AksiyonPCSavaş Oyunları

Predator: Hunting Grounds Mart Ayında PC ve PS4 İçin Denemeye Açılacak

Geliştirici Illfonic, yaklaşmakta olan asimetrik çok oyunculu nişancı oyunu Predator: Hunting Grounds için hafta sonuna bir deneme etkinliği düzenliyor. Deneme 27 Mart’ta başlayacak ve 29 Mart’a kadar sürecek ve PlayStation 4’te Epic Games Store oyuncularına ve PS Plus üyelerine açık olacak. Ayrıca çapraz oyun desteği de mevcut. Bu açıdan oyuncu sıkıntısının çekileceği düşünülmüyor.

Deneme 27 Mart’ta 17:00 PT / 20:00 ET / 16:00 GMT’de indirilebilir. Predator olarak yalnız oynayabilir veya bir İnsan Fireteam’in parçası olarak üç diğer kişiyle çevrimiçi olarak takım kurabilirsiniz.

Geçen yılın sonunda, Illfonic, Avcılık Alanlarında oynayabileceğiniz çeşitli Predator sınıfları hakkında, galaksinin önde gelen öldürme makinesi olarak kullanacağınız ölümcül silahlar da dahil olmak üzere bazı detayları açıkladı. Şimdi, 2017’nin Friday the 13th arkasındaki stüdyo, oyun hakkında küçük detaylar verdi.

Açıkçası, sayılar olmasa bile, oranlar size verilebilir. Hala son teknoloji silah ve teçhizatla donatılmış olsanız da Predator korkunç bir düşman. Fireteam oyuncularına hayatta kalmanın ötesinde bir görev verilecek ve ana hedefleri tamamladıkça yapay zeka rakiplere karşı karşıya gelmeleri sağlanacak, onları baş canavar olarak avlayan başka bir oyuncuyla karşılaşana kadar savuşturmaları gerekecek.

Illfonic, acımasız Predator saldırdığında, orijinal 1987 filmini böyle bir hit yapan avın heyecanını yakalamayı amaçlayan bol miktarda heyecan dolu an vaat ediyor. Fireteam deneyiminin önemli bir parçası, Avcıyı avlamak için taktik tamamen size kalmış olması, isterseniz böl ve yok et politikasını kullanırsınız, isterseniz yapay zekayı kendi lehinize kullanırsınız isterseniz bütün ateş gücünüzü kordineli olarak kullanarak Predator’ü yok edersiniz. Tüm taktik size kalmış.

Predator: Hunting Grounds Nedir?
Av ya da avcı olun. Predator: Hunting Grounds, Predator’un en zorlu avı takip ettiği dünyanın uzak ormanlarında geçen sürükleyici bir asimetrik çok oyunculu atıcıdır. Elit 4 kişilik bir Fireteam üyesi olarak oynayın ve Predator sizi bulmadan önce paramiliter operasyonları tamamlayın.
Predator: Hunting Grounds Steam
Predator: Hunting Grounds Steam üzerinden oynayabileceğiniz bir oyun değildir. Oyunu PS4 harici PC’de oynamak isterseniz sizi Epic Store Games’e yönlendirmemiz gerekecek.

Predator: Hunting Grounds Satın Al

Steam üzerinden bulamayacağınız Predator: Hunting Grounds satın almak isterseniz PC için Epic Games Store bağlantısınız ziyaret edin. PS4 için PS Store’u ziyaret etmeniz gerekecek.

Predator: Hunting Grounds PC ‘den ve PS4 üzerinden oynanan bir oyundur. PC oyuncuları şu tarihte 69₺ karşılığı Epic Games Store üzerinden oyunu alabilir. Fiyatın değişebileceğini unutmayın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Aksiyon

God of War, 14 Ocak 2022'de PC'ye geliyor

Rol Oyunu

Dragon Age 4 Sadece Yeni Nesil Konsollara Gelecek

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Kamera Kilitleme, Dodge ve Parry Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey Savaş Sistemi - Tecrübe Seviyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dead by Daylight Mobile Oyna