MMORPG

Mobil MMORPG V4 Tayvan, Hong Kong ve Makao’da Yayınlandı

Unreal Engine 4 ile güçlendirilen V4, altı büyük ölçekli açık dünya alanı, bağımsız savaş yapısı ile tasarlanmış altı benzersiz sınıf, özerk bir ekonomik sistem ve daha fazlasını içeriyor. Buna ek olarak, V4’ün resmi bir PC istemci sürümü, bir mobil hesapla çapraz oynamaya ve ilerlemeye izin verecek şekilde dizayn ediliyor. Yani oyunu oynamak için 3. parti bir Android Player yani emülatöre ihtiyacınız olmayacak.

Bahsedilen bu özellik PC sürümü de olmayacak, sadece şunu söyleyebiliriz ki V4’ü bilgisayardan oynamak için ona özel bir Android Player geliştiriliyor.

NAT Games’in başkanı ve CEO’su Yong-Hyun Park bir basın bülteninde şu ifadeleri kullanıyor;

“Oyun deneyimini geliştirmek için sunucular arası, AAA konsol kalitesinde grafikler, mobil ve PC sürümlerinde V4 ile çapraz oynatma ve daha fazlası gibi en son teknolojiyi uyguladık. V4’ün küresel hizmetini resmi olarak başlatmaktan heyecan duyuyoruz ve aylar içinde oyuncularımıza heyecan verici yeni içerik, etkinlik ve çok daha fazlasını getirmeyi dört gözle bekliyoruz”

v4 mmorpg

Oyun hakkında daha önce Nexon’un adıyla bir kaç bilgi paylaşılmıştı. Project V4 ismiyle internette V4 oyunu bulanabiliyor. Erişimimiz olmadığı için değişiklik var mı, ya da benzer oyun mu veya nasıl ilerliyor göremiyoruz ama o zaman yayınlanan bir kaç içeriği sizlerle paylaşmak isteriz.

Oyun yüksek grafik detaylarıyla dikkat çekiyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

MMORPG

World of Warcraft'ın Dragonflight yol haritası "oyunculara daha sık içerik sunacak"

AksiyonMMORPG

Guerrilla, Horizon MMO'nun "stilize görünüm" ve "yeni bir karakter kadrosu" sunacak

MMORPG

World of Warcraft Dragonriding'in Kilidini Açma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Unity, Bulut Tabanlı Unity Game Simulation’ı Yayınladı