Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Aksiyon

Riot Games, Valorant’ın Açık Betasını Ne Zaman Yapacak?

Beta davetleri Twitch yayınlarında verilecek. Riot Games, seçkin oyunculara 7 Nisan 2020’de yaklaşan beşe beş taktik nişancı Valorant’ı deneme şansı veriyor. Geliştirici ABD, Kanada ve Avrupa, Türkiye ve Rusya’da kapalı beta erişiminin “ilk dalgasını” başlatıyor. Diğer ülkelerde mümkün olursa başka betalar yapılacağı söyleniyor.

Maalesef beta sürümüne kaydolmak ve gelen kutunuza bir e-posta gelmesini beklemek kadar basit değil. Öncelikle, bir Riot hesabı oluşturmanız ve henüz yapmadıysanız bir Twitch hesabına bağlamanız gerekiyor. Ardından, zamanı geldiğinde “Twitch’te öne çıkan belirli Valorant kapalı beta yayınlarını izlemeniz” ve erişim izni veren şanslı izleyicilerden biri olduğunuzu ummanız gerekiyor. Yani kısaca hem Twitch yayınını bulmalı hem beta anahtarı dağıtılacağı kısmı izlemeli ve onca kişi arasından size çıkması için dua etmelisiniz.

Valorant kapalı beta, 7 Nisan günü Pasifik saatiyle 06: 00A.M. itibariyle başlar. Riot, beta’yı “çevrimiçi olarak ek bölgeler alırken olabildiğince kısa” tutmak istiyor, ancak “oyunculardan beklenmedik bir sürü geri bildirim” gelirse süreç biraz uzayabilir. Ayrıca, oyuncunun ilerlemesinin tam sürüm çıktığı zaman oyuna taşınmayacağını da belirtmek gerekir. Yani bütün veriler silinecek.

Riot Games’ten yapılan açıklamaya bakacak olursak, betadaki oyuncu ilerlemeleri silinecek ama betaya katkı sağlayanlar için beta ğuanı oluşturularak katkısına göre tam sürüm çıktığında kendisine gönderilecek. Bu puanları oyun içinde çeşitli eşyalar almak için harcayabilecekler. Oyunun çıkışı için 2021 yılı planlanıyor.

Daha fazla bilgiyi Valorant sitesinden alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberStarfield

Starfield: Özellikler (Traits) Nasıl Kaldırılır?

MinecraftSandbox

Minecraft Netherite Nasıl Yapılır?

Hayatta KalmaStranded Deep

Stranded Deep Kaç Kişilik?

Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'de Ayaklar İçin Double Jumb Geliştirmesi Mi, Charge Jump Geliştirmesi Mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA 6’nın Bir Karakteri “The Mexican” Ortaya Çıktı