AksiyonMobil OyunSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile’s Steel Legion Güncellemesi Yeni Harita ve Mod Getiriyor

En sevdiğimiz mobil oyunlardan biri olan Call of Duty Mobile, uzun zamandır hayranların beklediğinden emin olunan önemli bir güncelleme alıyor. En son güncelleme olan Steel Legion, Call of Duty Mobile’ın tüm oyuncuları için genel oyun deneyimini geliştirmek için daha fazla oyun içi etkinlik eklendi ve daha fazla oyun optimizasyonu sunuyor.

İki oyunculu iki takımının, her iki turda bir değişen rastgele silah yüklemelerini kullanarak kafa kafaya yeni bir 2v2 Showdown modu oyuna bu güncellemeyle geliyor. Her iki düşmanı da ortadan kaldıran veya maçı kazanmak için kontrol noktasını ele geçiren ilk kişi olun. Bununla birlikte 6 raunda ulaşan ilk takım kazanır. Bu modu daha da zorlaştırmak için, tek tur yeniden doğma ve sağlık yenilenmesi devre dışı bırakılacak, bu nedenle her iki takımın da kazanmak için stratejik olarak oynaması gerekiyor.

Call of Duty: Black Ops II oyunundan alıntı harita, oyuncular artık bir nükleer santralin endüstriyel bölümünde savaşabilirler. Meltdown, Çok Oyunculu oyun modunda sunulacak, işte o modlar: Ara ve Yok Et, Hakimiyet, Takım Ölüm Maçı, Sadece Keskin Nişancı, Silah Oyunu ve Herkes İçin Ücretsiz.

Battle Royale’deki en popüler oyun modlarından biri olan ve her oyunda 20 kişilik iki takımdan oluşan FPP Warfare, oyunun en yeni özelliklerinden birisi, kendinizi kaptırmaya hazır olun. Call of Duty Mobile’daki bu sınırlı süreli etkinlik hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Prop Hunt, Paskalya için dönecek ve Paskalya Yumurtalarını gizlenebilir bir nesne olarak tanıtacak ve bayramı kutlayacak. Ayrıca, Battle Royale’deki ‘Sirk’ alanı bazı değişikliklere uğrayacak. Bir göz atın ve yere serilmiş yumurtaları yakından aramayı ve onları parçalamayı unutmayın.

Güncelleme şu anda yayında, bu yeni özelliklerin keyfini çıkarmak için mobil cihazınızda güncelleyin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

AksiyonV Rising

V Rising'de Coarse Thread nasıl bulunur?

AksiyonRehberV Rising

V Rising Copper Ore nasıl bulunur?

AksiyonV Rising

V Rising'de Whetstones nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered Çıkış Tarihi Sızdırıldı