MMORPG

The Elder Scrolls Online PS4, Xbox One ve PC’de Belirli Bir Süre Ücretsiz Oynanabilir

Evde yapacak çok fazla şey bulamazsanız ve oynamak için çevrimiçi bir oyun arıyorsanız, sizin için bazı iyi haberlerimiz var: Bethesda’nın The Elder Scrolls Online, PC, PS4, Xbox One’daki sürümleri Nisan ayında ücretsiz erişilebilir durumda. 1 Nisan – 13 Nisan tarihleri ​​arasında The Elder Scrolls Online’ı PS4 ve Xbox One’da ücretsiz olarak oynayabilirsiniz, Steam’in ücretsiz oyun etkinliği ise yalnızca 6 Nisan’a kadar devam edecek.

Elder Scrolls Online’ın ücretsiz oyun etkinliği, oyunun Greymoor Bölümü’nün önizlemesi olan Greymoor Prologue’u içerir. Yaklaşan DLC, PC ve Mac için 18 Mayıs ve Xbox One ve PS4 için 2 Haziran’da yayınlanacak.

Bu ücretsiz oyun süresi aynı zamanda oyunun altıncı doğum gününü kutlamak için çifte XP, özel ödüller ve lezzetli kekler için fırsatlar sunan Anniversary Jubilee etkinliği ile de örtüşüyor. Daha önceki etkinliklerde The Elder Scrolls Online oynadıysanız, ilerlemenize normal şekilde devam edebilirsiniz. Ek olarak, yeni ESO hesapları oyunun premium para dükkanında harcayacak 500 kron hediye olarak alacak.

the elder scrolls online

 

The Elder Scrolls Online Satış

Ücretsiz oyun etkinliğine ek olarak, hem standart sürüm hem de Elsewyr Bölümü’nü, oynamaya devam etmek istemeniz durumunda indirimlerden yararlanabileceksiniz. Crown paketleride indirimli şekilde satışa çıkıyor. İndirimlerden yararlanmak istiyorsanız hızlı davranmanız gerekiyor – bu premium para birimi promosyonu Xbox One ve PC’de 6 Nisan’da biterken PS4’te 15 Nisan’a kadar sürecek. Daha sonra son bulacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

MMORPG

World of Warcraft Shadowlands Betasında Addonlara İzin Veriliyor

MMORPG

Warhammer: Odyssey Bu Ay Sonu Testlere Başlıyor

MMORPG

New World Geliştiricileri İlerleme Sistemi ve Crafting Hakkında Bilgi Verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA 6’nın Bir Karakteri “The Mexican” Ortaya Çıktı