Battle RoyaleMobil Oyun

Warzone’u İndiren Call of Duty Mobile Oyuncularına Hediye Veriliyor

Call of Duty Mobile, yeni yayınlanan Call of Duty: Warzone’u PC veya konsollar için indirenlere özel bir ödül veriyor. Warzone Modern Warfare’in bir battle royale uyarlamasıdır. Bununla birlikte, türdeki diğer oyunlarla karşılaştırıldığında, Warzone’un benzeri yoktur. 150 oyuncunun aynı haritaya dolduğunu düşünün! Bu doğru, aynı savaş alanında 150 oyuncu zafer ekranını görmek için savaşıyor.

Warzone’u indirerek, üç efsanevi COD askerinden birini COD Mobile hesabınıza ekleme olanağına sahip olacaksınız. Kaptan John Price, Simon “Ghost” Riley ve Gaz. Hepsi Warzone’u indiren Call of Duty Mobile oyuncularını bekliyor. Guinness listesinde 17. sıraya kadar yükselen bu adamlar, tüm zamanların en iyi video oyunu karakterleri arasında sayılıyor.

Bu efsanelerden birine sahip olmak istiyorsanız, bunu yapmak oldukça basittir. İlk olarak, Call of Duty Mobile’ı çalıştırmanız ve ardından Etkinliklere gitmeniz gerekiyor. “Task 141 – Warzone” yazan Etkinliği arayın. Oradan, henüz yapmadıysanız Warzone’u yükleyin, ardından hem mobil hem de Warzone hesaplarınızı bağlayın.

task force 141 etkinliği

 

 

Warzone’da oturum açtığınızda, ikisinin birbirine bağlanması için COD Mobile giriş bilgilerinizi kullanın. Bunu yaptıktan sonra, size özel coin 72 saat içinde gönderilecektir. Bu para, elbette, üç askerden sadece birini seçmenizi sağlıyor. Kimi istediğinizi bilmiyorsanız karar vermeden önce kesinlikle düşünün ve ona göre karar verin. Size biraz yardımcı olalım.

Captain Price

Captain Price, asıl adıyla John Price, Modern Warfare (MW) oyununda her zaman oyuncuyu yönlendiren ve seri boyunca sadece iki call of duty pricebölümde oynatılabilmiş bir karakterdir. Çatışmadan önce puro içmeyi seven 45 yaşında bir askerdir. SAS birliğinden Task Force 141 birliğine geçmiştir. Jikaye gereği Serinin bütün oyunlarının sonunda başka bir karakter sayesinde ölümden kurtulmuştur. İntikam duygusu güçlü biridir. Düşmanlarına çok acımasız davranır, gerekirse idam edebilir. Kaynak: Wiki

Simon “Ghost” Riley

Simon Riley diğer adıyla “Ghost”. Modern Warfare 2’nin en önemli şahsıdır. Tarzı oyuncuların büyük ilgisini çekmiştir. Maske, gözlük call of duty ghostve telsiz kulaklıkla oldukça havalı görünür. Kuru kafa görselli maskesi onu oldukça tehlikeli gösterir. Tarzından ötürü kendine özel bir çizgi roman serisi çıkarılmıştır. Bu çizgi romanda Ghost’un geçmişi senaryo konusudur. Bu çizgi roman serisinin en iyi yanı Ghost’un gerçek suratını görebileceğiniz tek yerdir. Ghost’un sesi ve hareketleri nedeniyle birçok oyuncu onu bir önceki oyundaki “Gaz”‘a benzetir. Zaten ikisinin seslendirmeni aynıdır. Kaynak: Wiki

Kyle “Gaz” Garrick

SAS birliğine bağlı bir askerdir. Yüzbaşı Price’ın en sadık yardımcısı olarak bilinir. Oyuncuya birçok bölümde eşlik eder call of duty gazHikayenin önemli karakterlerinden birisidir. Son bölümde tanker patlamasının etkisiyle bilincini kaybeden Gaz, Zakhaev’in yanına gelip silahını ateşlemesiyle ölür. Kaynak: Wiki

Ayrıca, 23 Mart’ta sona ereceği için hızlı hareket ettiğinizden emin olun. Ayrıca bu karakterlerden birini almak için gerekli olan eşyanın hesabınıza yüklenmesi 72 saate kadar sürebileceğinden zamanın biraz dar olduğunu unutmayın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberWarzone

Call of Duty: Warzone İçin En İyi Grafik Ayarları

RehberWarzone

Warzone'da Zombi Olmak

RehberSavaş Oyunları

Deadshot Daiquiri Nerede Bulunur? Call of Duty: Black Ops Cold War

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone – Daha Başarılı Bir Karşılaşma İçin İpuçları