MMORPG

Mobil MMORPG V4 Tayvan, Hong Kong ve Makao’da Yayınlandı

Unreal Engine 4 ile güçlendirilen V4, altı büyük ölçekli açık dünya alanı, bağımsız savaş yapısı ile tasarlanmış altı benzersiz sınıf, özerk bir ekonomik sistem ve daha fazlasını içeriyor. Buna ek olarak, V4’ün resmi bir PC istemci sürümü, bir mobil hesapla çapraz oynamaya ve ilerlemeye izin verecek şekilde dizayn ediliyor. Yani oyunu oynamak için 3. parti bir Android Player yani emülatöre ihtiyacınız olmayacak.

Bahsedilen bu özellik PC sürümü de olmayacak, sadece şunu söyleyebiliriz ki V4’ü bilgisayardan oynamak için ona özel bir Android Player geliştiriliyor.

NAT Games’in başkanı ve CEO’su Yong-Hyun Park bir basın bülteninde şu ifadeleri kullanıyor;

“Oyun deneyimini geliştirmek için sunucular arası, AAA konsol kalitesinde grafikler, mobil ve PC sürümlerinde V4 ile çapraz oynatma ve daha fazlası gibi en son teknolojiyi uyguladık. V4’ün küresel hizmetini resmi olarak başlatmaktan heyecan duyuyoruz ve aylar içinde oyuncularımıza heyecan verici yeni içerik, etkinlik ve çok daha fazlasını getirmeyi dört gözle bekliyoruz”

Ayrıca Bakınız:   Kahraman Geliştirme / Brave Legends / 4. Bölüm

v4 mmorpg

Oyun hakkında daha önce Nexon’un adıyla bir kaç bilgi paylaşılmıştı. Project V4 ismiyle internette V4 oyunu bulanabiliyor. Erişimimiz olmadığı için değişiklik var mı, ya da benzer oyun mu veya nasıl ilerliyor göremiyoruz ama o zaman yayınlanan bir kaç içeriği sizlerle paylaşmak isteriz.

Oyun yüksek grafik detaylarıyla dikkat çekiyor.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPG

Netease'in Ragnarök Oyunu Ortaya Çıktı

MMORPG

MU Origin 2: Yeni Magic Gladiator Sınıfı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

MMORPG

Lord of the Rings Online'da Sunucular Arası Karakter Taşıma Başladı

MMORPG

EVE Echoes, Uzay MMORPG, Ağustos'ta Yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Unity, Bulut Tabanlı Unity Game Simulation’ı Yayınladı