MaceraRol Oyunu

Game of Thrones: Beyond The Wall Çıkış Tarihi Duyuruldu

Game of Thrones serisi geçen yıl son bulmasına rağmen, yan ürünler yayınlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Haziran ayında HBO, GAEA ve Behavior Interactive tarafından açıklanan Game of Thrones Beyond the Wall, çıkış tarihi duyuruldu. Game of Thrones serisi geçen sene sona erdi ve serinin bütün detaylarıortaya çıktı. Dizi sona erdiğinde, HBO, GAEA ve Behavior Interactive, Game of Thrones: Beyond The Wall adlı bir mobil oyun yayınlayacaklarını açıkladı.

Oyunun duyurulması, Game of Thrones hayranlarına oyunun finalden hemen sonra yayınlanacağını düşündürmüştü. Diziye olan ilgiyi bir süre canlı tutmak için oyunun piyasaya sürüleceği bile düşünülmüştü. Ancak oyunun piyasaya sürülmesi beklenenden çok daha uzun sürdü.

Game of Thrones Beyond the Wall geçen Eylül ayında iOS için ön siparişe açılmıştı. Ancak, bir süre sonra oyun App Store’dan çekildi. Şimdi oyunun geliştiricileri, Game of Thrones Beyond the Wallond’un 26 Mart’ta piyasaya sürüleceğini açıkladı. Ancak, 26 Mart’ta mobil oyun yalnızca iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilecek. Android kullanıcıları için oyun 3 Nisan’da yayınlanacak.

game of thrones

Game of Thrones Beyond the Wall, Android ve iOS için ön kayıt aşamasında. Oyunun geliştiricileri, oyuna önceden kayıt olanlara oyun içi ödüller verileceğini açıkladı. Eylül ayında Game of Thrones: Beyond The Wall’un ön siparişe açıldığında 1 milyon kişi kayıt oldu. Şu sıralar ise bu sayının ikiye hatta üçe katlanmış olabileceği düşünülüyor. Zira rakamla ilgili şimdilik resmi bir bilgi yok. Oyunun daha çıkmadan popüler olduğu ise kesin.

Behavior Interactive ayrıca Game of Thrones: Beyond The Wall’un fragmanını yayınladı. Oyun hakkında daha fazla bilgi ve önceden kayıtlı kullanıcılara verilecek hediyeler hakkında bilgi oyunun web sitesinde bulunabilir.

Game of Thrones Beyond the Wall’a ön kayıt yaptırmak isteyen Android kullanıcıları buradan kaydolabilir ve iOS kullanıcıları buradan kaydolabilir. Game of Thrones Beyond the Wall Beyo, iOS 26 Mart’ta ve Android, 3 Nisan’da piyasaya sürülecek.

‎Game of Thrones Beyond…
‎Game of Thrones Beyond…
Game of Thrones Beyond…
Game of Thrones Beyond…
Geliştirici: Behaviour Interactive
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
HaberHayatta KalmaMaceraNo Man's Sky

No Man's Sky Adrift güncellemesi sizi evrende tamamen yalnız bırakıyor

AksiyonHaberMacera

Marvel's Spider-Man 2, 11 Milyon Satış Adetini Aştı

Rol OyunuUzay Temalı Oyunlar

Star Citizen 700 Milyon Dolarlık Rekoru Kırdı ve Hala Yayınlanma Tarihi Belli Değil

AksiyonMacera

Skull and Bones 30 Mayıs - 6 Haziran Tarihleri Arasında Ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Desert Mobile’a World Season 2 Geldi