Korku

Resident Evil Resistance Açık Beta, PlayStation 4 ve Steam’de Ertelendi

Resident Evil Resistance Açık Beta, PlayStation 4 ve Steam’de gecikti. Resident Evil Resistance, PlayStation 4 ve Steam’de visürten ötürü sıkıntılı günler yaşamaya başladı ve bu da Capcom’un Açık Beta’yı ertelemesine yol açtı. Neyse ki, bir önizleme arıyorsanız, oyunu hala Xbox One’da görebilirsiniz.

Capcom daha hızlı bir düzeltme sağlayacaktı ve PS4 ve PC sürümlerini güncel tutmaya çalıştı, ancak son tweet’leri Resident Evil Resistance daha fazla zamana ihtiyacı olacağını doğruladı.

resident evil residance

“Teknik sorunlar nedeniyle, PS4 ve Steam’de RE Resistance Open Beta için bir gecikme yaşanacak. XB1 sürümü etkilenmedi ve kullanılabilir. Sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz ve sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Rahatsızlıktan ötürü özür dileriz ” şeklinde açıklama yapıldı.

Resident Evil Resistance, RE3 Remake için bir paket olarak planlandı. Oyundaki teknik problemler stabiliteyi de etkiliyor yalnız virüs nedeniyle de olsa erteleme, hayranların tepkisiyle sonuçlanacak gibi görünüyor.

Ayrıca Bakınız:   Dying Light Bu Yaz Hellraid DLC'sini Alıyor

 

 

Capcom’un Resident Evil Resistance oyununa çok ihtiyaç duyulan bir güzelleştirme operasyonu için bu ekstra zamanı kullanabileceğini düşünüyoruz, ancak yakında çözümün geldiğini kendilerinden yakın zaman içinde duymak gerekiyor.

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonMacera

Marvel's Avengers, Ağustos'ta 3 Beta Yapacak

AksiyonRol Oyunu

Oyunculardan Gelen Yoğun İstek Üzerine Mortal Shell Betası Başladı

KonsolNişancı Oyunu

CrossfireX Açık Betası Bu Ay Sonu Yapılacak

Korku

Capcom Resident Evil Village İle Korkutacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Warface, Switch’te Bir Ayda 1 Milyon Oyuncuya Ulaştı