BulmacaRehber

Angry Birds Casual Başlangıç Rehberi

Angry Birds Casual için başlangıç rehberimiz bütün seviyeleri alt etmek için temel ipuçları içerir ve seviyeleri geçmek için sizlere öneriler sunar. Gelin Angry Birds Casual rehberimize göz atın.

Angry Birds hiç bu kadar arkadaş canlısı olmamıştı! Angry Birds Casual, öfkeli kuşlar serisinin en son oyunu ve Rovio daha rahat bir oyun deneyimi için oldukça çaba göstermiş. Angry Birds Casual, atışı kolay seviyelere, daha basit seviye yapılarına ve küçükten büyüğe herkes için gerçekten şirin bir sanat tasarımına odaklanmış.

Bu, oyunun kolay olduğu anlamına gelmez! Angry Birds Casual ipuçları ve püf noktaları kılavuzumuzda, bütün özellikleri kullanarak ve sahip olduğunuz hareketlerle bir seviyeyi nasıl verimli bir şekilde geçeceğinizi ele alacağız. Seviyeleri geçmek için Angry Birds Casual ipuçları ve püf noktaları strateji kılavuzumuza başlayalım!

angry birds casual

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Star Wars Commander Strateji Oyunu Kapatılıyor