e-SporSavaş Oyunları

Overwatch’un Yeni Kahramanı Echo İle İlgili Bir Video Yayınlandı

Uzun süredir Overwatch hayranları, Ashe’nin duyuru fragmanında görülen Echo’nun lansmanının bir an önce gerçekleşmesini bekliyorlar. Bir kaç ipucu sonucunda sonunda Blizzard’dan Echo’nun fragmanı geldi. Kahramanı yakından tanımak için çok iyi bir fırsat gibi görünüyor.

Echo’nun aslında en eski oyun kahramanlarından biri olması bekleniyordu. Konsept çizimlerde hep görüldü sadece oyuna entegre edilmedi. Şimdi o gün geldi. “Echo’yu Tanıyalım. Hızla adapte olan yapay zeka ile programlanmış evrimsel bir robot olan Echo teknolojinin son teknolojisini temsil ediyor” olarak tarif ediliyor.

Overwatch’ın resmi açıklaması kısa ve öz ama bu şekilde. Son tweetlerinden birinde Blizzard, Echo’nun yaratıcısı Dr.Mina Liao’nun kişisel günlüğünden bir alıntı yayınladı.

Overwatch’un yeni kahramanı Echo hakkında bilmeniz gerekenler

Başlangıçta Iris olarak adlandırılan Echo, ilk olarak Overwatch olan Prometheus’un saha toplantısı için bir kahraman olarak tasarlandı. İlk tasarımı Project Titan konsepti olarak çizilmişti ama proje rafa kalkınca orada kullanılmadı. Prometheus “kahraman dizisi” anahtar sanatında belirgin bir şekilde öne çıkan kahramanlardan biriydi.

Jeff Kaplan’a göre, Echo çok önemli bir karakter ve onu içeren büyük bir hikaye ortaya çıkacak. Belirsiz kalmayı seçseler de, geliştirme ekibinin onu oynanabilir bir kahraman haline getirmekle çok ilgilenmişti.

Ekim 2019’da, Echo sızan Overwatch 2 sanatında diğer kahramanlar arasında görüldü. 2019 BlizzCon sırasında Overwatch 2, Zero Hour’un sinema fragmanında gösterildi. Şimdi ise Overwatch’ta resmi olarak oynanabilir bir kahraman olacağı açıklandı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

COD: Modern WarfareRehberSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 kaç saatte biter?

COD: Modern WarfareSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) hangi yılda geçiyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Playstation 5 (PS5) Teknik Özellikleri