Haber

Tomb Raider (2013) Mart Ayında Steam’de Ücretsiz Olacak

Square Enix, Tomb Raider (2013)’ün Mart 2020’de kısa süreliğine ücretsiz olacağı herkes için küçük bir sürpriz hazırlıyor. Bu arada, bir oyun daha ücretsiz ve başka oyunlarda ücretsiz oyunlar kervanına katılmak üzere. İşte Altchar’ın sizler için hazırladığı %100 indirimli Steam oyunlar listesi.

Lara Croft’un 2013’teki yeniden tasarlandığı oyun, Steam incelemelerinde evrensel olarak övüldü. Yüzde 95 olumlu incelemeye ulaşan bu oyun, şimdiye kadarki en başarılı Tomb Raider oyunlarından biridir. Bu nedenle, herhangi bir nedenden dolayı oynamamışsanız, şimdi açıklanmayan bir süre boyunca ücretsiz olması beklendiği için oyunla ilgilenmek adına harika bir zaman olacaktır.

SteamDB’nin 19 Mart 2020’de Tomb Raider hakkında verdiği ipucu göz önüne alındığında, oyunun yakında ücretsiz olması yüksek ihtimal, bu yüzden gözlerinizi Steam’den ayırmayın. Ayrıca oyun ücretsiz olduğu zaman bu yazı da güncellenecektir. Bizi de takip edebilirsiniz.

Ancak hepsi bu değil, Lara Croft ve Osiris Tapınağı oyunları da ücretsiz olacak. Başarılı Lara Croft ve the Guardian of Light oyunlarının devamı olan bu oyun, dört oyuncuya kadar co-op mod sunacak. Bazı oyuncular oyunun satın almaya değip değmeyeceğini düşünüyorlardı, ancak ücretsiz olacağından kütüphanenize eklemek bu süreçte size bir şey kaybettirmeyecek.

Hediye verilecek üçüncü oyun Headsnatchers. Tıpkı Tomb Raider oyunlarında olduğu gibi, kısa süre önce Mart 2020’de hediye edileceği açıklandı.

Bu üç oyunun ücretsiz olmasını  beklerken, şu sıralar ücretsiz olarak sunulan Drawful 2‘yi de alabilirsiniz. Oyun oyunun ücretsiz hali 11 Nisan 2020’ye kadar sürecek, bu yüzden hemen alamazsanız endişelenmeyin. Başka alternatidler arayanlar için listede bir RPG olan Deiland da bulunuyor ve 24 Mart 2020’ye kadar ücretsiz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonUzay Temalı Oyunlar

Elite Dangerous Ücretsiz Oluyor

Liste

Eylül 2020'nin En Sevilen Steam Oyunları

Uzay Temalı Oyunlar

Star Citizen Oynaması Ücretsiz Oldu

AksiyonMacera

Horizon: Zero Dawn PC Sürümü Oldukça Popüler Oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir