MMORPG

Blue Protocol Beta Tarihleri Ortaya Çıktı

Başlangıçta Mart ayı sonlarında planlanan Blue Protocol kapalı beta COVID-19’un etkisiyle gecikti. Şubat ayında Bandai Namco, yaklaşmakta olan çevrimiçi RPG Blue Protocol için kapalı bir beta planladığını açıkladı. Testin Mart ayı sonunda başlaması gerekiyordu ve Bandai Namco ve Project Sky Blue, 50.000 kullanıcıyla betayı kısıtlayacaktı.

Bununla birlikte, koronavirüs krizi (COVID-19) nedeniyle, geliştirici testi yeniden programlamak zorunda kaldı. Resmi web sitesinde yayınlanan bir açıklamaya göre, beta testi 23 Nisan 19:00 JST’de başlayacak ve 26 Nisan 23:59 JST’ye kadar sürecek.

Başvuru sahiplerine 30 Mart’ta başvuru ile ilgili bir cevap verilecek. 30 Mart’tan 6 Nisan’a kadar kullanıcılar beta testine katılmaları için bir arkadaşını davet edebilecekler. Ve son olarak, katılımcılar oyun istemcisini 20 Nisan’da önceden indirebilecekler. Sonra, beta’nın resmen başlamasını bekleyebileceksiniz.

Ayrıca Bakınız:   World of Warcraft, Shadowlands Genişleme Paketiyle Xbox Kumandası Desteğini Alıyor

Kaynak: Blue Protocol

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPG

Lord of the Rings Online'da Sunucular Arası Karakter Taşıma Başladı

MMORPG

EVE Echoes, Uzay MMORPG, Ağustos'ta Yayınlanacak

MMORPG

World of Warcraft Unable to Start Up 3D Acceleration Error Çözümü

AksiyonMMORPG

Trove, Delves Genişleme Paketini Alıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Elder Scrolls: Blades Bu Bahar Switch’e Çıkacak