Korku

Resident Evil Resistance Açık Beta, PlayStation 4 ve Steam’de Ertelendi

Resident Evil Resistance Açık Beta, PlayStation 4 ve Steam’de gecikti. Resident Evil Resistance, PlayStation 4 ve Steam’de visürten ötürü sıkıntılı günler yaşamaya başladı ve bu da Capcom’un Açık Beta’yı ertelemesine yol açtı. Neyse ki, bir önizleme arıyorsanız, oyunu hala Xbox One’da görebilirsiniz.

Capcom daha hızlı bir düzeltme sağlayacaktı ve PS4 ve PC sürümlerini güncel tutmaya çalıştı, ancak son tweet’leri Resident Evil Resistance daha fazla zamana ihtiyacı olacağını doğruladı.

resident evil residance

“Teknik sorunlar nedeniyle, PS4 ve Steam’de RE Resistance Open Beta için bir gecikme yaşanacak. XB1 sürümü etkilenmedi ve kullanılabilir. Sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz ve sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Rahatsızlıktan ötürü özür dileriz ” şeklinde açıklama yapıldı.

Resident Evil Resistance, RE3 Remake için bir paket olarak planlandı. Oyundaki teknik problemler stabiliteyi de etkiliyor yalnız virüs nedeniyle de olsa erteleme, hayranların tepkisiyle sonuçlanacak gibi görünüyor.

 

 

Capcom’un Resident Evil Resistance oyununa çok ihtiyaç duyulan bir güzelleştirme operasyonu için bu ekstra zamanı kullanabileceğini düşünüyoruz, ancak yakında çözümün geldiğini kendilerinden yakın zaman içinde duymak gerekiyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberResident Evil Village

Resident Evil Village'da Sizi Hayatta Tutacak 10 İpucu

RehberResident Evil Village

Resident Evil Village'da Sonsuz Cephane Kilidini Açma

Resident Evil Village

Resident Evil Village Başlangıç Rehberi

RehberResident Evil Village

Resident Evil Village'da Çanta Kapasitesini Artırma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Warface, Switch’te Bir Ayda 1 Milyon Oyuncuya Ulaştı