kara büyü ile birlikte Kriegsmesser adlı iki elle kullanılan büyük bir silah kullanıyor ve “savaş alanındaki en çok yönlü savaşçı” olarak kabul ediliyor. Kara Şövalye olarak oynamayı seçenler seviye atladıkça özel ödüller kazanacaklar. Ödüller arasında Ancient Gold Coins, High-Grade Crystal Chests, Good Black Stone Sacks, ve Shakatu’s Mystical Key sayılabilir. Bu öğelerin her biri ekipmanı güçlendirebilir, kampı yükseltebilir ve Kara Ruh’un büyümesine yardımcı olabilir.

Tower of Trial ne işinize yarayacak?

Deneme Kulesi, 45. seviyenin üzerindeki karakterleri yükseltmek için harika bir yoldur. Güzel olan şey, oyuncuların bir karakterle maceraya girip seviye atlamak için Tower of Trial’e ikinci bir karakter gönderebilmesidir. “Bu, aynı anda birden fazla karakter kasmanın ve iki kat ödül kazanmanın harika bir yoludur.” şeklinde geliştiricilerin konuyla ilgili bir açıklaması bulunuyor. Karakterler her katı tamamladıkça daha iyi XP ve “ödül” alacaklar.

black desert mobile dark knight

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile resmi sitesini ziyaret edin.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

HaberMMORPG

WoW: The War Within Ne Zaman Çıkacak?

HaberMMORPG

Final Fantasy VII Ever Crisis ve Monster Hunter İşbirliği Yayında

MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Grena Free Fire Max İsminde Bir Sürüm Üzerinde Çalışıyor