AksiyonSavaş Oyunları

Doom Eternal’de Nasıl Hızlı Seyehat Edersin?

Doom Eternal’daki seviyeler büyüktür ve genellikle oldukça uzundur, bu yüzden bir koleksiyon veya gizemli kısmı kaçırırsanız o kadar büyük bir bölgede geri yürümek ya da seviyeye baştan başlamak sinir bozucu olabilir. Neyse ki Doom Eternal’da Hızlı Seyahat’in bir yolu var, ancak istediğiniz zaman bunu yapamayacaksınız.

Doom Eternal’da Hızlı Seyahat

Doom Eternal’da herhangi bir seviyede hızlı seyahat edebilmek için bir kaç şartı yerine getirmelisiniz. Bunun için sizlere açık bir tablo sunabiliriz. Bu sayede hızlı seyehat için ne gerekli kısaca öğrenebilirsiniz.

Durum Hızlı Seyehat Edebilir Misin?
Görevi bitirdin ve geriye hiç bir şey kalmadı Evet!
Görevi tekrar oynuyorsun Hayır!
Görevi tekrar ediyorsun ama bütün gerekli şeyleri yaptın Evet!

Tablo: IGN

İşte Doom Eternal’de hızlı seyehati kullanmak için gerekli şartlar ve koşullar. Bunları yapıyorsanız hızlı seyehati kullanmanız mümkün hale geliyor. Biraz açıklamak gerekirse, Seviyenin yalnızca bu tek örneğinde hızlı seyahat edebilirsiniz, aksi takdirde, seviyeyi tekrar oynattığınızda, hızlı yolculuğa erişmek için hedeflerini bir kez daha tamamlamanız gerekir. Bir seviyede görevi tamamen bitirdiğinizde Doom Eternal’in hızlı seyahati aktif olur.  Bu iki durumdan başka Doom Eternal Hızlı Seyahati kullanmak mümkün değildir.

Hızlı Seyahat’i kullanmak için haritanızı açın ve Hızlı Seyahat Menüsü’nü görüntülemek için ekrandaki istemi izleyin. Daha sonra hızlı seyahat etmek için bir bölge belirli bir nokta seçebilirsiniz!

Doom Eternal hakkındaki diğer bilgiler

Doom Eternal id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan yeni bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. Oyunun en önemli özelliklerinden birisi çok hareketli olması. Aksiyon oyunlarının da aksiyonu var. Doom Eternal onlardan birisi. Sürekli bir hareket halindesiniz ve etrafa ateş açıp yaratıkları öldürmeye çalışıyorsunuz.

Doom Eternal İndir

Doom Eternal indirmek için Bethesda hesabına ihtiyacınız var. Doom Eternal indirmek için şu yolu takip edebilirsiniz.

  1. Bethesda.net sitesinden üyelik aç
  2. Doom Eternal için giriş yap
  3. Site üzerinden Bethesda başlatıcısını indir
  4. Oyunu kur.

Bunun için oyunu satın almanız gerekiyor. Bunun yanında ikinci bir alternatif daha bulunuyor. Steam üzerinden Doom Eternal indirebilirsiniz.

Doom Eternal Steam

Bunun için buradan oyunu satın al, varsa Steam uygulamanı çalıştır, yoksa indir. Steam arayüzünü çalıştır, Doom Eternal oyununu kur ve artık Doom Eternal oynayabilirsiniz. Doom Eternal Steam üzerinden bu şekilde indirilebilir ve oynanabilir. Doom Eternal Steam fiyatı 200₺ ve 300₺ şeklindedir. İki farklı sürüm vardır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Nişancı Oyunu

Doom Eternal'ın İlk Campaign Genişleme Paketi Duyuruldu

AksiyonKonsol

Doom Eternal'in Switch Sürümü Çok Yakında Çıkış Tarihine Kavuşacak

Nişancı OyunuRehber

Doom Eternal'de Denuvo Anti-Cheat'i Devre Dışı Bırakma

Nişancı Oyunu

Doom Eternal'ın Yeni Hikaye DLC'sinden Bilgiler Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Xbox Series X Mi Playstation 5 Mi? Hangisini Almalısınız? Bütün Teknik Detaylar ve Karşılaştırma