KonsolRol Oyunu

Monster Hunter World’ün Yeni Güncellemesinde Silahlarla İlgili Önemli Detaylar Var

Yeni Monster Hunter World: Iceborne Güncellemesi Katmanlı Silah Özelliğini Oyuna Ekleyecek. Capcom, Geliştirici Günlüğü 5 canlı yayınında Raging Brachydios ve Furious Rajang hakkında daha fazla ayrıntı paylaştı.

Üçüncü Monster Hunter World: Iceborne güncellemesi PS4 ve Xbox One için 23 Mart‘ta hazır olacak. Daha önce duyurulduğu gibi, iki yeni canavar, Raging Brachydios ve Furious Rajang, güncellemenin bir parçası olacak. 21 Mart’ta yayınlanan Geliştirici Günlüğü 5’te, geliştirici ekibi, bu iki canavarla savaşmanın ne gerektireceği hakkında çok daha fazla ayrıntı paylaştı, bunun yanında katmanlı silahların yeni bir özellik olarak oyuna ekleneceğini ortaya koydu.

Katmanlı silahlar, Monster Hunter hayranlarının daha önce çok istedikleri bir özellik olmuştur ve temel olarak oyuncuların istatistiklerini değiştirmeden silahlarının görünümünü değiştirebileceği anlamına geliyor. 23 Mart’taki güncelleme, katmanlı silahlar özelliğinin birinci aşamasını sunacak ve ikinci dalga Nisan ayında gelecek.

İlk dalga, belirli silahları, özellikle de açık bir üs ve ona bağlı olanları özelleştirmenize izin verecektir. Oyuncular istedikleri gibi bu silahları değiştirebilecek. Nisan ayının ikinci dalgasında, oyuncular benzersiz silah tasarımlarının görünümünü değiştirebilecekler, ancak sadece artırılabilen silahlarda geçerli olacak.

Verilen en önemli bilgiler arasında Raging Brachydios ve Raging Brachydios var; Her ikisi de mevcut canavarlar Brachydios ve Rajang’ın varyasyonları. Normal Rajang sadece öfkeli olduğunda altın kürk alır, ancak Öfkeli Rajang’ın her zaman altın kürkü olacaktır. Varyasyon öfkelendiğinde, altın kürkü parlayacak ve normal muadillerinden daha da sinirli olacaktır. Furious Rajang ‘ın normal versiyondan farklı bir kuyruğu da yok. Bu, dört bacağı kaya gibi sertleştiğinde ve takılma sırasında yaralanması imkansız olduğunda, oyuncuların normal versiyonda kuyruk yerine başına saldırması gerekeceği anlamına gelir. Furious Rajang’ın da güçlü bir iğneleme saldırısı olacak ve takım arkadaşlarının bu saldırıdan kurtulmak için birbirlerine yardım etmeleri gerekecek.

monster hunter world iceborn üçüncü güncelleme notları

Raging Brachydios normal versiyondan çok daha büyüktür ve daha yavaş bir tempoda hareket eder. Ancak canavarın vücudundaki balçık artık geniş bir alanda patlamaları tetikleyebilir. Normal Brachydios’a saldırdığınızda, canavarın vücudundaki balçık patlar, ancak bu varyasyonda, sümük kaplı canavarın parçasına saldırdığınızda, sümük yere düşer ve patlar. Özellikle korkunç yeni bir özellik, bu canavarın gereksinimler karşılandığında belirli bir yere ulaşma ve tüm yeri ateşe verme özelliğidir. Savaşın bu aşamasındayken oyuncular forecasters kullanamaz, tuzaklar kullanamaz ve alandan kaçamazlar.

23 Mart güncellemesinin bir kısmı sadece Yol Gösterici Alanlarda kullanılmak üzere güçlü bir Banishing Ball içermektedir. Sadece görev liderleri kullanabilir. Hunter Helper sisteminde yapılan değişiklikler, zırh ve çekicilik seviyeleri ve Nisan ayında yeni bir festival gibi başka güncellemeler de var. Sezonluk etkinlik Full Bloom Fest olarak adlandırılır ve gül temalı özel bir zırhla birlikte gelir. Monster Hunter’ın web sitesinde üçüncü güncelleme ayrıntılarının tamamını kontrol edebilirsiniz.

Monster Hunter World: Iceborne hakkında bilmeniz gerekenler

Monster Hunter World: Iceborne

Monster Hunter World: Iceborne, bugüne kadar dünya çapında yayınlanıp 15 milyondan fazla satış yapan tüm zamanların en çok satan Capcom unvanı Monster Hunter: World’ün büyük ölçekli güncellemesidir. Bu devasa içerik güncellemesi, orijinal sürümdeki oyun hacmine eş değer büyüklüktedir ve yeni bir buzlu harita, hikaye, canavarlar, oyun seçenekleri ve daha fazlasını içeriyor. Oyunun yepyeni hikayesi Monster Hunter: World’ün avcılarını yeni keşfedilen soğuk bölgeye götürüyor. Yeni bölge, keşif gezileri boyunca avcılara meydan okumaya hazır birkaç yeni ve geri dönen canavara ev sahipliği yapıyor ve daha yüksek zorluk derecesi olan Master Rank ile işleri daha da kızıştırıyor.

Monster Hunter World: Iceborne PS4

Monster Hunter World: Iceborne PS4 ‘ün en iyi ve en zorlu oyunlarından biri haline gelmiştir. Yapısı gereği konsola oldukça uygun olan oyunu Playstation 4 sahipleri oynayabilir. Sony’nin söz verdiği üzere PS5’te eski oyunların çalışması sonunucu yakın zaman içinde çıkacak olan PS5 ile de Monster Hunter World: Iceborne oynayabileceğinizi tahmin ediyoruz. Monster Hunter World: Iceborne’u PS4 için satın almak isterseniz 189₺ fiyatıyla buradan alabilirsiniz.

Monster Hunter World: Iceborne PC

Monster Hunter World: Iceborne’ı bilgisayardan oynarım diyenler için el bette bir alternatif bulunuyor. Monster Hunter World: Iceborne Steam üzerinden alıp bilgisayarınızda oynamanız mümkün. Bilgisayar sürümü oyuncuların talepleri sonucu sonunda çıktı ve bu durumdan memnun olan binlerce oyuncu bulunuyor. Monster Hunter World: Iceborne PC satın almak için Steam sayfasını ziyaret edin. Monster Hunter World: Iceborne Steam fiyatına gelince 209₺ en düşük olarak görünüyor. Oyunun zaman zaman indirime girdiğini unutmayın. Ayrıca diğer paketler 340₺ ‘ye kadar çıkıyor. İçeriklerine göre değerlendirme yapabilirsiniz.

Monster Hunter World: Iceborne Gameplay

Her şey bir yana benim “Monster Hunter World: Iceborne hakkında tek bir bilgim bile yok” diyenlerden misiniz? O halde sizleri aşağıdaki videoyu izlemeye davet ediyoruz. Burada oyunun oynanışı içeriği hakkında kısa kısa bilgiler alabilirsiniz. Bununla birlikte savaş sistemi hoşunuza gidiyor mu görebilirsiniz. Monster Hunter World: Iceborne oynanış videosu hemen alt kısımda.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Steam’de Yeni Çıkmış En Popüler 20 Oyun (Şubat 2020)