Aksiyon

Garry’s Mod 2’nin Geliştirildiği Onaylandı

Garip fizik tabanlı sanal oyun oyunu Garry’s Mod lowkey’in yaratıcısı, Garry’s Mod 2’nin şu anda geliştirilmekte olduğunu ortaya koydu. Birçoğunun hiç bir ümidi olmayan bu oyun için bu Pazar günü sürpriz bir duyuru geldi. mod-focused sandbox oyunu Garry’s Mod’un yaratıcısı Garry Newman, Garry’s Mod 2 üzerinde çalışıyor.

Geliştirici Garry Newman bir tweet attı. Tweet’i normal biri atsaydı bu bir şaka olarak görülürdü. Zira paint terk görsele sahip tweete baktığımız zaman Garry kendini kız arkadaşıyla dolaşırken başka bir kıza bakan adam olarak tasvir ediyor. Diğer kızı Garry’s Mode 2 olarak etiketleyen geliştirici kız arkadaşınızı da Her Şey olarak etiketlemiş. Aşağıdan tweeti görebilirsiniz.

Bizi yanlış anlamayacaksanız biraz daha yukardaki görseli açıklamakta fayda var. Garry Newman şu an diğer her şeye karşın dikkatini GMOD 2’yi yapmaya veriyor.

garry's mode 2

Garry’s Mod’u, bilmeyenler için kullanıcılar Garry’s Mod sayesinde bir dizi yaratıcı küçük oyun ve mekanizma oluşturmak için fizik tabanlı sanbox oyun yapabildi. Garry’s Mod ile üretilen eserler hem çok eğlenceli hem de çok tuhaftı. Valve’in Source 2 motoruna sanal gerçeklik araç seti ile inşa edilmiş bir Garry’s Mod 2, garip yaratımların yeni bir çağını başlatacaktır.

Garry’s Mod 2’nin onaylanmış bir açıklaması şimdilik yok, ancak kesinlikle PC’ye geliyor.

Kaynak: Gamerant

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount & Blade 2: Bannerlord Bir Gün Erken Yayınlanacak