MMORPGPC

World of Warcraft’ta İki Kat Deneyim Etkinliği

Blizzard, bir ay boyunca World of Warcraft’ta çifte deneyim etkinliğini duyurdu. Tarihin en popüler MMO’sunu oynayan kişi sayısı göz önüne alındığında, birçok kişinin koranavirüs nedeniyle kendi kendine tecritte kalmasına bu etkinlik katkı sağlayacaktır. Coronavirus salgını dünya çapında can alıyor ve insanların dışarı çıkması tehlikeli hale geliyor. Bu açıdan oyun şirketleri insanlara evde kalmaları için çeşitli etkinlikler sunarak oyunları daha cazip hale getiriyor.

Son açıklamalara bakarsak Blizzard, World of Warcraft’taki deneyim kazanımlarını ikiye katlayacağını duyurdu, bu sayede bir ay boyunca birden fazla alt charınız varsa onlara seviye almak için mükemmel bir fırsat elimize geçti. Winds of Wisdom adındaki bu buff, 20 Mart 2020’de başladı ve 20 Nisan 2020’de sona erecek.

Kaç tane genişletme satın aldıklarına bakılmaksızın tüm World of Warcraft oyuncuları için bu etkinlik geçerli olacaktır. Başka bir deyişle, bir hesabın son genişletmesinin Legion, Battle for Azeroth ya da hiçbiri olması önemli değildir başlangıç sürümünde bile hesabınıza varsa burada iki kat tecrübe puanı kasabilirsiniz.

Bu etkinliğin sadece deneyim için geçerli olduğunu hatırlatalım. Bu nedenle, farklı açıdan karakterlerini geliştirmek isteyenler bu etkinlikten faydalanamayacak. Sadece karakterine seviye kasmak isteyenler maksimum düzeyde fayda sağlayacak. İşleri daha ilgi çekici hale getirmek için, Winds of Wisdom, daha da hızlı seviye almak isteyenler adına hariloom eşyalarla düzgün şekilde çalışacak.

Son bir detay vermek gerekirse Winds of Wisdom buffı Classic sunucuda geçerli olmayacak çünkü bu sunucu tüm oyunun ilk hali ve en sade sürümünü bizlere sunuyor. Buraya oyuncular bu deneyimi yaşamak için giriyor. Burada buff çalışmayacak. Konuyla ilgili kaynağımız World of Warcraft blogudur. Oradan İngilizce bilgi alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
MMORPGRehber

World of Warcraft Shadowlands'da Ne Zaman ve Nasıl Uçabilirsiniz?

MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

MMORPG

World of Warcraft Shadowlands Betasında Addonlara İzin Veriliyor

MMORPG

World of Warcraft'ta Cinsiyet Değişikliği Ücretsiz Olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Warzone, 10 Günde 30 Milyon Oyuncuya Ulaştı