AksiyonGTA 5HaberRol Oyunu

GTA 6’nın Bir Karakteri “The Mexican” Ortaya Çıktı

Grand Theft Auto VI’nın üzerinde çalışmaların hızla sürdüğünü gösteren iddialara bir yenisi daha eklendi ve görünüşe göre söylenti oyununun ilk karakteri ortaya çıkardı. Daha detay verecek olursak, Jorge Consejo’nun özgeçmişi, 2018’de aktörün Rockstar Games ile Grand Theft Auto VI’da çalıştığını ve basitçe “Meksikalı” olarak adlandırılan bir karakteri canlandırdığından bahsediyor. Bu sadece oyunun ilk karakterini ortaya çıkarmakla kalmıyor, aynı zamanda oyunun bir süredir geliştirme aşamasında olduğunu gösteriyor.

Jorge Consejo isimli artist, 2018 yılında GTA 6 için bir karakter canlandırmış. Bu canlandırma işlemi oyunun geliştirme sürecinde yapılıyor. Yani oyun 2018 tarihinden bu yana geliştirme aşamasında. Elbette tam olarak bir şey söylemek zor. Ama Jorge Consejo’nun öz geçmişine bakılırsa en az bir kaç senedir GTA 6 üzerinde çalışılıyor. Hemen alt kısımda alınan ekran görüntüsüne bakarsak Film kısmında ilk sırada Grant Theft Auto VI 2018 yazıyor. Karakter olarak The Mexican şirket olarak da Rockstar Games’in isimleri geçiyor.

İlginç bir şekilde, bu özgeçmiş Consejo’nun dikkatine sunulduğunda, oyuncu oyunda olup olmadığını onaylayamayacağını veya inkar edemeyeceğini söyledi. İlgili tweetin ekran görüntüsünü hemen alt kısma da iliştiriyoruz.

Tabii ki, burada hiçbir şeyin doğrudan Rockstar Games’in ağzından resmi bilgi olmadığı göz önüne alındığında, tüm bunlara şüphe ile yaklaşılmalıdır, ancak, gördüğünüz gibi, kanıtlar oldukça açıktır.

Bildiğiniz gibi, son zamanlarda merakla beklenen oyunun bu ay ortaya çıkacağını iddia eden söylentiler ve spekülasyonlar oldu. Ancak, bunun gerçekleşmediği anlaşılıyor. Hatta sektörün büyük bir internet sitesinde yöneticilik yapan Jason Schreier GTA 6 ile ilgili yakın zaman içinde herhangi bir haber alamayacağımızı da aktardı. Buradan detayları okuyabilirsiniz.

Kaynak: Comicbook

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2'nin Gelecek Yılı Vampir Avı ve Sevilen Bir Konumu Oyuna Ekleyecek

Haber

Minecraft Netherite Kılıç Nasıl Yapılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Warzone’a İki ve Dört Kişilik Takım Özellikleri Yakında Geliyor