AksiyonHaber

Marvel Future Fight Son Güncellemesinde Yeni Karakter Kıyafet ve Daha Fazlası Var

Marvel Future Fight, belirli karakterler ve diğerleri için bir dizi yeni kıyafet sunan  X-Men temalı güncelleme aldı. İlk olarak bahsedeceğimiz Squad Battle adlı yeni bir oyun modu da var.

Bu oyun modunda, belirli koşulları karşılaması gereken ekipler oluşturarak Ajanların birbirleriyle savaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu modda 6 farklı ligde her kazandığınızda üst sıralara çıkabilirsiniz. Ligler her hafta sıfırlanır. Yerinize göre ödül alırsınız. Güncellemenin bir başka noktasına bakacak olursak, çeşitli karakterler için yeni kıyafetler eklendi. Wolverine ve Magneto şimdi House of X formalarına sahipken Jean Gray Marvel Girl oldu. Son olarak, Sentinel’in bir başka kıyafeti daha eklendi. Profesör X, Mystique ve Mister Sinister dahil olmak üzere üç House of X temalı karakter de oyuna eklendi.

Profesör X şimdi yeni nihai becerilere sahip ve Seviye-3’e yükseltilebilir. Bu arada, Mystique için Awaken Potential özelliğinin kilidi açıldı. Son olarak, Profesör X, Mystique ve Mister için Realise Potential özelliği de kullanılabilir. Güncellemenin tamamı çizgi roman serilerinden House of X ve Powers of X hikaye serisinden esinleniyor. Bu, Charles Xavier ve mutant grubunun, dünyaya açılmadan önce Krakoa adlı bir adada yeni bir dünya düzeni yarattığı zamana denk geliyor.

marvel future fight

Marvel Future Fight hakkında diğer bilgiler

Marvel Future Fight nasıl bir oyun?

Marvel Future Fight, Netmarble Games tarafından geliştirilen süper kahraman temalı bir mobil oyundur ve doğrudan Disney altında Marvel Entertainment ile ilişkilidir ve detayları ile birlikte birçok süper kahraman / kötü adam bu oyunda kullanılabilir durumdadır. Zaman içinde gelen güncellemelerle (buradaki yazıda bahsedildiği gibi) yeni kahramanlar da oyuna eklenir. Hatta aynı kahramanları farklı zaman dilimlerinde farklı kişilikleriyle bile görmeniz mümkün olabilir.

Marvel Future Fight PC

Marvel Future Fight’ı PC’de oynamak isterseniz yapanız gereken bir emülatör indirmektir. Herhangi bir Android playerde oyun PC üzerinden oynanabilir. Zaten bilgisayarda bir emülatörünüz varsa oyunu ona kurabilir ve oynayabilirsiniz. Telefonunuz Android ise oyununuzu doğrudan bu emülatöre de aktarmanız mümkün. Bunun için aynı hesapla giriş yapmanız yeterli.

Marvel Future Fight İndir

Marvel Future Fight indirmek için sizlere bütün alternatifleri sunuyoruz. iOS kullanıcıları buradan oyunu indirebilir. Android kullanıcıları oyunu indirmek isterlerse buraya bakabilirler. Yine Android kullanıcıları oyunu uygulama mağazasından yani bir önceki bağlantıdan indiremediyse apk dosyasını indirmek için buraya gitsinler.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Fortnite

Fortnite'ın Sızan Haritaları ve Mekanları

Açık DünyaAksiyon

Assassin's Creed Odyssey 60 FPS Güncellemesi

Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dead by Daylight Mobile Oyna