Strateji

Hearthstone’un İlk Yeni Sınıfı Demon Hunter Oldu

Lansmanından bu yana ilk kez Hearthstone oyununa yeni bir sınıf eklenecek: Demon Hunter. Kahraman Illidan Stormrage tarafından ön plana çıkan sınıf, bir sonraki genişleme paketi olan Ashes of Outland’ın bir parçası olarak Hearthstone’a gelecek. Hearthstone’un yeni Phoenix Yılı’nda bir ilk olan bu genişleme 7 Nisan’da yayınlanacak. Ancak Demon Hunter sınıfını şimdi denenebilir durumda.

Tüm oyuncular, Demon Hunter sınıfını ve 30 standart kart seçimini ücretsiz olarak elde edecekler. Outland of Ashland, adından da anlaşılacağı gibi, World of Warcraft’ın Burning Crusade genişlemesinde yer alan dünyasında geçiyor. Bu güncelleme ayrıca oyuna 135 yeni kart ekliyor.

“Phoenix Yılı” isminden de anlaşılacağı gibi Blizzard, “şaşırtıcı özellikler, güncellemeler ve oyun içi etkinlikler dizisi” vaat eden ve aynı zamanda Battlegrounds moduna eklemeler ve Hearthstone’u canlandırmak için bir plan olarak karşımıza çıkıyor. Daha fazla Solo Adventures ayrıca bu genişleme ile sizleri bekliyor.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Strateji

Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi World of Warcraft'tan Scholomance Zindanını İçeriyor

Hack & Slash

Diablo 4, Hikaye Anlatımı, Çok Oyunculu ve Açık Dünya

Haber

Blizcom 2020 İptal Edildi

AksiyonRol Oyunu

Söylentiye Göre Diablo 2 Remaster Bu Sene Çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Warzone’a Solo Mod Geldi