BulmacaRehber

Angry Birds Casual Başlangıç Rehberi

Angry Birds Casual için başlangıç rehberimiz bütün seviyeleri alt etmek için temel ipuçları içerir ve seviyeleri geçmek için sizlere öneriler sunar. Gelin Angry Birds Casual rehberimize göz atın.

Angry Birds hiç bu kadar arkadaş canlısı olmamıştı! Angry Birds Casual, öfkeli kuşlar serisinin en son oyunu ve Rovio daha rahat bir oyun deneyimi için oldukça çaba göstermiş. Angry Birds Casual, atışı kolay seviyelere, daha basit seviye yapılarına ve küçükten büyüğe herkes için gerçekten şirin bir sanat tasarımına odaklanmış.

Bu, oyunun kolay olduğu anlamına gelmez! Angry Birds Casual ipuçları ve püf noktaları kılavuzumuzda, bütün özellikleri kullanarak ve sahip olduğunuz hareketlerle bir seviyeyi nasıl verimli bir şekilde geçeceğinizi ele alacağız. Seviyeleri geçmek için Angry Birds Casual ipuçları ve püf noktaları strateji kılavuzumuza başlayalım!

angry birds casual

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Star Wars Commander Strateji Oyunu Kapatılıyor