MobaStrateji

Magic: ManaStrike Yeni Kartların ve Planeswalkersların Olduğu İlk Güncellemesini Aldı

Magic: ManaStrike Netmarble’dan Clash Royale tarzı MOBA gibi ilginç türüyle bir mobil oyun olarak, bu yılın başlarında piyasaya sürüldüğünden bu yana ilk büyük güncellemesini aldı. Koth Season’ın başlangıcı ve bazı küçük iyileştirmelerle birlikte oyuna iki yeni Planeswalker da eklendi. Yeni Planeswalker’lardan ilki, ünlü siyah / kırmızı bir korsan olan Angrath. Aktif yeteneği, düşmanları sersemletecek ve AoE hasarı verecek olan alev zincirini kullanıyor. ManaStrike sırasında çıldırarak saldırı ve hareket hızını artıracak.

Ardından, ikinci yeni Planeswalker, Koth of the Hammer olarak karşımıza çıkıyor. Koth, vulshok insan kırmızı bir Planeswalker, kara veya hava düşmanlarına AoE saldırıları ile vuracak . Ancak, rakip tarafa adım atar atmaz, binalardan başka birey görmeyecek. Sağlığı, savaş alanının içine girdikçe artacak.

Magic: ManaStrike Nedir?
Magic: ManaStrike strateji kart oyunlarıyla ( bkz: Clash Royale) moba türünü birleştiren ilginç bir yapıya sahip olan bir mobil oyundur. Netmarble’ın geliştirdiği oyun Magic The Gathering’den esinlenilmiş havası verse de tamamen yeni bir tür olarak karşımıza çıkıyor. Oyun iOS ve Android için geliştirildi ve oynaması ücretsiz olarak sizi bekliyor.

En son güncelleme, Koth Season’ın başlangıcını ve bunun yanı sıra Magic Pass aracılığıyla sunulacak yeni bir görünümü de getiriyor. Bu görünüm Ajani Vengeant olarak adlandırılacak ve bu karaktere hem oyunda hem de lobide görebileceğiniz yeni animasyonlar ve efektlerle tamamıyla yeni bir görünüm kazandıracak.

Diğer değişikliklere baktığımız zaman, Emeria Angel (Beyaz), Hightide Hermit (Mavi), Carrion Crow (Siyah), Fire Shrine Keeper (Kırmızı) ve Sylvan Advocate (Yeşil) dahil olmak üzere toplanacak bir dizi yeni kart olacak. Son olarak, bazı genel UI / UX geliştirmelerinin yanı sıra Arkadaşlar özelliğinde oyuncu dostu birkaç iyileştirme yapıldı. Artık arkadaşlarınızı takma adlarını arayarak ve bir oyuncunun Takımına davet ederek arkadaşlarınızı ekleyebilmenin yanı sıra bir ‘Arkadaş Eşleşmesi’ işlevi de oyuna dahil oldu.

Magic: ManaStrike App Store ve Google Play’den indirilebilir. Uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz bir oyundur.

Magic: ManaStrike APK
Magic: ManaStrike iOS ve Android için resmi olarak sunuldu. iPhone ve iPad gibi cihazlardan indirmek için App Store bağlantısına Android işletim sistemli cihazlardan indirmek için Google Play sayfasına gidin. Bağlantıları altta verilmiştir. Bir sebepten ötürü buradan oyunu indiremezseniz Magic: ManaStrike apk dosyasını da onların altına bırakıyoruz. Bir kaç alternatif vermek iyi olur. Magic: ManaStrike apk dosyası kurulumu da oldukça basittir.

‎Magic: ManaStrike
‎Magic: ManaStrike
Geliştirici: Netmarble Corporation
Fiyat: Ücretsiz
Magic: ManaStrike
Magic: ManaStrike
Geliştirici: Netmarble
Fiyat: Ücretsiz

Magic: Manastrike APKMagic: Manastrike APK Alternatif

Magic: ManaStrike Reddit
Magic: ManaStrike Reddit profesyonel oyuncuların ve özellikle geliştiricilerin paylaşımlar yaptığı harika bir sayfadır. Oyunla ilgili en güncel bilgileri ve paylaşımları burada bulabilir oyuncularla etkileşim kurabilirsiniz. Oyunu oynamadan önce buradan bilgiler alabilir ve Magic: ManaStrike oynamaya değer mi değmez mi reddit sayfasından karar verebilirsiniz. Magic: ManaStrike Reddit
Magic: ManaStrike Tier List
Magic: ManaStrike Tier List oyundaki kartları değerlerine göre sıralanmasına denir. Örneğin daha iyi renkler daha yüksek tierleri işaret eder. Bu sayede daha iyi bir deste elde etmeniz mümkündür. Magic: ManaStrike en iyi kartları bulmak istiyorsanız sizlere bir kaç ipucu vermek isteriz. Magic: ManaStrike Tier List için bir kaç kategori vardır. SS – A – B – C – D şeklinde sıralanır. SS en iyi iken D Tier en zayıf kartları gösterir. Aşağıdaki listeyi dikkatlice inceleyin.

Gelen güncellemelerle Tier List ve kartlarda mutlaka değişiklikler olabilir. Örneğin bu haberdeki güncelleme ve eklenen yeni kartlar bu tier liste dahil edilmemiştir.
SS – A Tier En İyi Kartlar B Tier Kartlar C Tier Kartlar D Tier Kartlar E Tier Kartlar
Sphinx of the Final Word – Blue – SSS Ratchet Bomb – Colorless – B Furyblade Vampire – Red Soul of Innistrad – Black Vexing Devil – Red
Hellrider – Red – SS-Tier Walking Ballista – Colorless – B Star of Extinction – Red Doom Blade – Black Gaint Growth – Green
Skull Catapult – Black – SS Electrostatic Pummeler – Colorless – B Enclave Elite – Blue Rise from the Grave – Black Airdrop Aeronauts – White
Hornet Nest – Green – SS Drudge Skeletons – Black – B Riddlekeeper – Blue Hysterical Blindness – Blue Honor of the Pure – White
Kraken – Blue – A-Tier Zombie Apocalypse – Black – B Soul of Theros – White Sea Gate Barracks – Blue
Kor Entangler – White – A Bloodline Keeper – Black – B Sanctifier of Souls – White Retraction Helix – Blue
Angel of Renewal – White – A Grave Titan – Black – B Spectral Procession – White Shivan Dragon – Red
Accursed Spirit – Black – A Baloth – Green – B Herald of the Pantheon – Green Inferno Giant – Red
Grinning Demon – Black – A Vengevine – Green – B Reviver Demon – Black Comet Storm – Red
Giant Spider – Green – A Rolling Slime – Green – B Fog – Green
Terrain Elemental – Green – A Daybreak – Green – B Barracks – White
Shock – Red – A Gluttonous Slime – Green – B Path to Exile – White
Ashcloud Phoenix – Red – A Blinding Mage – White – B
Goblin Artillery – Red – A Griffin – White – B
Haunted Guardian – Colorless – A Talus Paladin – White – B
Hedron Scouts – Black – A Phoenix Nest – Red – B
Clockwork Beetle – Colorless – A Vent Sentinel – Red – B
Storm Fleet Swashbuckler – Red – B
Star of Extinction – Red
Enclave Elite – Blue
Riddlekeeper – Blue
Soul of Theros – White
Sanctifier of Souls – White
Spectral Procession – White
Herald of the Pantheon – Green
Reviver Demon – Black
Magic: ManaStrike En İyi Deck
Magic: ManaStrike en iyi deck yani en iyi deste önerilerinden bir kaç öneri sizler için hazırladık. Burada bir Planeswalker ve diğer kartlar yer alır. Magic: ManaStrike en iyi desteyi elbette kendi oyun tarzınıza göre siz belirlersiniz ama bir öneriye ihtiyacınız varsa şunlara göz atın.

Yeni başlayanlar için en iyi Yeşil Nissa Destesi

İleri düzey Sorin Destesi

Aethereal Mavi Deste

Tezzeret Destesi

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
RehberStrateji

Manor Lords: Hastalıkları Nasıl Tedavi Edersiniz?

RehberStrateji

Manor Lords: Değirmeni Tamir Edin

RehberStrateji

Manor Lords: Haydutları Nasıl Durdurursunuz ve Yağmayı Nasıl Önlersiniz?

HaberStrateji

Civilization Deneyimi Roguelike Strateji Oyununda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Desert Online Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu