KorkuPC

Resident Evil 3 Remake Yeni Resmi Fragmanı ve Daha Fazlası (Güncellendi)

Güncelleme: 27/3/2020 – Resident Evil 3 Remake Resmi Fragmanı Yayınlandı

Resident Evil 3 Remake, Jill Valentine’e odaklanan yeni bir resmi fragman yayınladı. Capcom, Resident Evil 3 Remake için Jill Valentine’e odaklanan yepyeni bir resmi fragman yayınladı. Jill Valentine’in Raccoon City’den kaçması oldukça tehlikeli bir olaylar dizisidir, ancak hala bazı güvenilir müttefikleri vardır.

Ayrıca Capcom, Jill’in gelecekteki bir güncellemede Resident Evil Resistance’da oynanabilir bir Survivor olarak ekleneceğini duyurdu.

Resident Evil 3’te oyuncular sokakları, dükkanları, Stagla benzin istasyonunu, Raccoon Press ofislerini, hastaneyi ziyaret edebilecekler. Ayrıca, Capcom oyuna yeni bir dodge tamircisi ekledi.

Resident Evil Resistance için açık beta aşamasının bugün başlayacağını da belirtmek gerekir. PC oyuncuları, Beta sürümğ kullanıma sunulduktan sonra Steam’den indirip oynayabilecek. Son olarak, Resident Evil 3 Remake Denuvo anti-tamper tech kullanacak. Oyun 3 Nisan’da resmen çıkacak.


Resident Evil 3 Remake, Game Plus, Zorluk Ayarları, Oyun Uzunluğu ve Daha Fazlası

Resident Evil 3 Remake hayranları, oyun yakın zaman içinde çıkıyor ve bu yazıda çıkışından önce bilmeniz gereken bazı küçük detayları sizlerle paylaşıyoruz. Çeşitli Resident Evil 3 Remake röportajlarından bazı yeni detaylar ortaya çıktı. GamingBolt ile yaptığı röportajda Resident Evil 3 yapımcısı Peter Fabiano Nemesis oyun hakkında konuştu. Görsel tasarım açısından sanat yönetmeni Yonghee Cho, Nemesis’i yeniden hayal edilen ve foto-gerçekçi Rakun Şehri’ne adapte etti. Oynanış kısmında oyuncuların sürekli olarak Nemesis tarafından takip edildiğini hissetmeleri istendi. Dolayısıyla Pursuer ismi kullanıldığı söyleniyor ve bu yüzden hareketlerinde çok çevik bir yapıda tasarlanmış gibi görünüyor.

GameInformer ile yapılan bir röportajda Fabiano, Resident Evil 3 Remake’teki savaş bıçağı hakkında konuştu. Ona göre bıçak şimdi yok edilemez, yani kırılma korkusu veya başka bir saçmalık olmadan kullanabilirsiniz. Hayatta kalma korkusu ile ilgili bir oyun ve tüm kaynaklar sınırlı olduğundan, her zaman güvenebileceğiniz bir şeye ihtiyacınız var. Temel olarak, eğer sadece bıçakla oynamayı seven bu oyunculardan biriyseniz, şansınız artık daha yüksek.

resident evil 3 remake

Son olarak, bir ResetEra yayınına göre, demo veri çıkarıldı ve birçok yeni ayrıntı açıklandı. Sadece birkaç tanesinden bahsedeceğim, çünkü bunların çoğu spoiler içerebilir.

Oyun dört zorluk seviyesi içerecektir: Assisted, Normal, Hard ve Super Hard. Macera kısmında bazı şeyleri değiştiren New Game Plus da var. Son olarak, bazı sızıntılara göre oyun yaklaşık 5 saat sürecek. Spoilerle ilgilenmiyorsanız ResetEra bağlantısını takip edebilir ve bilgilerin geri kalanını okuyabilirsiniz. Resident Evil 3 Remake 3 Nisan’da yayınlanacak.

Kaynaklar: GamingBolt, Game Informer ve ResetEra.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberResident Evil Village

Resident Evil Village'da Sizi Hayatta Tutacak 10 İpucu

RehberResident Evil Village

Resident Evil Village'da Sonsuz Cephane Kilidini Açma

Resident Evil Village

Resident Evil Village Başlangıç Rehberi

RehberResident Evil Village

Resident Evil Village'da Çanta Kapasitesini Artırma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PUBG Yeni Eşyalar ve Gelecek Planlarıyla 3. Yılını Kutluyor