Rol OyunuSwitch

The Elder Scrolls: Blades Bu Bahar Switch’e Çıkacak

Bethesda, Elder Scrolls: Blades’in 2020 baharında Nintendo Life aracılığıyla Switch’e çıkacağını duyurdu.

Geçen yılın sonlarında, çeşitli sorunlarla karşılaştığını ifade eden şirket. “Ne yazık ki, Elder Scrolls: Blades’de yaptığımız diğer tüm değişikliklerin arasında, Switch sürümümüzü 2020’nin başına kadar ertelemek zorunda kaldık” diye açıkladı. “Switch için Elder Scrolls: Blades oyuncuları, görevinize başlayana kadar gereksiz beklediniz ama bu sıkıntılı sürenin hayranlarımızın hak ettiği parlak oyunu sunmamızı sağlayacağından eminiz.”

O zamandan beri, ücretsiz oynatılan oyunun Switch’e yolculuğuyla ilgili haberler çok azdı, ancak en son Nintendo Direct Mini’de Elder Scrolls: Blades görüldü. Tam tarih verilmese de Elder Scrolls: Blades’in Switch için çıkış tarihi olarak 2020 Bahar denildi. Ek olarak, gecikmeler neredeyse her zaman oyun için olumlu bir şeydir, çünkü kazanılan bu  ekstra zaman oyun yayınlanmadan önce ince ayar yapmak adına ekstra fırsatlar sunar.

elder scrolls blades

Elder Scrolls: Blades şimdi iOS ve Android cihazlarda yayınlandı ve 2020 baharında Switch’e geliyor. Aşağıdaki Nintendo Direct Mini’yi izleyin detaylı bilgiyi oradan da alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RobloxSwitch

Roblox, Nintendo Switch İçin Çıkacak Mı?

KonsolRehber

Nintendo Switch'ten Bilgisayara ya da Telefona Ekran Görüntüsü Gönderme

AksiyonKonsol

Doom Eternal'in Switch Sürümü Çok Yakında Çıkış Tarihine Kavuşacak

Battle Royale

Apex Legends Sonunda Switch İçin Yayınlanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mortal Kombat 11, Yeni Bir DLC Alıyor, Robocop Oyuna Ekleniyor