Battle Royale

Garena Free Fire’a Yeni Karakter, Joe Taslim

Garena Free Fire’ın son karakteri oldukça ilginç karakterlerden biri oluyor. Endonezya aksiyon filmlerinin hayranıysanız, muhtemelen aktör Joe Taslim’in Gareth Evans’ın Raid’i gibi düzinelerce haydudu patakladığını fark etmişsinizdir ve bu karakteri tanıyorsunuzdur. Yetenekli bir aksiyon yıldızı ve şu anda Endonezya’nın en büyük isimlerinden biri, Joe Taslim Free Fire’ın yeni oynanabilir karakteri olarak oyuna geliyor. İsmi de Jota olacak.

Endonezyalı oyuncular bugün onu test etmek için ilk şansa sahip oldular, ancak 18 Mart Çarşamba günü yani bugün dünyanın geri kalanına bir güncelleme ile Jota karakteri sunuldu.

Joe Endonezya milli judo ekibinin bir üyesi olarak görev yapıyor. En son rollerinden bazıları arasında Star Trek Beyond’da Manas ve Netflix’in The Night Comes for Us’daki baş karakterlerinden Ito şeklinde.

Ayrıca, Mortal Kombat’ın son film uyarlamasında Sub-Zero olarak rol aldı. Yani oyuncu zaten dünya tarafından biliniyor ve şu an da Free Fire oyununda oynanabilir bir karakter olarak karşımızda.

Joe, “Free Fire’ın yerel ve küresel olarak popülaritesine tanık olduktan sonra, oyunda bir karakter olarak yer almaktan mutluluk duyuyorum” dedi. “Oyunun ilk Endonezya karakteri olmak benim için bir gurur kaynağı. Umarım benim gibi Endonezya’daki tüm Free Fire oyuncuları Free Fire’da yerel bir karakterin varlığından gurur duyacaklardır”.

Garena Free Fire, battle royale türündeki en büyük oyunlardan biri olmaya devam ediyor, o kadar ki aslında 2019’un en çok indirilen mobil oyunu olarak istatistiklere girmeye başladı.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberWarzone

Warzone Scream kostümü nasıl elde edilir?

Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Battle Royale

Ghost Recon Frontline Kapalı Betası Ertelendi

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları Nereye Yazılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Warzone’a Solo Mod Geldi