BulmacaRehber

Angry Birds Casual Başlangıç Rehberi

Angry Birds Casual için başlangıç rehberimiz bütün seviyeleri alt etmek için temel ipuçları içerir ve seviyeleri geçmek için sizlere öneriler sunar. Gelin Angry Birds Casual rehberimize göz atın.

Angry Birds hiç bu kadar arkadaş canlısı olmamıştı! Angry Birds Casual, öfkeli kuşlar serisinin en son oyunu ve Rovio daha rahat bir oyun deneyimi için oldukça çaba göstermiş. Angry Birds Casual, atışı kolay seviyelere, daha basit seviye yapılarına ve küçükten büyüğe herkes için gerçekten şirin bir sanat tasarımına odaklanmış.

Bu, oyunun kolay olduğu anlamına gelmez! Angry Birds Casual ipuçları ve püf noktaları kılavuzumuzda, bütün özellikleri kullanarak ve sahip olduğunuz hareketlerle bir seviyeyi nasıl verimli bir şekilde geçeceğinizi ele alacağız. Seviyeleri geçmek için Angry Birds Casual ipuçları ve püf noktaları strateji kılavuzumuza başlayalım!

Ayrıca Bakınız:   League of Legends: Ücretsiz Volibear Kostümü Nasıl Alınır?

angry birds casual

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunNişancı Oyunu

Hayranların En Çok Sevdiği COD Haritası Highrise COD Mobile'a Geliyor

Uzay Temalı Oyunlar

Stellaris: Galaxy Command Android ve iOS İçin Çıktı

RehberYarış Oyunları

Driving Zone 2'de Eğlenmek İçin İpuçları

Battle Royale

COD Mobile'ın Sıradaki Güncellemesi Yeni Battle Royale Haritası ve Daha Fazlasını Sunacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Star Wars Commander Strateji Oyunu Kapatılıyor