PCRol OyunuSavaş Oyunları

Mount & Blade 2: Bannerlord Bir Gün Erken Yayınlanacak

Mount & Blade II: Bannerlord, beklenenden bir gün önce 30 Mart’ta Steam Erken Erişim’de yayınlanacak. TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen devam oyunu yapımında sekiz yıl çaba sarfedildi.

Piyasaya sürülmesinin ardından, Mount & Blade II satışın ilk iki haftasında% 10 indirim uygulanacak. Bununla birlikte  Mount & Blade serisinin herhangi bir oyununa sahip bütün oyuncular belirli dijital mağazalarda da% 10 ek indirimden yararlanabilecekler.

TaleWorlds son zamanlarda oyun üzerinde uzaktan çalışıyor, ancak bu geliştirme aşamasını yavaşlatmadı. “Kötü bir durumdan en iyi şekilde yararlanmaya çalıştık ve neyse ki, BT ekibimizin yardımıyla, evden proje üzerinde çalışmaya devam edebildik. Bu elbette kendi zorluklarıyla geldi, ama biz hala çok Uzaktan çalışmanın mümkün olduğu bir endüstride çalışmaktan dolayı minnettar ve şanslıyız, ki çoğunuz için böyle olmadığını biliyoruz. ” şeklinde şirketten açıklama yapıldı.

Erken Erişim sürümüne dahil olanlara gelince, tek oyuncuda Özel Savaş ve Macera modları erken erişimde oynanabilir olacak. Macera modu, geleneksel Mount & Blade deneyimine daha yapılandırılmış bir yaklaşım getiren oyun için yeni bir özellik. Oyunun tanıdık kısmında güzel bir hikayesi ve çevreyi değiştirebileceğiniz sanbox özellikli önemli etkinlikler bulunuyor. Bu açıdan her zaman macera görevlerini görmezden gelmeyi tercih edebilir ve bunun yerine kendi gücünüzü yükseltebilirsiniz.

mount and blade

Bir arka plan inşa edip, Kalradia kıtasına girdiğinizde, yoldaşları işe alarak, savaş bantlarını ve ordularını yükselterek, kasabaları ve kaleleri fethederek, karakterinizin becerilerini ve ekipmanlarını geliştirerek ve çok daha fazlasını yaparken karakter yaratma oyunun kilit noktalarından birisi. Çok oyunculu olarak oynamak için dört farklı oyun modu vardır: Skirmish, Captain, Team Deathmatch, ve Siege. TeamWorlds, Mount & Blade II’nin Erken Erişim süresi boyunca çok oyunculu oyunlara yeni özellikler, oyun modları ve diğer ek içerikleri sunmaya devam edeceğini belirtti.

Erken erişim olduğu için başlarda oyunda hatalar olabilir. Oyunun sunduğu her şeyi görmek istiyorsanız, TaleWorld’ün tam sürümü yayınlayana kadar satın almayı düşünmemenizi öneririz. Ancak, ilk oynayanlardan olmak ve geri bildirim sağlama fırsatı elde etmek istiyorsanız, doğrudan bir kaç gün içinde Mount & Blade II’nin savaş alanlarına girebilirsiniz.

Kaynak: Steam

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Black Pearl'i Nasıl Alırsınız?

Hack & Slash

Lost Ark Avrupa Ne Zaman Çıkıyor?

RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Headless Monkey Captain Journal Lokasyonları

RehberSkyrim

Skyrim'de Görünmezlik İksiri Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Half-Life: Alyx’i VR Ekipmanı Olmadan Oynamak Mümkün