Mobil Oyun

Narcos: Idle Cartel – Mobil Oyun Tanıtımı

Popüler Netflix serisine dayanan Narcos: Idle Cartel, uluslararası bir kartel işi yürütmek için telefonlarınıza gelen, sizi Narcos hikayesinin derinlerine iten yeni bir tıkla oyna usulü oyundur! Kendinizi efsanevi kaçakçı El Patron ile ortak bulduğunuzda, dünyasının ne kadar tehlikeli ve baştan çıkarıcı olabileceğini keşfedeceksiniz. Ellerinizi temiz tutacak mısınız yoksa hayatta kalmak ve gelişmek için ne gerekiyorsa yapacak mısınız? Elbette gelişmek için ne yapmanız gerekiyorsa yapacaksınız ama şunu unutmayın ki bu eğlenceli ve basit bir oyun.

Laboratuvarlarınızı genişletirken, bir boru hattı inşa ederken, işgücünüzü eğitirken ve küçük operasyonunuzu, oynamadığınız zamanlarda bile üretmeye devam eden başarılı bir uluslararası kartele dönüştürürken üretim hızınız ile birlikte karlılığınızı artırın. Oyundaki amacınız daha fazla gelişmek için daha fazla özelliğin ve yeteneğin kilidini açmak. Bunun için sağlam temeller üzerine imparatorluğunuzu kurmalı ve adım adım gelişmelisiniz. Narcos hikayesinin bir parçası olun. Kendinizi Netflix’in Narcos dünyasına kaptırırken yepyeni Narcos hikaye örgüsü ile oynayın, El Patron, Cali Cartel ve diğerleriyle ortak olun. Netflix dizisindeki karakterleri Narcos: Idle Cartel mobil oyununda görebilirsiniz. Bu sayede hikayenin daha da derinlerine inmeniz mümkün.

Karakterlerin Kilidini Aç ve Yükselt

Narcos: Idle Cartel’de toplayabileceğiniz bir çok karakter bulunuyor. Bu karakterleri toplayıp geliştirin. Daha gelişmiş karakterlerin size daha çok kar getireceğini hatta bunu daha hızlı yapacağını unutmayın.

Ayrıca Narcos: Idle Cartel’de Narcos dizisinden esinlenilen bölümlerin olduğunu söylemek gerekiyor. Dizinin de hayranları Narcos: Idle Cartel mobil oyununu severek oynayabilir. Değerli ödüller kazanmak ve yeni Bölümlerin kilidini açmak için yeni karakterlerle tanışın ve hedefleri tamamlayın. Bir çok zorlu görev Narcos: Idle Cartel mobil oyununda sizleri bekliyor.

Sınırlı Süreli Etkinliklerde Yarışın

Sınırlı süreli etkinliklerde ödüller ve liderlik tablosunda en üst sıralarda yer almak için arkadaşlarınıza ve diğer kartellere karşı yarışın. Sosyal medya bağlantısıyla arkadaşlarınızın ne durumda olduklarını görebilir ve onlarla bir mücadele içine girebilirsiniz. Diğer oyunlardan bildiğimiz birlik sistemi Narcos: Idle Cartel oyununda da bulunuyor ve Cartel olarak adlandırılıyor.

Narcos: Idle Cartel ön kayıt ol ve indir

Narcos: Idle Cartel uzun zamandır ön kayıt toplayan bir oyun ve artık çıkmasının vakti geldi diye düşünüyoruz. Yakın zaman içinde bir hareketlilik göreceğimiz oyuna şimdiden ön kayıt olabilirsiniz. Narcos: Idle Cartel’e ön kayıt olduğunuz zaman oyun çıkar çıkmaz uygulama mağazalarından Narcos: Idle Cartel’in yayınlandığına dair bildirim alarak Narcos: Idle Cartel mobil oyununu indirebilirsiniz. Narcos: Idle Cartel indirmek için Android için buraya iOS için buraya bakabilirsiniz.

‎El Patrón - Idle Cartel
‎El Patrón - Idle Cartel
Geliştirici: Big Wolf
Fiyat: Ücretsiz+
El Patrón - Idle Cartel
El Patrón - Idle Cartel
Fiyat: To be announced

Netflix Narcos Serisi Hakkında Bilgiler

Narcos, Amerikan suç ve aksiyon dizisi. 28 Ağustos 2015 tarihinde Netflix’de yayına başladı. İlk 2 sezonu Güney Amerika’daki suç dünyasının en büyük uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın hayatı üçüncü sezon Cali Karteli’nin olaylarını anlatır. Oldukça popüler olmuş bir dizidir. Netflix’in baş yapıtlarından birisi haline gelmiştir. Elbette bir kurgu olmasının yanında kısmen yakın tarihe de ışık tutar.

Narcos dizisini izlemek için bir Netflix aboneliğine ihtiyacınız bulunuyor. Bunun için ücret ödemeniz gerekiyor. Ya da ülkemizde yayın yapan yasal olmayan dizi sitelerinden bölümleri izleyebilirsiniz.

Diğer Narcos ve Cartel oyunları

Narcos: Cartel Wars

Narcos: Idle Cartel çıkana kadar alternatif arıyorsanız sizlere bir kaç öneri sunabiliriz. Narcos: Cartel Wars harika bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Uzun zamandır hayatımızda olan oyun tıkla oyna tipi oyunları sevmeyenler için de önemli bir alternatif olarak karşımızda. Narcos sevenler mutlaka Narcos: Cartel Wars’a bir göz atmalı.

Breaking Bad: Criminal Elements

Yine Meksika kartelleriyle alakalı günümüze daha yakın tarihte geçmiş harika bir başka oyun. Ayrıca Narcos: Idle Cartel ile benzer bir yapıya sahip çünkü o da bir diziden temel alıyor. Yine bir strateji oyunu olan Breaking Bad: Criminal Elements benzer mantıkta ve konuda bir başka alternatif olarak karşınızda.

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Warzone, 10 Günde 30 Milyon Oyuncuya Ulaştı