Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile Yeni Battle Pass, Harita ve Karakter İçeren Büyük Bir Güncelleme Alıyor

Oyunun en yeni sezonu başladığından  Call of Duty: Mobile için büyük bir hafta olacak, Bu güncellemeye baktığımız zaman yeni bir Battle Pass, yeni bir harita ve karakter oyuna geliyor. Yeni karakter John “Soap” MacTavish oyuna eklendi ve onu elde etmenin tek yolu “Rise of Soap” adı verilen yeni Battle Pass’ten geçiyor. H.I.V.E. adında yeni bir puanlama oyuna eklendi. Bu yükseliş oyunculara, tetiklendiğinde bölgedeki düşmanları öldüren bir grup “nano drone” serbest bırakan yakınlık mayınlarını ve nişancı silahı verir.

Yeni çok oyunculu harita Cage olarak adlandırılıyor ve şimdi tüm sıralama modlarında kullanılabilecek.Bu harita dikkat çekicidir, çünkü Call of Duty Mobile‘a özel yapılmış ilk haritadır. Gerisi konsol / PC oyunlarından uyarlandı. Yeni sezon ayrıca keşfedilecek “Ölümsüz Gece” adlı yeni bir alana sahip Zombiler için bir güncelleme de oyuna eklenmiş durumda. Buna “daha tehlikeli alanlar, yeni geliştirmeler ve kullanılacak yeni mekanizmalar” da dahildir. Bu harita 2 Mart’ta yani bugün oyunda olacak.

Call of Duty Mobile

Ek olarak, dün Call of Duty Mobile’a giriş yapan herkes, ayrıntılar paylaşılmasa da oyuncuların ek donanım kazanmak için katılabilecekleri “özel ödüller” ve oyun içi etkinlikler aldı.

Call of Duty: Mobile, Çinli internet devi Tencent’in bir yan kuruluşu olan Timi Studios tarafından geliştirildi. Activision geçtiğimiz günlerde Call of Duty: Mobile’ın 150 milyon indirmeyi aştığını açıkladı. Call of Duty haberlerine bakacak olursak, Call of Duty Zombies direktörü Jason Blundell, Black Ops 5’in piyasaya sürüleceği söylentisi ile aynı yıl geliştirici Treyarch’dan ayrıldı.

Call of Duty Mobile Hakkında Diğer Bilgiler

Call of Duty Mobile Nedir?

Call of Duty: Mobile, TiMi Studios tarafından geliştirilen ve Activision tarafından Android ve iOS için yayınlanan ücretsiz bir birinci şahıs nişancı oyunudur. 1 Ekim 2019’da piyasaya sürüldü. Oldukça popüler olarak şu an 150 milyon indirilme sınırını aştı.

Call of Duty Mobile İndir

Call of Duty Mobile indir adına size bir kaç yöntemden söz edeceğiz. Eğer oyunu indirmek konusunda sorun yaşıyor veya alternatif arıyorsanız bu küçük bilginin oldukça yararı olacaktır.

Call of Duty Mobile Android indir

Call of Duty®: Mobile
Call of Duty®: Mobile
Fiyat: Ücretsiz

Call of Duty Mobile iOS indir iPhone / iPad

‎Call of Duty®: Mobile
‎Call of Duty®: Mobile
Fiyat: Ücretsiz+

Call of Duty Mobile Emülatör İndir

Bunların dışında oyunu emülatörle de oynamak mümkündür. Bir çok emülatörde desteklenir. Bunların en önemlisi resmi denilebilecek Tencent’in emülatörü olan Gameloop’tur.

GameloopLD PlayerBluestack

Call of Duty Mobile APK İndir

Eğer resmi uygulama marketlerinden Call of Duty Mobile’ı indiremediniz ya da bir kısıt / sıkıntı çıktı. O halde size bir kaç apk bağlantısı verelim. iOS için bu durum çoğu zaman geçerli olmasa da Android kullanıcıları uygulamayı sadece marketten indirmek zorunda değil. Bu durum güncellemelerde sıkıntı çıkarsa da bir çok kişi tarafından kullanılıyor. İşte size bir kaç apk bağlantısı.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Predator: Hunting Grounds Mart Ayında PC ve PS4 İçin Denemeye Açılacak