Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

GTA 5Rol Oyunu

Grand Theft Auto 5 Online’dan Çifte Ödül ve İndirimler

Grand Theft Auto 5 Online, King of the Hill’de Çift Ödüller ve Oyun Salonlarında İndirimler Sunuyor. Grand Theft Auto 5 Online’ın Nagasaki Buzzard gibi otomobil ve diğer ekipmanlarda da büyük indirimleri var. GTA 5’in çok oyunculu modu Grand Theft Auto Online’ın 19 Mart – 25 Mart haftası için yeni ödülleri ve indirimleri var. King of the Hill’e katılan oyuncular iki kat ödül kazanacaklar. Kumarhanede, Çalışma ve Öykü Görevleri de oyunculara iki kat avantaj sağlayacak ve soygunda yeni bir elmas haznesi de bulunacak.

Nagasaki Buzzard nedir?

Nagasaki Buzzard Saldırı Helikopteri (eski adıyla “Buzzard”) Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online’da bulunan hafif saldırı helikopteridir. Hikaye modunda 2 milyon $ GTA Online’da ise 1,75 milyon $ fiyatı vardır. Bazı etkinliklerde indirim olabilir tıpkı bu yazıda belirtildiği üzere.

Buzzard, askeriyede veya milyonerlerin kullandığı hafif, kompakt bir helikopterdir. 5 kanatlı ana rotor ve 175mph maksimum hız ile, sınıfında en iyi performans gösteren helikopter olarak kabul edilir.

Aksesuarlar için, tüm oyuncular vintage arcade dolaplarına dayanan the Black and White Street Crimes Icons Tees’in kilidini açabilecekler. Ayrıca The Dewbauchee JB 700W ile haftanın en büyük ödülü için The Lucky Wheel’de de şansınızı deneyebilirsiniz. Bununla da kalmıyor, arcade özellikleri, soygun ekipmanları, dubleksler, arabalar ve diğer eşyalarda çeşitli indirimler var.

Nagasaki Buzzard en çok indirilen ürünlerden biri ve% 40 indirimle satın alınabilir. Buzzard hızlı teslimat, mülkler arasında nakliye ve hızlı kaçışlar için kullanışlıdır. Freeroam’da iken oyuncular ağır destek için helikopteri de arayabilirler. Mülk sahibi olma hızınız daha fazlaysa, tüm oyun salonları da hafta boyunca% 25 indirimle oynanabilecek.

gta 5 online king of the hill

Twitch Prime hesabı olan oyuncular, haftada listelenen indirimlerden% 10 daha fazla indirim alacaklar ve hesaplar Rockstar Social Club’a bağlıysa oyuncular daha fazla ödül kazanabilecekler. Pixel Pete’nin Paleto Bay’deki arcade’ini ücretsiz olarak kullanabilecek ve Pegassi Tempesta ve Vapid FMJ araçlarından% 80 indirim kazanabilecekler

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA Online'da araba satın alma ve garajınızı doldurma

GTA 5

GTA Online'daki Bütün Çete Saldırı Konum ve Saatleri

GTA 5Rehber

GTA Online Gun Van'ı Nerede Bulabilirsiniz?

GTA 5

GTA 5 Online'da Railgun Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mobile Legends MS Sorunu Çözümü